Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    jaka_ja nasze stare posty są połączone w całości z rocznikiem 2008. Pomiędzy naszymi wypowiedziami są wypowiedzi dziewczyn z innych miesięcy które również oczekiwały na dziecko. Zrobił się niezły bałagan i dlatego załozyłam nowy/stary wątek Mamy Listopada 2008

    Anetyslaw no Nadia jest niesamowita. Kochany śpioszek jaki umorusany w zupce hihi. Jesli chodzi o H&M to jak jeszcze nie byłam w ciązy i pracowałam w Szwecji to kupowałam swoim siostrzenicom tony ciuchów z tej firmy bo są śliczne. U nas w Kielcach ma powstać dopiero ten sklpe zobaczymy jakie będą ubranka
    WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
    NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







    Skomentuj

    •    
         

      #47
      To rzeczywiście admin się popisał! Pogratulować trafionego pomysłu.

      Ojjjj, ale miałam problem z uśpieniem Nadii, za nic nie chciała zasnąć, co chwilę wstawała w łóżeczku.
      Mój szkrab już coraz częściej się puszcza czy to barierki łóżeczka, czy to czegokolwiek przy czym stoi i chwilę udaje jej się postać
      Wypiłam kawusię a teraz zmykam pod prysznic.Jedziemy całą rodzinką na zakupy, gdy się Nadinka obudzi.Muszę jej kupić jakąś kurteczkę.

      W H&M często kupuję Nadii ciuszki, albow Reserved Kids.
      Moje biuro jest w Galerii Bałtyckiej, więc mam wszystko pod nosem
      Wszystkie Smyki, 5-10-15 itd. Węszę więc promocje i przeceny

      Patrzałam już na kurteczki w tych sklepach,ale wszystkie ok 100zł. To chyba trochę dużo W końcu to będzie kurtałka na jeden sezon, a i tak trzeba będzie jeszcze kombinezon kupić.
      W ogóle te wszystkie ciuszki dla dzieciaków są strasznie drogie.
      Może do Pepco dzisiaj wjadę i coś znajdę, tam można tanio kupić...może będzie coś ładnego...


      Skomentuj


        #48
        Witam mamusie
        Jestem Weronika, mam 22 lata.
        5 listopada urodziłam córeczkę Polę.

        Pozdrawiam. Weronika
        Pola - 5 listopada 2008

        Skomentuj


          #49
          ja tylko na chwile i witam nowa mame bede pozniej wieczorkiem




          Changes in my life you will see in time
          changes in my life you always in my mind
          changes in my life you always by my side....

          Skomentuj


            #50
            albo w sumie zajrze teraz
            ewisienka marzeni ja tez zaczynam myslec nad urodzinkami ale pewnie tez cos w polowie pazdziernika zeby ze spokojem ze wszystkim zdarzyc ja bede miec impreze rodzinna razy dwa hehe i w tyg zaprosze moje kolezanki na ciacho

            BGKM jak tam Gabi??

            Anetyslaw no ubranka w H&M super ja kupilam taka sukienke z hello kitty z dzianinki malej juz na impreze urodzinowa i do tego sweterek z Pepco

            jaka ja no burdel nieslychany sie porobila. jak tam sie miewa twoja cora??




            Changes in my life you will see in time
            changes in my life you always in my mind
            changes in my life you always by my side....

            Skomentuj


              #51
              Verona witam Cię bardzo serdecznie w gronie mam z Listopada 2008. Tak się składa, że urodziłyśmy tego samego dnia Jak ma na imię Twoja piękność i wogóle napisz nam coś o sobie
              Ja zajrzę tu dopiero jutro kochane bo dzisiaj idę się bawić lalala ale mi się chce tańczyć szok aż nogi mnie same niosą ale trzeba jeszcze się przyszykować. Ślub o 16 a ja jeszcze w proszku. Zdążyłam jak na razie wziąść kąpiel ale trzeba małą teraz uśpić. Teściowa ją około 13:30 dopiero weźmie
              WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
              NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







              Skomentuj


                #52
                ewisienka Mala ma na imie Pola udanej zabawy zycze ja tez bym sobie potanczyla ale w zupelnie innych rytmach




                Changes in my life you will see in time
                changes in my life you always in my mind
                changes in my life you always by my side....

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Sloneczko widzisz kochana jaka jestem roztrzepana teraz dopiero widzę. Córcia ma na imię Pola a mama Weronika tak jak moja córunia Uciekam bo mała mi właśnie zasnęła i mogę się pindrzyć
                  WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                  NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                  Skomentuj


                    #54
                    hej
                    witam Verona !!! fajnie nasze grono się powiększa, skąd jesteś bo nie wiedze miasta???
                    ewisienka udanej zabawy wyszalej się za wszystkie czasy ... kochana kiedy nas odwiedzicie? zapraszamy w tygodniu na kawusie i spacerek
                    sloneczko Gabi ma stan podgorączkowy 37,3-37,4 cały czas się tak utrzymuje narazie jej nic nie daje na zbicie temperatury,bo to nie jest gorączka, a nie chce jej faszerować lekami. Umówie ją w poniedziałek na ważenie i przy okazji powiem lekarce żeby ją obejrzała. Ja obstawiam ząbki bo jest niemożliwa wręcz cały czas marudzi. Najpierw się smieje a za chwile płacze i cały czas chce na ręce albo na kolana...ehhh ząbkowanie jest do bani...
                    Wiecie ja już momentami nie mam siły. Moj michał na cały dzień się zabiera i nie ma mi kto pomóc a jak wraca to albo nie ma siły albo mi ją daje bo chce się umyć czy zjeść
                    jaka_ja i jak zębulki Nadusi wyszły jej już jakieś??? U nas tak jak ewisienka pisała nie ma jeszcze H&M a szkoda bo właśnie wiem że są super ubranka. A nie wiem czy tylko ja tak, ale nie jestem zbytnio zadowolona z ubranek 5-10-15, szczególnie właśnie z kurtki bawełnianej i śpiochów-bardzo się drze materiał przy zatrzaskach. Piękne ubranka upatrzyłam w smyku ale to już na październik i listopad musze rozłożyć. W tym miesiącu pokupiłam bajki i zabawki i troszczke ubranek takich na teraz. Ale na zime brak nam ciepłych ciuszków...
                    Dziewczyny czy macie a jak tak to jakie foteliki samochodowe?? zadowolone jesteście z nich??? to jeden z naszych wydatków na październik... Podpowiedzcie mi jakiś




                    Skomentuj


                      #55
                      Ja jestem z Poznania.
                      My roczek Poli, organizujemy razem z kuzynką. Urodziła prawie w tym samym terminie (8 listopad). Tak więc Pola i Zosia będą miały roczek razem.
                      Śliczne te wasze pocieszki mamuśki.

                      Jak rodziłyście?? Nasza Pola urodziła się przez cesarkę, 5 listopada, chociaż termin miałam na 15 listopada. Położna mówiła, że Pola była źle położona, i każdy jej ruch, gdyby chciała sama wyjść, byłby ryzykiem.
                      Pola - 5 listopada 2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        BGKM jesli chodzi o fotelik to ci nie pomoge my mamy dostac od tesciow na Oliwki urodziny ale jakos sie doczekac nie mozemy

                        Verona oooo kolejna mama z Poznania to tak jak ja ja rodzilam naturalnie na polnej a ty?? Oliwka jak widzisz w podpisie ur sie 21 listopada i widze ze wiek mam taki sam ja tez mam 22 lata A jak tam mala co juz potrafi i ile zebolkow juz ma??


                        Dziewczyny ja tu w Sremie siedze i strasznych rzeczy tu sie nasluchalam poniewaz juz 2 dzieci porwano z podstawowki na przerwie w szkole i jedno podobno juz znaleziono w wiosce niedaleko z wycieta nerka!!!! normalnie szok co to sie dzieje nie wiem co bym zrobila jak by mi Olinke porwali wole nawet o tym nie myslec i to ze szkoly!!!




                        Changes in my life you will see in time
                        changes in my life you always in my mind
                        changes in my life you always by my side....

                        Skomentuj


                          #57
                          Verona pokaz nam swoja pocieche




                          Changes in my life you will see in time
                          changes in my life you always in my mind
                          changes in my life you always by my side....

                          Skomentuj


                            #58
                            b4a281959e.jpg
                            Oto nasza Pola 7 m-cy.
                            Nie znalazłam żadnej teraźniejszej, bo cały komp zapchany jej fotkami, a szukanie zajęłoby mi z 2 godziny
                            Pola - 5 listopada 2008

                            Skomentuj


                              #59
                              Mamusie, mogłybyście mi podać, kiedy urodziła jaka_ja i jak ma na imię córa albo synuś?, bo robię taką naszą listę

                              Pozdrawiam
                              Pola - 5 listopada 2008

                              Skomentuj


                                #60
                                Lista mamusi

                                Korzystając z tego, że mam chwilkę czasu zrobiłam taką naszą listę mamusi
                                jaka_ja - córka Nadia, 23 października
                                monia717 - syn Karol, 23 października
                                ewisienka - córka Weronika, 05 listopada
                                Verona - córka Pola, 05 listopada
                                pamka - syn Antoś, 07 listopada
                                marzeni - córka Martynka, 11 listopada
                                amie7 - syn Jaś, 12 listopada
                                geneva - syn Karol, 16 listopada
                                Anetyslaw - córka Nadia, 19 listopada
                                Sloneczko8 - córka Oliwia, 21 listopada
                                Ewelinus3 - syn Kubuś, 25 listopada
                                BGKM - córka Gabrysia, 05 stycznia
                                Last edited by Verona; 18-11-2009, 10:14.
                                Pola - 5 listopada 2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X