Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    Weronika sobie teraz śpi a ja szykuję obiadek bo niedługo siostra przyjedzie. Dziewczyny jak tam z Waszymi maluchami chętnie teraz piją mleko bo moja Weronika tylko wieczorem przed spaniem bo z rana albo w południe zje zaledwie 50- 100 ml, a poza tym to dała by się pokroić za Danio albo za Bakusia.
    My 26 listopada idziemy na szczepionkę jeszcze troszkę czasu jest ale już się boję co tam będzie się działo. Trzecia dawka na pneumokoki.
    amie7 motorek świetna sprawa, a na pewno Jasiowi się spodoba i nie będzie chciał z niego zsiąść. Kombinezonik tez fajny.

    sloneczko o współczuję choroby mamy. A co do dziesięciolatka to jest niezły gagatek z niego. Dzieci nie rozumieją dlaczego czasami nie puszcza się ich na dwór, a to tylko z obawy o ich zdrowie. Dzisiaj jest naprawdę brzydko, a po prognozie w TVN spodziewamy się w nocy nawet śniegu masakra a ja dla Weroniki ani czapki ani kozaków zimowych nie mam jeszcze. Jutro może pojedziemy naszym autkiem na zakupy to jej spróbuję coś kupić. W CC widziałam śliczne kozaczki i są nie drogie bo nie całe 50 zł kosztują, a są ocieplane i słodziutkie. Czapkę tez jakąś jej upatrzę może coś na Cherokee będzie w Teso.

    Marzenia n no to dobrze jedzcie jogurciki jedzcie- smacznego kochana
    WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
    NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      ewisienka choroby nie wspolczuj bo bylo minelo i jest ok no coz rak to dla nas nie obce slowo bo rok po mamie okazalo sie ze tata tez ma wiec wypadalo by zebym sobie jakies badania genetyczne zrobila bo pomijajac moich rodzicow to z kazdej str w rodzinie tez cos bylo i u meza rowniez maz zreszta tez mial o raka podejrzenie ale na podejrzeniach sie skonczylo a tym bardziej w poznioejszym wieku bede musiala Olinke przebadac ja to tam jak ja ale ona najwazniejsza




      Changes in my life you will see in time
      changes in my life you always in my mind
      changes in my life you always by my side....

      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        Sloneczko no pewnie dziecko najważniejsze, ale i rodzice również.

        Kurdę ja to mam jednak pecha siostra nie przyjedzie bo znowu jej nie zrobili tego samochodu a już się nastwaiłam zostałam bez chleba i bez wędliny bo mi kupiła a teraz nie ma mi kto tego dowieźć a w moim sklepei niestety wędliny dobrej nie ma No cóż będę zmuszona pożyczyć od teściowej autko i skoczyć na zakupy bo światło w lodówce aż razi.
        WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
        NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          cześc Kochane.... 100 lat mnie tu u Was nie było.... pomijam fakt, że nie wyrabiam z czytaniem na bieżąco tego co tu piszecie (Lolo zabiera mi 80 % czasu, a jak mam chwilę, to uczę się anglika do tego egzaminu, choć i tak wydaje mi się, że nic z tego nie wyjdzie.... ale staram się)....
          ślicznie się Wasze dzieciątka rozwijają.. tak jak się patrze czasem na NK na Wasze fotki, to wierzyc mi się nie chce jak ten czas ucieka... już prawie rok mają...
          ja 1 grudnia znowu do pracy (jagodzianka między wierszami wyczytałam że Ty już tez wrócilaś... gratuluję ) znaleźliśmy juz nianię... bardzo fajna dziewczyna - Lolo od razu się z nią wygłupial pod stołem...
          Tak tylko dałam znak, że żyję... będę czasem zaglądać jeszcze, ale nie zawsze mam czas i co napisać... dzień za dniem takie same... coraz bardziej ponure
          trzymajcie się Mamusie cieplutko, bo śniegi nadciągają (a dopiero wyglądałyśmy wiosny... pamiętam jak ewisienka nie mogła się doczekać )
          buziaki dla wszystkich ode mnie i od Lola

          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            geneva oj widzę, że czasu masz "sporo". To zupełnie jak ja. Aż wstyd się przyznać ale chyba z 3 miesiące nie dawałam znaku życia. Teraz czasem udaje mi się dopaść do komputera.

            Co do mleka to Jasiek wypija dziennie ok. 300 ml. Na jogurty nie zawsze ma ochotę chociaż zje tak z 2-3 razy w tyhodniu. Uwielbia placki z mąki i bułeczki - to chyba po tatusiu.

            Lecę bo właśnie obiad gotuję.


            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              Hej
              Weronika zasnęła parę minutek po 20 ale obudziła się mi niedawno z takim płaczem, że ledwo mogłam ją uspokoić. Coś się mojej żabce śniło niedobrego bo jeszcze tak mi nie płakała. Nie mogła się wybudzić ze snu.
              Kochane dostałam projekt zaproszenia. Wiecie jak ciężko się zdecydować prawda przy takim wyborze ale mi się bardzo podoba, a ja Wam? Do tego taki wierszyk
              Dziś już mija pierwszy roczek
              na mej główce pierwszy loczek
              Więc zapraszam was do siebie
              zabawimy się jak w niebie.
              Będzie tort a na nim świeczka
              uśmiechnięte me usteczka
              Oprócz tortu dużo soku
              i tak będzie już co roku
              Attached Files
              Last edited by ewisienka; 13-10-2009, 21:38.
              WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
              NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                Witajcie
                Kurcze dzisiaj jak wstałam to normalnie zamarłam za oknem śnieg sypie, wszystko dookoła białe. Kurcze chyba naprawdę już zima do nas zawitała na dobre.
                Lecę na śniadanko i kawusie. Werka ogląda bajkę boggie biebies jej ulubioną bo tam śpiewają i tańczą. Do napisania
                WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  Oj mamusie co Wy jeszcze śpicie? Ja już posprzątałam w domku, uśpiłam małą a teraz muszę jeszcze wstawić jakiś obiadek i czas na kawusię.
                  WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                  NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    Hej
                    U nas też biało za oknem,i nadal pada.
                    Dziś nocka ciężka,małą wstała chyba gdzieś o 3 i nie chciała już spać.Zaczeła gaworzyć i chciala się bawić.
                    Wybiła się całkiem,wzieliśmy ją do nas ale wcale nie było jej do snu.Powalała się i po jakimś dłuższym czasie zasnęła.
                    Mnie od rana boli głowa,chyba to przez tą pogodę.

                    Mała bawi się przy mnie domeczkiem
                    Martynka ur.11 listopada 2008
                    Iga ur.3 sierpień 2012



                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      Kochana u nas nawet znośnie w nocy ale tylko dlatego, że spała z nami. dzisiaj kładę już temu kres. Przesuwam łóżko do ściany i wstawiam obok łóżeczko bo się to moje dziecię za bardzo przyzwyczaiło do spania z nami.
                      Kochana ja chyba też małej kupię ten domek i jakiś dresik na urodzinki bo nam się przyda a tą kostkę to innym razem chyba no nie wiem muszę si.ę zastanowić
                      WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                      NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        Witam u nas bialo jeszcze nie jest ale podobno strasznie zimno my dzisiaj dostalismy prezent na mikolaja a raczej Oliwka dostala od babci fioletowy kombinezon
                        ewisienka zaproszenie fajne wierszyk tez a czemu bardziej aktualnej fotki malej nie dasz?? ja na urodziny malej sprawie jakies ciuszki bo zabawek pewnie duzo dostanie




                        Changes in my life you will see in time
                        changes in my life you always in my mind
                        changes in my life you always by my side....

                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          hej jestem po dłuższej nieobecności....zaraz sobie poczytam co pisałyście i wam opowiem co u nas a działo się działo......




                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            Ewisienkaaaa no właśnie zaproszenie...bardzo ładne,każde jest ładne i ma coś w sobie.Twoje sloneczko też w koncu mi się otworzyła,ale ciężko coś ta strona chodzi.

                            BGKM Czekamy co tam u was?MOze juz po obronie jestes??
                            Martynka ur.11 listopada 2008
                            Iga ur.3 sierpień 2012



                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              Kochana dałam tą fotkę bo jakoś ta mi się wydawała dobra. U nas biało za onknrm i śnieg nadal pada. W Poznaniu mam być dzisiaj najcieplej :0 w Dzień Dobry TVN mówili, masz szczęście słoneczko
                              WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                              NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                U nas sporo się działo. W poniedziałek zadzwonili do mnie z dziekanatu i pani nastraszyła mnie, że będą się starali ustalić obrone na czwartek lub piątek i żebym była przygotowana....przeżyłam traumę bo w sumie to uczyłam się miesiąc temu(i to raptem 30pytań z 90) i nie mogłam się zupełnie ostatnio zebrać, bo remont wymagał mojego udziału i Gabi troche przychorowała, a potem ja....W każdym razie od razu zadzwoniłam po mame zeby poszła na urlop bo musze zakuwać dzień i noc. Wczoraj okazało się, że za dużo terminów jest na czwartek i piątek z innych specjalności i przesuneli obrony na następny tydzień- oczywiście bez okreśenia terminu bliżej hehehe, czyli standard. Mam teraz mamuśkę w domu i naprawde biore się do nauki, żeby się tak nie zestresować jak w poiniedziałek- dziewczyny myślałam że mi serce stanie..... Z innej beczki dzisiaj zadzwoniła szwagierka i okazało się że jest w ciąży, a śniło mi się to ostatnio

                                Fajne te zabawki co kupiłyście, ja też czegoś takiego będe szukała na roczek ale czasu jeszcze mam sporo....
                                amie7 fajnie że wróciłaś ....motorek ekstra, aż chciałoby się mnieć synka.Wogóle Jasiu tak wydoroślał. Co do wagi to faktycznie niedużo waży ale nie przejmuj się. U nas nie lepiej Gabi je różnie raz sporo raz mniej. Tydzień temu ważyła 7,85kg (9 miesięcy miała), przybrała tylko 0,5kg przez 2miechy i dlatego dostaliśmy skierowanie na badanie krwi i moczu, żeby wykluczyć anemie czy bakterie...jeśli nic jej nie wyjdzie to oznacza, że taki jej urok i poprostu jest drobniejsza i już. Ja wiem ile je i napewno nie mało. Mleka i kaszek pije raczej nie dużo ok. 400ml+100ml jogurtu i tyle, oczywiście jeszcze zupa,owoc i bułeczka lub biszkopty,herbatniki....
                                ewisienka zaproszenie jest śliczne!!!!
                                sloneczko wzmacniaj się kochana bierz może jakieś witaminy nawet jak nie jesteś chora- mnie to pomaga...

                                Lece dziewuszki niedoczytałam tak dokładnie co u was więc wybaczcie, wpadne w nocy to poczytam od piątku bo chyba mnie nie było ....

                                Aha zapomniałam jeszcze ze od poniedziałku zaczynam kurs-kosztorysowanie, kurde zapisałam się w czerwcu i właśnie teraz musiał ruszyć gdzie ja mam tyle na głowie, ale cóż.....trza się kształtować




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X