Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień 2010

    Rolka, widzisz jaki on pełen empatii!!! Biedne te nasze chłopy. Też by chcieli, żeby ktoś się nad nimi rozczulał, opiekował, a tu wszyscy interesują się tylko nami, naszymi brzuszkami. Ja czasem jestem taką mamusią dla mojego, to potem on jakoś z nawiązką mi to oddaje




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień 2010

      To wesoło macie z tymi mężami Mój z kolei wracając z pracy często kupuje mi coś słodkiego: a to drożdżówkę słodką a to batonik... u mnie z ochotą na słodkie różnie, ale jak mi coś dobrego przyniesie to najczęściej zjadam... a co Na szczęście jeszcze to się nie odbiło na mojej "lini". Wręcz pytałam wczoraj pana doktora, czy nie przytyłam za mało... ale powiedział że mieszczę się w normie, więc się nie martwię. Noemi, jeśli z tą połową ciąży się sprawdzi, to urodzę jeszcze w marcu Ja na usg idę 24 listopada, też może poznam płeć

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień 2010

        Kurcze, ja bym chciała wiedzieć już jutro, ale to nierealne chyba w 15 tyg...

        Byłam dzisiaj w ZUSie i zakręciło mi się w głowie, od tej pory jest mi niedobrze, pobolewa mnie brzuch i boli głowa...
        Dostałam znowu mnóstwo broszur i książeczek o ciąży wiec wskakuję do łóżka i poczytam, może się zdrzemną i mi przejdzie. Jak znajdę w nich coś ciekawego to Wam przepiszę

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień 2010

          Witajcie!
          Ja dziś mam wizytę u lekarza i ciekawa jestm czy zobaczę na usg swego Maluszka. Mnie też ciekawość zrzera co siedzi w brzuszku czy dziewczynka czy chłopczyk. Ale jak tak sobie myślę to najważniejsze jest to aby było zdrowe.
          Pozdrawim!
          PS Ale mi robicie ochotę z tą pomidorówką może i ja na weekend sobie sprawię... mniammm...

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień 2010

            Witam mamusie

            tak sobie Was czasami podczytuję bo ja też z kwietnia ale tegoroczna

            ola1981 ja też jestem Ola i też miałam taki fajny termin jak Ty
            tylko mój Maluszek nie zrobił mamie prezentu na Prima Aprilis bo urodził się 2 dni później,
            ja płeć poznałam 4 12 na usg 3D, mój syncio bardzo dokładnie pokazał że jest chłopcem...

            wczoraj minął rok od czasu kiedy pierwszy raz poczułam ruchy Maleństwa...

            kurcze, ale ten czas leci

            dużo zdrówka dla Was
            Wojtuś 03.04.2009r. 54 cm, 3100 gram szczęścia

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień 2010

              Cześć dziewczynki!
              Właśnie wróciłam od lekarza i muszę powiedzieć że słyszałam serduszko Maluszka-wspaniałe uczucie aż łezka mi się zakręciła jak tak słuchałam i pomyslałam taki mały Szkrabik i już serduszko pika. Rewelacja uczucie! Naszczęście lakarz powiedział, że jak narazie to wszystko jest OK no i następne usg w 20 tc. Może już wtedy się dowiem czy chłopczyk czy dziewczynka Oby tak dalej było no i oby Bąbel był zdrowy.
              Pozdrawiam!

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień 2010

                Julita strasznie się cieszę i gratuluję
                Ja wizytę mam jutro i trochę się denerwuję... zobaczymy co będzie, w każdym razie mam przygotowaną listę pytań - biedny ten mój lekarz

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień 2010

                  Rolka nie martw się napewno wszystko będzie w jak najlepszym porządku trzymam kciuki i czekam na wiadomość po wizycie

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień 2010

                    Będzie dobrze To niesamowite móc podejrzeć dzieciątko w brzuszku. A pomyśleć, że nasze mamy tak nie mogły Dobrej nocy dziewczynki

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień 2010

                      a ja prawdopodobnie na wizycie będę dopiero 2.11; miałam być w ostatni poniedziałek, ale zadzwoniłam chwilkę za późno i już było zbyt dużo osób zarejestrowanych i przez cały tydzień nie miałam możliwości pojechać
                      a teraz jeszcze dopadł mnie stan zapalny w okolicach ucha (jak dla mnie to węzłów chłonnych) i mam przepisany antybiotyk;

                      dobrze, że u Was wyniki dobre, no poza tymi stanami zapalnymi dróg moczowych, ale to trzeba wyleczyć zgodnie z zaleceniami lekarza; w pierwszej ciąży też parę razy brałam furagin






                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień 2010

                        Witam! Jestem Renia, termin mam na 19.o4...
                        Paulina 15 kwietnia 2006r. godz. 3:05 4010 g. 56 cm.



                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień 2010

                          witaj Reniu napisz coś więcej o sobie i ciąży






                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień 2010

                            Witaj Gosiu!
                            Jak na 15 tydzień ciąży to czuję się fantastycznie (odpukac!)

                            Jeśli chodzi o płec, to my dopiero dowiemy się za 5 tygodni
                            Paulina 15 kwietnia 2006r. godz. 3:05 4010 g. 56 cm.



                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień 2010

                              Witaj Reniu, fajnie że do nas dołączyłaś. Mój termin wg usg to też 19.04, ciekawe, która z nas pierwsza urodzi?
                              Rolka napisz, jak tam wizyta.
                              Ola jaki antybiotyk dostałaś na te drogi moczowe?




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień 2010

                                Cześć ReniuWitamy na kwietniowym wątku. Ja dostałam duomox, dla mnie najobrzydliwszy antybiotyk, strasznie go nie lubię no ale cóż, trzeba wyleczyć stan zapalny. Muszę zapytać go czy nie ma jakichś ziółek które zapobiegają stanowi zapalnemu dróg moczowych, no i które można brać w ciąży... bo ten antybiotyk to mnie nie cieszy... dobrze że niunia już jest duża, bo się o nią tak nie boję... ale zawsze to chemia. Ale ja chyba miałam już spore to zapalenie, musiało mi się zacząć już jakiś czas temu. Dobrze, że na każdą wizytę u niego robię badanie moczu, przynajmniej można takie rzeczy wyłapać. Lutek, a Ty co masz na Twoje drogi??

                                W ogóle to możecie jeszcze urodzić przede mną, jak ja urodzę 2 tyg po terminie a wy 2 przed ciekawa jestem jak to będzie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X