Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień 2010

    jestem mamą 3 letniej dziewczynki termin mam na 23 kwietnia niestety płci jeszcze nie znamy ogólnie czuję się dobrze tylko mam nadciśnienie no i jakiś czas temu dopadł mnie kleszcz i stwierdzono u mnie boreliozę ale jestem dobrej myślinie
    mogę doczekać się kiedy poczuję pierwsze ruchy naszego skarba
    Last edited by MiiCiiA; 02-11-2009, 14:52.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień 2010

      MiiCiiA - no to termin masz jeden dzień po mnie! Ja niestety tez borykam się z nadciśnieniem i chyba nawet lekarz weźmie mnie do szpitala.
      Ogólnie czuję się teraz bardzo dobrze. Jedynie mam ciągłe problemy ze spaniem (a raczej nie-spaniem).
      Dzisiaj lekarz powiedział, że mój mąż może załapie się na operację już w styczniu!! Potem 2-3 miesiące rekonwalescencji, więc do porodu powinno być wszystko ok. Jakoś muszę sobie poradzić między styczniem a kwietniem.
      Oby tylko wszystko było dobrze i z mężem no i z dzieckiem na tym USG prenatalnym - wychodzi na to, że muszę je zrobić na tydzień przed Bożym Narodzeniem...

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień 2010

        Ja też mam problemy ze spaniem (nie - spaniem ) Teraz na szczęście to nie jest już noc w noc... ale bywa różnie. A powiedzcie mi, wstajecie w nocy i musicie coś zjeść?? Bo mi się to czasem zdarza ostatnio

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień 2010

          hehe, no nie Olu, mnie się jeszcze w nocy nie zdarzyło, ale rano jak sie zbudzę to mi strasznie w brzuchu burczy :P w sumie do tej pory w ciąży przytyłam 2 kg i lekarz mnie pochwalił. a przed ciaza na wakacjach w lipcu przybyło mi 2 kg. więc w sumie 4. Ale od 3 dni żelki HARIBO królują!!

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień 2010

            ja odziwo nie mam problemów ze spaniem,w nocy też nie podjadam ,tylko strasznie dużo piję a co do nadciśnienia to w poprzedniej ciąży też je miałam i przez to miałam ciężki poród

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień 2010

              ja odziwo nie mam problemów ze spaniem,w nocy też nie podjadam ,tylko strasznie dużo piję a co do nadciśnienia to w poprzedniej ciąży też je miałam i przez to miałam ciężki poród i mam pytanko z innej beczki jak wkleić zasuwaczki w mój podpis

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień 2010

                MiiCiiA - wejdź w swój profil i edytuj podpis - tam wklejasz linka ze strony, na której wcześniej wygenerowałaś sobie suwaczka (babyboom.pl lub inne)

                dziś wreszcie dotarłam do lekarza - wyniki są ok, z szyjką wszystko ok, maluszek wciąż ładnie rośnie i wreszcie mam wpisaną datę porodu - 2.05.2010, czyli tak, jak wyliczyłam
                i lekarz podał mi ciekawe lekarstwo na ból głowy - zaparzyć filiżankę słabej kawy rozpuszczalnej, rozrobić to w 1,5l wody i popijać zalane dużą ilością mleka; powinno likwidować bóle migrenowe, czyli te, które często w ciąży się pojawiają; ciekawy sposób, może się skuszę, jak będę potrzebować, bo lepsze to, niż leki, albo całodzienna męczarnia






                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień 2010

                  Cześć dziewczyny!
                  Już tak dawno zaglądałam, że czytam i czytam. Trochę sie rozpisałyście.

                  Co do spania to muszę powiedzieć że mi już powoli mija nie-spanie, ale wcześniej to tragedia po 2-3 godziny w środku nocy nie spałam i chodziłam po pokoju.

                  Wczoraj niestety miałam ciężki dzień - myślałam że głowa mi pęknie na pół i oczy wyskoczą z orbit. Przespałam pół dnia i niestyty nie przestała boleć, musiałam wziąć tabletkę

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień 2010

                    Ja to śpię jak zabita, kładę się ok. 20-21 i do 6:30. Ledwo przyłożę głowę do poduszki juz śpię. Może Wam się odmieni przy jesieni.


                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień 2010

                      witajcie,
                      co do spania, to ja śpię bardzo dobrze. Podobnie jak Noemi wcześnie się kładę, wstaję ok. 7.30, a w niektóre dni nawet o 9.00. Rewelacja! Wysypiam się chyba na zapas.
                      Gosiu, chyba będę musiała wypróbować twój patent na ból głowy. Dziś znów głowa mi pęka. Nigdy nie miałam bólów głowy. A w tej ciąży to już drugi raz. Ból umiejscowiony jest głownie w części czołowej i skroniach. Może to ciśnienie? Pójdę na spacer, to może tlen pomoże.




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień 2010

                        witam !!! dziekuje za pomoc mnie dzis od samego rana naszla ochota na chleb z powidłami wcinam i wcinam czyżby miala być dziewczynka ?!
                        Last edited by MiiCiiA; 03-11-2009, 10:38.

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień 2010

                          Miiciia, dopisałam Cię do naszej kwietniowej listy. Jest na pierwszej stronie Swoją drogą to niesprawiedliwe... sama jestem na pierwszą połowę kwietnia, a Wy wszystkie na drugą... Będzie Wam raźniej Z tym lekarstwem z kawy na ból głowy - fajny sposób, napiszcie czy działa. Powiem szczerze, że nigdy nie słyszałam takiego...Rolka, widzę że nie tylko ja mam ostatnio słodkie ochotki... U mnie wczoraj była koleżanka więc kupiłam czekoladowe ciasteczka, ona też przyniosła ptasie mleczko, a ze dużo nie zjadłyśmy więc zostało... ale strasznie szybko znika... nie wiem jak to się dzieje do tej pory w ogóle mnie nie ciągnęło... Noemi, jak Ty czujesz ruchy? Jak to odczuwasz? Ja na taki dwojaki sposób, albo takie bulgotanie w brzuchu, albo takie "łaskotanie", jakby coś (KTOŚ) od środka mnie delikatnie smyrał...

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień 2010

                            Dzien dobry
                            Zimno, szaro, ponuro... niech się ta jesień i zima już kończą
                            Macie tak, że czasami was jeszcze brzuch zakłuje?? Jak wstajecie np albo się schylicie?? Ja tak znow miałam wczoraj i dzisiaj - potem mnie jakiś czas brzuch pobolewa. I jak to wygląda z pracą po porodzie?? najpierw jest macierzyński a potem wychowawczy, tak?? Jak długo wy chcecie zostać w domu z maluchem?? Ja chciałabym jak najdłużej, ale nie wiem czy finansowo wyrobimy...
                            A dziś mój mąż serwuje dla mnie żeberka... aż się boję

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień 2010

                              Tak czytam o tych Waszych odczuciach łaskotania i bulgotania, a ja nic nie czuje nie wiem czemu może że to pierwsza ciaża i nie wiem co do czego czy może jeszcze za wcześnie.

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień 2010

                                I jeszcze jedno... Ola1982 - nie martw się, nie jesteś sama. Jak ci się trochę opóźni a komuś przyspieszy to nie będziesz sama I pomyśl, że jako pierwsza będziesz miała okazję zobaczyć maleństwo i poinformować nas o swoim szczęściu

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X