Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień 2010

    mój termin 21.04.2010, ale wg usg 19.04. Trudna sprawa z tymi terminami, ale myślę, że chyba lepiej wpisywać te z kalendarzyka, jak uważacie?




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień 2010

      Ja myślę, że lepiej wpisywać te z kalendarzyka. A które macie w karcie ciąży? Bo tam też jest termin porodu. Ja mam z kalendarzyka plus 2 dni, bo miałam okres co 30 dni... bo z samego kalendarzyka to mi na koniec marca wypada, ale się trzymam tej daty, którą mi lekarz wpisał. Jakaś data musi być a wiadomo, że mogę urodzić w terminie pomiędzy 15 marca a 15 kwietnia, więc przestałam się martwić tą różnicą 2 czy 3 dni, bo z usg też mi różnie wychodziło... za każdym razem trochę inaczej.

      Julita, piszesz z nami na forum, więc Cię wpiszemy na listę. Z jakiego będzie miesiąca to się dowiesz jak się urodzi (tak jak ja ) A nam bardzo miło że z nami tu piszesz.

      Dziewczynki gdzie się kupuje fajne ciuchy ciążowe? Byłam w kilku sklepach, ale bardzo drogo. Niekoniecznie chcę dać za spodnie 150 czy nawet 170pln. Bluzki i sweterki to można sobie zwykłe dobrać, ale gorzej z dołem. Ja mam 2 pary spodni, obie czarne i jakoś tak bym coś innego włożyła... może jakieś dżinsy granatowe, albo spódniczkę... chyba potrzebuję połechtać swoje ego kobiece

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień 2010

        ja mam termin na 2 maja, a w karcie chyba nie mam wpisanego zadnego jeszcze jakos lekarzowi sie z tym nie spieszy

        ola - poszukaj jakis fajnych ciuszkow na allegro, mozesz dostac cos znacznie taniej, a moze nawet trafisz w tym samym miescie ubrania ciazowe czesto sa w bardzo dobrym stanie, bo sa malo uzywane






        Skomentuj


          Odp: Kwiecień 2010

          Na allegro pewnie coś znajdę. Ale byłam ciekawa czy nie ma jakichś sklepów takich (tylko nie tych firmowych ) Ciekawe że Ci nie wpisał daty... mi jak na drugiej wizycie w 8 tyg zakładał kartę to od razu wpisał... a potem to różnie wychodziło z usg.... raz nawet 8 04 wyszedł... No jeszcze kilka miesięcy i zobaczymy

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień 2010

            Zrobiłam pomidorówkę dziś... i się nie mogę od niej powstrzymać. Zjadłam już cały talerz o 14 a teraz piję z kubka A jak tam Wasze smaki?

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień 2010

              Ola ja też dziś mam pomidorówkę i wcinam już drugi talerz :P
              jeden z ryżem, drugi z makaronem bo nie mogłam się zdecydować :P
              ja w karcie mam dwa terminy wpisane 22 kwiecien z kalendarza i 2 maj z usg, ale to prawda, że za każdym razem inaczej wychodzi.
              A rano to uśmiechała się do mnie mała babka z owocami i budyniem... pyyyycha
              Fajne ciuchy widziałam w H&M i C&A. Są tam też tanie rzeczy wiec każdy coś dla siebie znajdzie. Spodnie ciążowe zdaje się że ostatnio widziałam po 59zł. A to jest sieć więc pewnie w całej Polsce jest podobnie. Allegro też super pomysł!

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień 2010

                A mi mąż przyniósł pyszną drożdżóweczkę z budyniem Rano zrobię listę, więc kto nie wpisał swojego terminu niech pisze. Miłego wieczoru

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień 2010

                  ja właśnie kupiłam sobie fajne jeansy na allegro. Zupełnie nowe z pasem na brzuszek i zapłaciłam 19 zł. Ale musiałam się namęczyć przy aukcji. No ale wrócił humorek.
                  Pęcherz też trochę lepiej, urosept pomaga.
                  Ja mam przeogromną ochotę na arbuz. Niestety już nigdzie w mojej okolicy go nie ma. I jeszcze jedno, strasznie chodzi za mną piwo...takie zimne z pianką...no ale też muszę się obejść smakiem. Chciałabym już wiedzieć czy mam Tymoteusza, czy dziewuszkę!




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień 2010

                    Dzień dobry wszystkim. a ja mam pomidorówkę na dzisiaj.


                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień 2010

                      Lista mam z forum kwietniowego przeniesiona na str. 1

                      Last edited by ola1981; 31-10-2009, 20:58.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień 2010

                        Zrobiłam listę. Jak kogoś pominęłam lub się pomyliłam, piszcie to będę poprawiać. Ułożyłam po kolei terminami, ciekawe kto kiedy urodzi Lutek i Rolka macie prawie taki sam termin. Nawet nie wiedziałam. Fajnie

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień 2010

                          Hej!! Rzeczywiście Ola mamy z Lutkiem (Lutką) bliskie terminy - zobaczymy kto będzie pierwszy!! Właśnie się nażarłam prażynek - bleeeee
                          Co to znaczy że forum przeniesiono?? Jakoś mi się dziwnie dzisiaj otworzyło...

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień 2010

                            dzień dobry kobietki,
                            faktycznie dzieli mnie z Rolką 1 dzień. Szczerze mówiąc wolałabym żeby było wcześniej. Jakoś sobie nie umiem wyobrazić,że jest już po terminie, a ja nadal czekam, ale zycie jest przewrotne. Dziewczyny napiszcie czy pijecie kawę? Ja bardzo ograniczam, na początku mnie od niej odrzuciło, ale teraz często mam ochotę. Ile mogę wypić? Raz w tygodniu, raz na kilka dni? Jak myślicie?




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień 2010

                              Cześć Lutek!! Ja wcześniej nie piłam kawy wogóle, a teraz przychodzi mi ochota - szczególnie jak mi zapachnie!! Wtedy robię sobie kawę rozpuszczalną z płaskiej łyżeczki i z mlekiem. Myślę, że to dziecku na pewno nie zaszkodzi. Coca-colę też podpijam od czasu do czasu. Moim zdaniem wszystko w normalnych ilościach jest zdrowe. A tak czasami jak widzę kobiety, które piją alkohol, palą w ciązy i imprezują - rodzą zdrowe dzieci - to myślę sobie, że nie można przesadzać z tym chuchaniem i dmuchaniem na siebie.

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień 2010

                                Cześć Kobietki!
                                Może powiecie/poradzicie mi co jest dobrego na zgagę. Mam ją coraz częściej i nie wiem jak z tym walczyć. Przed ciażą to mogę policzyć na palcach jednej ręki ile razy miałam zgagę, a teraz mam ją prawie codziennie i nie wiem jak z nią walczyć.
                                A co do kawy to też przed ciążą codziennie piłam z rana. Kawa o poranku była obowiązkowa. A teraz...nie dam rady jej pić a nawet niezbyt mi podchodzi jej zapach. Więc ja w ogóle nie piję, nie dam rady pić kawy.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X