Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień 2010

    Ja też się super czuję Za 2 tyg pojadę w góry do teściów na dłuższy weekend. Udało się nam kupić samochód, więc zamienię 9 godz męczącej jazdy pociągiem na 6 godz w samochodzie, więc nie ma się czego bać.. tylko mężuś będzie musiał mi wodę nosić ze strumyka, żebym często ręce myła, bo tam dużo kotów Cieszę się, bo już mi się trochę nudzi w domu...

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień 2010

      Ale Ci fajnie, ja te chcę!!!!


      Skomentuj


        Odp: Kwiecień 2010

        Może i Tobie uda się urwać gdzieś na weekend Spróbuj, taka zmiana dużo daje

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień 2010

          Ja też bym chciałą pójść na urlop i odpocząć a przede wszystkim się wyspać. Mogłąbym spać i spać. Ostatnio zdaża mi się przysnąć na reklamie jakiegoś filmu i niestety nie wiedziałąm jak się skończył. Ale jak czytam to chyba normalne więc nie jestem sama

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień 2010

            To normalne nie martw się, później przechodzi. Ja o godzinie 20 już spałam. Teraz jest lepiej.


            Skomentuj


              Odp: Kwiecień 2010

              Powiem Wam, że przez te pogody to i ostatnio też jestem senna, pomimo że najgorsze już przeszło...

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień 2010

                A mi się chce pierogów ruskich


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień 2010

                  Jak myślicie pierogi ruskie, to na chłopca czy dziewczynkę


                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień 2010

                    Ja to nie mam zachciewanek. Tylko zdażyło mi się raz jak byłam w sklepie i przechodziłam obok beczki z kiszoną kapustą to myślałam że od razu będę ją w sklepie jadła. To jedyna zachciewanka jaką miałam.
                    A co do pierogów to nie wiem...szczerze powiem ze nie znam się na tych smakach-co na dziewczynkę a co na chłopca.

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień 2010

                      noemi333 - ale mi smaka narobiłaś na te pierogi

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień 2010

                        Za mną już kilka dni chodzą


                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień 2010

                          Słodkie na dziewczynkę... więc pierogi to chyba na chłopaka A mi się ostatnio tak chciało kiszonej kapusty... że kupiłam półtora kilo... Najadłam się aż miałam dość... a tu jeszcze dużo zostało no więc dziś upichciłam kapuśniak

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień 2010

                            A ja miałam dziś żur, ale prawdziwą ochotę to mam na taki pucharek lodowy z owocami i bitą śmietaną, i na truskawki... mniaaaaam. Ja też się nie znam na tych wróżbach żywieniowych, ale i tak niewiele ma to wspólnego z płcią :P tak bym już chciała wiedzieć co będzie!! Mąż chce córeczkę - jak twierdzi dziewczynki są bardziej za tatusiami i mniej brudzą Marzyciel...

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień 2010

                              Mniej brudzą?? hehe A u mnie odwrotnie: mąż chce chłopaka a ja dziewczynkę Ale to podobno tak jest że dziewczynki są za tatusiami a chłopaki za mamami. Mi się wydaje, że na początku łatwiej wychowywać dziewczynkę, jak jest mała... ale jak dorastają to chyba łatwiej chłopaka

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień 2010

                                Dziewczynki a wam się już dzieciaki w brzuchach ruszają?? Kurde ja tak wczoraj wieczorem leżałam i dwa razy tak jak by mi się coś w środku brzucha o ściane otarło... nie wiem czy to możliwe, ale nie były to ruchy jelit. Czasem takie bąbelki w brzuchu wieczorem mi się robią, ale to raz, najwyżej dwa razy... ciekawa jestem czy to dziecko czy co... Tak z nudów weszłam sobie poczytać na forum dziewczyn z paździenika, u nich wielkie oczekiwanie i radości po "rozpakowaniu" kolejnej mamy... u nas w kwietniu będzie tak gorąco...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X