Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień 2010

    Cześć dziewczyny!
    Tak czytam i czytam o tych piersiach i muszę powiedzieć że i moje sie powiększyły. Chyba nie aż tak bardzo ale o rozmiar napewno poszło do góry(z czegi sie cieszę )Właśnie tak ostatnio też się zastanawiałam nad biustonoszem i nie mam pojęcia jaki kupić, a może jeszcze urosnął.
    Lutek nie martw sie nie jesteś sama że nie czujesz Brzdąca w brzuszku ja tez nic nie czuję i też ostatnio już myślałam że może coś nie ta. Ale jak mój M. przytknął ucho do brzusi to powiedział "mały pływak pływa spokojnie" od razu mi zrobiło się lżej więc się nie zamartwiaj.
    Musze powiedzieć że brzuch też mi rośnie i już biegam w spodniach ciążowych nie wiem czemu ale na wieczór to strasznie wywala brzucha jakby ze dwa miesiące więcej. A myślałam że tylko u mnie jest widoczny ale chyba tak musi być, tzn nasze Dzidzie roznął.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień 2010

      Jaki używacie lub chcecie używać krem na rozstępy? Ja słyszałam że dobra jest Mustella, ale jest droga. Ja na razie używam oliwki dla dzieci w żelu, podobno też jest dobra a dużo tańsza I w sumie to od początku ciąży smaruję się tą oliwką co dzień po kąpieli: brzusio, cycuszki, pośladki i trochę uda. Zresztą to chyba od skóry zależy, jeśli nawilżanie pomoże to chyba wszystko jedno co się stosuje, a jeśli się ma skórę taką, że rozstępy będą, to chyba nie da im się do końca zapobiec... Jak myślicie? No i jakie doświadczenia tych co mają już doświadczenie w tej sprawie ??

      Rosną nasze maleństwa, rosną!! Wiecie ostatnio czytałam sobie kilka stron z początku tego wątku, dzieci miały po 3 cm... a teraz pewnie coś koło 13 !! Niedługo stuknie nam już połowa!!

      MiiCiia, a Twoja córeczka ile ma lat? (Przepraszam, może pisałaś, ale nie pamiętam)

      Ale jestem ciekawa czy będzie dziewczyna czy chłopak... mówię Wam

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień 2010

        Hmmm co do piersi to aż wstyd mi pisać - zawsze miałam spore takie 85D lub E a ostatnio musiałam już kupic nowy stanik i mam problem - dorwałam jeden s 85G Masakra jak dla mnie!!
        Co do rozstępów - ja też smaruję się oliwką w żelu i chyba nie będę kombinować z drogimi kremami.
        A mój dzisiejszy sen przeszedł sam siebie - śniło mi się, że byłam na tych badaniach prenatalnych i lekarz pokazał mi 4 małe baloniki w brzuchu, każdy innego koloru i w każdym było jedno dziecko - 2 chłopców i 2 dziewczynki... I ja tak strasznie płakałam
        Idę zaparzyć herbatkę z lipy, z miodem i do łóżka - nieźle mnie grypsko rozkłada...

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień 2010

          Cześć grubaski!!
          Tak piszecie o tych brzuchach - ja to mam taki jak w pierwszej ciąży 5-6 miesiąc - masakra, zwłaszcza wieczorem (bo jest większy niż rano), więc na pewno będę wielorybem.
          a na rozstęy, to w pierwszej ciąży smarowałam kremami dla kobiet w ciąży, ale nie tymi drogimi (gerbera albo coś z nazwą prenatal czy jakoś tak - polecam gerbera jak jeszcze produkują, bo siądobrze rozsmarowuje) kupowałam je w aptece albo w hipermarkecie na dziale z kremami i mydłami dla "dzidziów". Nie mmiałam rozstępów. W tej ciąży smaruję sie od początku oliwką bambino (przetestowała kilka na dziecku jak był malutki i jak dla mnie ta najlepsza). Póki co rozstępów nie widać.
          Lutek, nie martw się ruchami, do 20 tygodnia masz czas. I tak pewnie niedługo poczujesz.


          Skomentuj


            Odp: Kwiecień 2010

            Roka, fajny sen - czworaczki - chyba bym się załamała hihi


            Skomentuj


              Odp: Kwiecień 2010

              Rolka, ale mnie ubawiłaś tym snem. Może to proroczy? Jejku nie wyobrażam sobie dwojaczków, a co dopiero czworaczki. Ogladacie może czasem na Travel & Living, program 2 plus 8? To o rodzinie, która miała bliźniaczki, a potem urodziły się sześcioraczki. Masakra, ale radzą sobie super.
              Rolka, lecz się z tego przeziębienia. Dużo leż i pij lipkę.

              Ola dzięki za pocieszenie. Dziś rozmawiałam z mamą i ona też mnie uspokajała. Mówiła, że przy jej drugiej ciąży czyli przy mnie ruchy odczuwała w 19 tyg. Może to dziedziczne?

              Wiecie słyszałam, że i porody najczęściej przebiegają podobnie u matki i córki. U nas z pierwszym się sprawdzilo. Najpierw odeszły mi wody, a dopiero po kilku godz. zaczęła się akcja porodowa i nie było źle. Moja mama miała tak samo.
              Ja też smaruję się oliwką Johnsona. Wydaje mie się, że świetnie uelastycznia skórę. Po Pauli malutkie rozstępy miałam tylko na piersiach. Może i tym razem mi sie uda.




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień 2010

                moja córeczka ma 3 latka ja też mam bardzo duży brzuch jak w 6 miesiącu w poprzedniej ciąży smarowałam kremem gerbera ale rozstępy mi pozostały może dlatego że bardzo dużo przytyłam

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień 2010

                  Hej!
                  My dzisiaj z Pauliną na zakupach, a potem Paula została z babcią, a ja poszłam do mojego new gina, bo ten poprzedni gin został zwolniony z wykonywania zawodu, po jakimś wybryku, i jednak 19.o4 to zły termin. prawidłowy termin - o2.o4.2o1o
                  ;-)
                  ola1981 nie jesteś sama w 1 połowie Kwietnia

                  Może poznamy swoje imiona, bo jak się kiedyś spotkamy nie będziemy mówiły do siebie po loginie ? co ?
                  Last edited by Legalizacja; 05-11-2009, 17:53.
                  Paulina 15 kwietnia 2006r. godz. 3:05 4010 g. 56 cm.



                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień 2010

                    Renia, no to ładnie się pomylił o ponad 2 tyg!! Nie wyobrażam sobie... Mam nadzieję, że ten nowy lekarz będzie dobry, dokładny i miły czego Ci życzę. Swoją drogą zaraz zmienię Ci termin na naszej liście. To fajnie że masz termin na 2 kwietnia, może nie będę pierwsza

                    Rolka, super sen... Bliźniaki to jeszcze chyba są do "zniesienia" ale nawet trojaczków sobie nie wyobrażam... ale z drugiej strony... kiedyś się mówiło, że dzieci są Bożym błogosławieństwem... i myślę że coś w tym jest. Nawet jak się trafi takie "obfite" błogosławieństwo No ale chyba wszystkie miałyśmy usg i wiemy że będziemy miały po jednym, to chyba od samego początku już widać. Ale sen super

                    A co do imion to ja jestem Ola

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień 2010

                      Jak ja jestem to nikogo niema !
                      Miciu też jestem mamą 3-latki - Pauliny strasznego buntownika...
                      Paulina 15 kwietnia 2006r. godz. 3:05 4010 g. 56 cm.



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień 2010

                        Renia, ja jestem

                        Lutek, bardzo się cieszę że już Ci lepiej

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień 2010

                          No ładnie ja tu się kimnęłam a Wy się rozpisałyście
                          No wierzcie mi lub nie ale ja się obudziłam wymaltretowana tą wiadomością o czworaczkach!! U mnie w rodzinie są bliźniaki i widzę ile jest z nimi pracy!!
                          A jak się tak wszyscy imionami przedstawiają to ja jestem Karolina.
                          Nie rozumiem jak lekarz może się pomylić o dwa tygodnie!! Przeciez dla dziecka to kolosalna różnica czasu.
                          jak córka ma poród podobny do matki to małe miki :P
                          swoją drogą jak moja mam szła mnie rodzić to ważyła 54 kg szkoda, że ta zasada się nie sprawdza!!
                          Zazdroszczę tym dziewczynom, które już mają po jednym dziecku - wiecie co i jak. A ja?? kompletnie zielona, łudzę się że poród aż tak nie boli, nie ma rzeźni, a dziecko?? pierwszy pampers to będzie chyba ubrany na "lewą" stronę jeszcze parę lat temu myślałam że 4 miesięczne dziecko może już jeść kotlety - ku przerażeniu mojej koleżanki a jego mamy!

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień 2010

                            Karolina, nie jesteś sama. Ja też pierwszy raz. I też się wszystkiego uczę. Dobrze, że teraz jest taki dostęp do wiedzy przez internet... naprawdę to dużo daje. Ja się bardzo dużo dowiedziałam o ciąży i o dzieciach w ostatnim czasie właśnie z netu, z pism... Damy radę, dziewczyny będą nas wspierać jak już urodzimy. A co do porodu, to też nie wiem co mnie czeka... nie chcę się sugerować opowieściami innych bo każdy to przyjmuje na swój sposób... no i jest wielki znak zapytania... ale staram się podchodzić do tego pozytywnie. Musi być dobrze

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień 2010

                              Nareszcie uśpiłam moją Paulę...

                              Macie już imiona dla dziecka?
                              U nas jak będzie dziewczynka to będzie raczej Nadia... a dla chłopca jeszcze nie mamy, bo pan J. mówi "Po co dla chłopaka imię, jak to dopiero 18 tydzień, dla dziewczynki imię chyba wybrane - dla chłopaka poczekamy do USG" - typowy facet z pana J.
                              Paulina 15 kwietnia 2006r. godz. 3:05 4010 g. 56 cm.



                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień 2010

                                Kurde, z tymi imionami to horror... nie wiedzialam że to takie trudne!! Na początku miał byc Staś/Franuś albo Ania... teraz moja mama zasugerowała Marysię a mój mąż stwierdził, że ma mętlik z tymi imionami. Najgorsze jest, że ja mam dwie siostry z którymi jestem blisko związana i konsultuję wybór imienia, a te to potrafią wydziwiać!! Ale jak doszły do Kundzi, czyli Kunegundy Gertrudy albo Rudolfa Józefa to myślałam, że je zabiję. Mają ubaw moim kosztem. Mnie się jeszcze podobają imiona takie jak Laura, Amelia, Kornelia, Michałek... nie wiem co wybrać...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X