Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień 2010

    witaj Betiiii w naszym gronie ja już po gościach jeśli chodzi o porod to ja nie miałam znieczulenia tylko dostawalam zastrzyki przeciwbólowe ale tak bolalo że nie wiem czy dzialalymiałam też podłączoną kroplówkę z oksytocyną na skurcze i rozwarcie podobno to powoduje dodatkowy ból ,nie ukrywajmy boli jak ch... ale jak się zobaczy dzieciątko to zapomina się o całym cierieniu miłego wieczorku życze

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień 2010

      rolka ty masz dzisiaj urodzinki ?? jeśli tak to wszystkiego naj naj życzę

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień 2010

        Dziękuję bardzo - wczoraj miałam urodziny. Nie wiem co się dzieje, ale chyba chormony powodują, że od 3 dni wiecznie płaczę albo chce mi się płakać Mąż mi wczoraj rano z kwiatkami klęczał przy łóżku jak się obudziłam a ja zaczęłam płakać
        Co do bólu porodowego - pewnie nie jestem świadoma, ale o dziwo tego bólu choćby był najmocniejszy to się nie boję tak jak narkozy albo tego, że z dzieckiem coś będzie nie tak.
        Ale w końcu MUSI BYĆ DOBRZE - czas nerwów i bólu minie szybko a my będziemy to wszystko czytać i wspominać jak już będziemy w domu z dzieckiem przy cycu

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień 2010

          Dziękuję za miłe przywitanie
          To będzie moje pierwsze dzieciątko więc bardzo się cieszę z jego obecności w brzuchu. Czuję się ogólnie dobrze troche już dokucza mi kręgosłup ale narazie da się wytrzymac no i bóle głowy dośc często średnio dwa razy w tygodniu ale oprócz tego naprawdę nie mogę narzekac.

          Mam do Was pytanie. Czy któraś z Was pracuje w ciąży? Jaką macie pracę? I jak długo (zakładając że wszystko będzie w porządku) zamierzacie pracowac?
          Ja nadal pracuję i jestem ciekawa jak to wygląda u Was?

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień 2010

            Karolina wszystkiego najlepszego z okazji wczorajszych urodzin

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień 2010

              Karolina dołączam się do życzeń urodzinowych - wszystkiego naj i spokojnego oczekiwania na maluszka z brzuszka






              Skomentuj


                Odp: Kwiecień 2010

                Karola, ja też się dołączam do życzeń Wszystkiego naj Beata, zaraz Cię dopiszę do naszej listy. Nie było mnie cały dzień na necie, bo przyjechał do mnie mój brat i tak jakoś zeszło, a wieczorem mąż mi zabrał neta, bo na swoje forum wchodził Ja praktycznie od początku nie pracuję i źle mi z tym nie jest miałam małe kłopoty na początku, a teraz już się nie opłaca wracać, tym bardziej, że ja mam pracę z dziećmi i jestem narażona na różne choroby, jak różyczki i grypy... więc lepiej siedzieć w domu.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień 2010

                  Beti, już Cię dopisałam, a może razem poszukamy jakichś ćwiczeń na ten kręgosłup, mnie też zaczyna boleć, a boję się że później będzie gorzej. Wiem że na kręgosłup to się robi tzw. koci grzbiet, ale muszę jeszcze poszukać co jeszcze.

                  Dobrej nocki

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień 2010

                    Karolina ja również skłądam Ci najserdeczniejsze życzenia urodzinowe no i oczywiście życzę pociechy z Maluszka.
                    Witaj Beti na forum "kwietniowych ciężarówek". Ja pracuję i jak narazie daję sobie z tym radę. Czasami jest ciężko zwłaszcza jak głowa boli ale muszę powiedzieć że dzień mi strasznie szybko mija więc nie ma co ... Co do tego cdzy długo będę pracować to już zależy od samopoczucia więc ciężko wyczuć. U mnie też na początku były problemy ale jakoś to przebolałam i teraz jest w miarę. Tak sobie myślę czy nie przesadzam z tą pracą tym bardziej że to moja pierwsza ciąża i w ogóle... Może jak będą duże mrozy to w tedy już pójdę na zwolnienie?

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień 2010

                      A tak w ogóle to witam wszystkie Mamuśki we czwartkowy poranek!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień 2010

                        Też wszystkich witam dziś wyjątkowo wcześnie. Muszę pozałatwiać sprawy związane z rejestracją naszego autka, więc wstałam rano Normalnie o tej porze jestem w trakcie drugiej fazy snu Pierwsza jest zazwyczaj gdzieś do 4 rano, potem nie mogę spać, potem wstaje mój mąż do pracy, więc ja wstaję z nim, jem jakieś małe śniadanko, a potem on wychodzi, a ja koło 6 znów się kładę... taki mój los

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień 2010

                          Dzieńdobry mamuśki
                          Ola co do tych bóli kręgosłupa to faktycznie trzeba będzie pomyśleć nad jakimiś ćwiczeniami (słyszałam że to jedyny sposób) tylko jeszcze trzeba będzie wykrzesać trochę zapału żeby je wykonywać

                          No a wracając do tematu pracy to ja właśnie już w pracy siedzę i mam podobne odczucia co Julita niby praca nie jest męcząca i najczęściej jest ok ale nachodzą mni też wątpliwości czy nie lepiej byłoby zostać w domu w końcu to codziennie 8h.. Z drugiej strony boję się nudy w domu, nie bardzo mam pomysł co miałabym robić całymi dniami oprócz obiadków
                          Ehh nie wiem sama dziś właśnie znowu męczy mnie ból głowy i wogóle nie mam mocy żeby siedzieć w pracy ale są dni kiedy jest całkiem przyjemnie.
                          Miłego czwartku życzę wszystkim

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień 2010

                            ojej, dziewczynki, ale się rozpisałyście, czytam i czytam...mam zaległości z dnia wczorajszego. Przede wszystkim... Karolinka wszystkiego co najlepsze Ci życzę i zdrowia dla męża (mimo, że to twoje urodzinki). Nie martw się, wierzę, że wszystko przebiegnie pomyślnie i już w kwietniu wybierzecie się na wspólny spacerek w trójkę.

                            Beatka, witaj wśród nas. Termin masz w dniu moich urodzin, więc jeśli Ci się uda w tym dniu, to będziesz miała bardzo fajnego człowieczka jak ja, hi hi.

                            A ja w to święto narodowe chyba nareszcie poczułam ruchy. Ale jakieś zupełnie inne niż przy Pauli (możliwe to??) Wtedy to czułam jak łaskotanie. A to wczorajsze to ciut poniżej pępka, po lewej stronie tak jakby mi drgał mięsień. Sama nie wiem, czy wmawiam sobie, czy może rzeczywiście moje maleństwo dało o sobie znać. Tak bardzo już czekam, że chyba w paranoję popadam. Ale powtórzyło się to ze 3 lub 4 razy wieczorem.

                            Ja nie pracuję i nie nudzę się w domu. Czas mija mi szalenie szybko, ale mam córkę więc to trochę inaczej.
                            Miłego dnia.




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień 2010

                              I mam jeszcze jedno pytanie, może trochę głupie, ale od czego Was mam. Lekarz dopiero za dwa tygodnie, więc...
                              po każdym stosunku mam strasznie napięty dół brzucha. Nie są to skurcze, ale tak jakby jeden wielki skurcz, który trwa ok 20 min. Całe podbrzusze jest wtedy twarde i dość bolesne przy dotyku. Potem wszystko wraca do normy. Myślicie, że mam pójść wcześniej do lekarza?




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień 2010

                                witam dziewczynki ja jakoś w tej ciąży czuję się dobrze nie boli mnie głowa ani kręgosłup ten stan mi służy dziś kończe brać antybiotyk na borelioze no i muszę czekać do grudnia żeby się zarejestrować na wizytę ruchy czuję coraz wyraźniej czasami mam wrażenie że dzidzia wcale nie śpi

                                Alinko co do twoich obaw radziłabym ci porozmawiać z lekarzem przy najbliższej wizycie ale nie martw się będzie dobrze ,ja na początku ciąży podczas stosunku krwawilam ,troche abstynencji i teraz wszystko jest ok !

                                Tak myślę co na obiad dziś zrobić mam straszną ochotę na zupkę pomidorową ,miłego czwartku życzę

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X