Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    a i jeszcze biore udzial w masie konkursow moze a noz cos wygram chociaz juz wygralam 200zl na buty w deichmanie a moj maz ksiazke do ktorych mamy wielka slabosc a prezenty na gwiadke juz kupowalismy w wakacje zeby to jakos rozlozyc bo mamy duzo dzieci w rodzinie no coz jakos trzeba sobie radzic




    Changes in my life you will see in time
    changes in my life you always in my mind
    changes in my life you always by my side....

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Kochana super pomysł, ja też tak zrobię i na ten miesiąc rozpisze sobie wszystkie obiadki. Czasami jest tak, że nam jakiś obiad wypadnie bo jedziemy do teściów albo jemy np na mieście (co zdarza się sporadycznie) i troszkę można zaoszczędzić. Natomiast z rachunkami u nas jest strasznie. Boje się myśleć o zimie bo nas zżera ogrzewanie w zeszłym roku miesięcznie płaciłam około 400-600 zł za samo ogrzewanie grzejemy gazem choć ja wolałabym palić w piecu miałowym. No cóż niestety nie mogę przerobić pieca na miałowy bo nie mam nawet na niego miejsca. Do ogrzewania dochodzą rachunki za inne media i benzyna na samochód + ubezpieczenie. Dlatego nam jest ciężko przez te cholerne rachunki ale może mi się uda przyoszczędzić.
      WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
      NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







      Skomentuj


        #93
        Co do konkursów to też biorę udział ale niestety jeszcze nic nie wygrałam
        WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
        NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







        Skomentuj


          #94
          to trzeba probowac ja znalazlam tu na forum fajna stronke z konkursami www.e-konkursy.info
          wspolczuje z tym ogrzewaniem moi tesciowie maja wlasny dom dwupietrowy i troche pieniedzy tez im zrzera to ale oni moga sobie palic i gazety i drewno i smierdzace pieluchy oliwki ktore duzo ciepelka daja heheh my im zawsze makulature zawozimy czasem nawet cala wielka siate bo maz czasem mi gazetki z pracy przynosi




          Changes in my life you will see in time
          changes in my life you always in my mind
          changes in my life you always by my side....

          Skomentuj


            #95
            Witajcie

            Niestety choróbsko na dobre mnie rozłożyłoWczoraj to tak się źle czułam że szok.Nabrałam się różnych leków,i położyłam.Dziś jest troszeczkę lepiej,ale nie za dobrze.

            Cieszę się,że tak się nasze forum rozwinęło.Jest co poczytać.

            Witam serdecznie Veronę i Polę
            Co do porodu rodziłam dwa dni przed terminem.Poród miała krótki 40 min.
            Karmiłam małą niecałe dwa miesiące.
            Serdecznie gratuluję ci ciąży!!!

            Cieszę się Pamko,że znów do nas zajrzałaś.
            Super ,że Antoś już jest grzeczniejszy.
            Gratuluję pracy!

            Idzie nam ząbeczek na górze jedyneczka,dziąsło jest bardzo nabrzmiałe i daje Martynce nieźle popalić.Szkoda mi jej bardzo jak widzę jak cierpi.

            Na urodzinkach było super!!!
            Dziewczynki ładnie się razem bawiły i miały strasznie dużo wrażen,po powrocie do domu Martynka aż nie mogła zasnąć.
            Laura dostała super konika bujanego od dziadków,który rży i macha ogonkiemMartynce bardzo się spodobał,a już nie wspomnę o Laurze.
            Co do zaproszeń to u nas będą,znalazłam fajne na allegro i zastawę dziecięcą,balony itp

            Co do konkursów,to też czasem biorę udział,lecz z marnym skutkiem.
            Teraz znowu jest ten konkursik na Pamiętniczek,oczywiście wziełam udział.

            BGKM Co do fotelika to mamy taki jak Jagodzianka
            http://www.allegro.pl/item744097646_...kg_nowosc.html kolor fioletowy.Bardzo sobie go chwalimy.

            Pózniej wrzuce kilka zdjec z urodzinek
            Last edited by marzeni; 28-09-2009, 14:47.
            Martynka ur.11 listopada 2008
            Iga ur.3 sierpień 2012



            Skomentuj


              #96
              marzeni fajny ten fotelik i co ważne można regulować oparcie. Poszukam go na żywo w sklepie i jak bedzie spoko to kupimy. Kochana co do choroby to niestety coś panuje. Dbaj o siebie i zdrowiej.
              sloneczko, ewisienka ja to już czasem się załamuje co jeszcze musimy opłacać -tego tyle teraz, sam kredyt to rata 860złdla mnie to potwornie dużo i chciałam chociaż na tą rate zarobić....a gdzie czynsz, media i inne opłaty typu telefon, internet.... nie no dobrze ze moge wam się wyżalić .....u nas ten plan nie przejdzie dopóki nie zaczne pracować, ale jak już bede to napewno musze coś wykombinować żeby chociaż 200-300zł odkładać co miesiąc..........




              Skomentuj


                #97
                ewisienka to daj znać czy nas odwiedzicie w piątek, ja oczywiście serdecznie zapraszam!!!! bo już się za wami stęskniłam




                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  dziewczyny doradzcie który wzór na ścianę w przedpokoju podoba wam się bardziej:
                  Attached Files




                  Skomentuj


                    #99
                    Wiesz co oba są ładne.Nie dziwię się że masz dylemat
                    Hmmm tak myśle,że może te lilie?Sa takie ciekawe.
                    Martynka ur.11 listopada 2008
                    Iga ur.3 sierpień 2012



                    Skomentuj


                      Oto kilka zdjec z urodzinek
                      Last edited by marzeni; 05-12-2012, 22:26.
                      Martynka ur.11 listopada 2008
                      Iga ur.3 sierpień 2012



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        jeszcze jedno bo wczesniej chyba nie widac bo w innym formacie
                        Last edited by marzeni; 05-12-2012, 22:26.
                        Martynka ur.11 listopada 2008
                        Iga ur.3 sierpień 2012



                        Skomentuj


                          marzeni śliczne zdjęcia!!! Martynka to już taka duża pannica ależ te dzieciaczki szybko rosną szok...




                          Skomentuj


                            marzeni a moglabys podac linki do zaproszen?? bo sama nic ciekawego nie znalazlam fajne fotki sliczna sukienka gdzie kupilas??

                            BGKM jak mi sie podobaja takie naklejki!!! zarowno takie jak nam tu pokazujesz jak i dla dzieci mi sie bardziej podoba ta pierwsza naklejka a co do wyzalenia sie to w koncu po to tu jestesmy


                            Ja zaraz ide kapac malude bo jest strasznie zmeczona a potem ogarne pokoj i zaczne planowanie urodzinek zapewne zagladajac co jakis czas czy ktoras cos nabazgrala




                            Changes in my life you will see in time
                            changes in my life you always in my mind
                            changes in my life you always by my side....

                            Skomentuj


                              jaka_ja 5 tydzień, termin na początku czerwca 1/4 czerwca.

                              Sloneczko, namiary na priva Ci dam;-), myślę o przerwaniu studiów. A gdzie studiowałaś??
                              Pola - 5 listopada 2008

                              Skomentuj


                                ja nie studiowalam nigdzie bo po technikum zrobilam sobie rok przerwy a potem zaszlam w ciaze a ze moj maz musial najpierw pojsc na studia to chwilowo moja nauka sie odlozyla to czekam na priva bo chwilowo nic nie odstalam a tak na marginesie czerwiec piekny miesiac (ja jestem z 19 :P)




                                Changes in my life you will see in time
                                changes in my life you always in my mind
                                changes in my life you always by my side....

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X