Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień 2010

    Rolka bardzo współczuję, mam nadzieję że będzie dobrze. Trzymaj się.

    Gosia, też słyszałam nawet o dziewczynach które przed 14 tyg znają płeć dziecka. Mi się kończy 17 i jeszcze nie znam. Dopiero w 20 którymś będę znała (jak oczywiście da się zobaczyć, czasem się dziecko tak odwróci, że nic nie widać).

    A z tym tyciem to chyba nie do końca na tym etapie to zależy od wielkości brzuszka. Mój też jest już widoczny, a nie dużo przytyłam, na razie jakoś 1,5 kg.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień 2010

      Rolka współczucia - życzę dużo siły i cierpliwości!!!!!
      Wizyta u stomatologa była dość bolesna (ja jestem wrażliwa na ból, zwłaszcza jak mi się wwiercają) ale to znieczulenie dla ciężarnych słabiej działa niż normalnie. Wszystkie zęby miałam poleczone, a tu bach, akurat, jak ciąża, to musiało się popsuć i to pod plombą, no i mam zatruty więc czeka mnie jeszcze jedna wizyta (mam nadzieję że jedna).
      Dziewczynki, to Wy strasznie mało przytyłyście w poównaniu ze mną, mi urosło w brzuchu, biuście no i boczki niestety. w pierwszej ciąży przytyłam 16 kg, w tej chyba będę lepsza.


      Skomentuj


        Odp: Kwiecień 2010

        Gosia, Twoja córka ma bardzo oryginalne imię, jest jakieś zdrobnienie?


        Skomentuj


          Odp: Kwiecień 2010

          Noemi - najczęściej wołamy do niej Esterka lub czasem Esti, a czy są jeszcze jakieś zdrobnienia to nie wiem ale fakt, że nie jest to zbyt popularne u nas imię






          Skomentuj


            Odp: Kwiecień 2010

            Estera - ładnie Dziewczyny, myślicie już nad imionami? niby jeszcze dużo czasu, ale może coś Wam już chodzi po głowie. Mi się Oliwia podoba dla dziewczynki, mam tylko wątpliwość, że ostatnio to bardzo popularne imię. Ja wybieram dla dziewczynki, mąż dla chłopaka oczywiście za obopólną zgodą w obu przypadkach. Mężowi się Karol podoba. Ale to na razie tylko pomysły A Wy macie już jakieś?

            Śnił mi się dziś poród, ale porodu nie pamiętam, tylko jak później byłam w szpitalu, a dzieciątko było takie śliczne i malutkie:*

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień 2010

              u nas ciągle rozmawiamy o imionach...jakoś nie możemy się w tej kwestii dogadać. Miała wybrać córka i wymyśliła Martynę i Kamila. O ile Martyna jako tako, to Kamil jest jak dla mnie zbyt częste. Paula też miała mieć oryginalne imię i nie wyszło. Dopiero w piaskownicy okazało się ile Paulin wokoło. Mąż chce swojego imiennika, a mnie się podoba Tymoteusz ew. Aleksander. Dobrze, że jeszcze mamy sporo czasu.




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień 2010

                To widzę, że nie ja jedna już mocno myślę w tym temacie

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień 2010

                  Ja też preferuję Martynę, a przy chłopcu to Igor - tylko szanowny tatuś chce polskie imię więc nie wiem, ciężko będzie


                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień 2010

                    jest fajna strona - skarbczyk imion - polecam, bo ja to plnuje też znaczenia imion, myślę, ze coś w tym jest


                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień 2010

                      Mam jeszcze jedno pytanie do Was... Myślicie już o ciuszkach dla dziecka? Nasze pociechy urodzą się w kwietniu, kiedy to może być śnieg lub wręcz upały... co kupujecie? Czy coś z cieplejszych ubrań przewidujecie? i co? Takie grubsze pajacyki? Bo na 56 czy 62 szkoda kupować za dużo grubych ubranek, bo szybko może się zrobić ciepło... Co Wy na to? Ja mam dużo bawełnianych cienkich rzeczy, kilka grubszych pajacyków, no i kombinezonik gdyby było zimno. Ale nie wiem, czy jeszcze będą mi potrzebne jakieś sweterki, czy cieplejsze kompleciki... A nie chcę wydać kasy na coś co się nie przyda bo po prostu szkoda, a dziecko szybko rośnie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień 2010

                        ja mam ciuszki po córce więc na razie nie planuję nic kupować, szczególnie, że ona jest z września więc i cieplejsze rzeczy mam; no i ja mam termin na 2 maja więc może już mrozów nie będzie

                        a imiona - jeśli syn to chyba będzie Jan (tak planowaliśmy przy pierwszym dziecku), ale to się może zmienić, a dla córy - ja rozmyślam o Racheli, ale co z tego wyjdzie, to zobaczymy, bo mamy z mężem jeszcze sporo pomysłów






                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień 2010

                          Gosiu, Rachela przepięknie, oba imiona takie biblijne, super. Mam nadzieję, że nie będziecie na nią mówić Rejczel! U nas dziś było głosowanie. Każdy z nas napisał na kartce po 5 propozycji imion dla chłopca i dziewczynki. Demokratycznie, to które się powtórzy 3 razy, zostaje. I został Tymoteusz (och jak się cieszę) oraz siłą 2 głosów (nie mojego niestety) Wiktoria. Mam nadzieję, że będzie chłopak
                          Wiktoria, choć ładne, to strasznie oklepane, już wolałam Martynę. Może uda mi się ich przekonać do jeszcze jednego głosowania.




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień 2010

                            co do ubranek, wydaje mi się, że w ostatnich latach kwiecień jest już w miarę ciepły. Myślę, że ciepłych ubranek nie potrzeba zbyt dużo. Lepiej jakieś lżejsze pajacyki, ewentualnie na to jakiś sweterek, który w miarę potrzeby można zdjąć.




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień 2010

                              Z tym głosowaniem to super pomysł Dobrej nocy wszystkim

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień 2010

                                Lutek - i o to właśnie nam chodzi z imionami i gdyby była Rachela, to na pewno nie wołałabym jej Rejczel ale i tak jeszcze dużo czasu zostało na wybór imienia i może przyjdzie do głowy jakiś nowy pomysł






                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X