Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    marzeni ....BGKM a nie sloneczko mam taką nadzieje....A te akcesoria na urodzinki śliczne naprawde. Ja chyba nie pokupie takich rzeczy bo nie bedziemy mieli dzieci na urodzinkach poza 2-letnia Karinką.... Ale myśle że fajną swieczke czy kubeczki to kupie. Szukałam ostatnio tortu i takie mi sie podobają:
    Attached Files




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      no popatrz jaka pomyłka
      U Nas też dzieci małych nie będzie,poza roczną Laurą,ale zamówiłam takie akcesoria,żeby zaakcentować,że to dziecieca impreza.
      Na tych talerzykach podam torcik.
      Piękne te Twoje torciki,ale samemu się takiego nie da zrobić,chyba że zamówić w cukierni.My jednak pieczemy sami.
      Martynka ur.11 listopada 2008
      Iga ur.3 sierpień 2012



      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        dziewczyny ratunku macie moze jakies wierszyki do zaproszen?? bo nam pani zaproponowala o Bogu innych nie ma a my za bardzo religijni nie jestesmy...

        marzeni no no no az tak o mnie myslisz ze z BGKM mylisz hihih a badz tak dobra podaj mi linki do tych swieczek itp
        ewisienka tez trzymamy kciuki!! A ja mam ogormna liste ksiazek do kupienia bo jakos w tych naszych bibliotekach pustki straszne,....
        BGKM u nas tez jakies chorobska sie czaja mala ma caly czas katar dziadka tez cos wzielo moj maz tez cos wczoraj zaczal dziwnie wygladac... wiec kuruj sie kuruj kochana.. a co do szukania pracy to beznadzieja niby pracuje juz poltora roku w tym biurze rachunkowym wiec jako takie doswiadczenie mam ale najwidoczniej to zamalo no ale cos nie moza sie poddawac jutro musze kupic gazete i poszperac w necie ja za nocnik chyba sie wezme jak Oliwia zacznie chodzic

        ja bede miec tort a raczej torty w jakims ksztalcie tylko nie wiem jakim bo jeszcze ksiazka nie doszla do mnie wlasnie dostalam za to czesc akcesoriow do kolczykow i znowu zaczne sie w to bawic bo siostra mojego meza zaproponowala ze postara sie cos mi sprzedac na jakims festynie no coz warto sprobowac a jak nie nie uda to bede miec duzo kolczykow ktore uwielbiam




        Changes in my life you will see in time
        changes in my life you always in my mind
        changes in my life you always by my side....

        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          niunia śpi,chrzestna pojechała,więc...chwila tylko dla mnie

          Sloneczko Proszę bardzo oto link
          http://www.allegro.pl/show_item.php?item=738186222

          hehe coś się zamyśliłam i pomyliłam)

          my wierszyka nie mamy na zaproszeniu tylko tekst,niestety nie znam żadnych takich.Poszukaj coś w necie może znajdziesz.
          Martynka ur.11 listopada 2008
          Iga ur.3 sierpień 2012



          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            no wlasnie szukalam i nic znalesc nie moge bede musiala jeszcze wieczorkiem przysiasc chwilowo mam czas dla siebie i w koncu zaczelam czytac ksiazke bo mala na spacerze z babcia tylko jeszcze szybko wyjade odkurzaczem




            Changes in my life you will see in time
            changes in my life you always in my mind
            changes in my life you always by my side....

            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              Hej moje kochane
              Ja dopiero teraz bo byłam z małą na dłuuugim spacerku i zakupach. Zahaczyłam jeszcze o moją szwagierkę i wypiłyśmy kawusię. Weronika śpi jeszcze więc też chwilowo mam czas tylko dla siebie

              BGKM kuruj się kochana bo z choróbskiem ciężej się czegoś nauczyć a Twoja obrona pewnie lada dzień za która zresztą będziemy trzymały mocno kciuki. Co do nocnika to moja Weronika też jeszcze za bardzo nie lubi na nim siedzieć posiedzi chwilkę i ucieka- boi się jeszcze chyba. No ale cóż będziemy próbować za jakiś czas.
              Tory są śliczne i chyba ściągę jakiś i taki właśnie każę upiec małej

              Sloneczko no ja mam listę zakupów ale z ubraniami tylko na razie muszę się wstrzymać bo dzisiaj poszło kolejne 300 zł na głowicę do samochodu który kupiliśmy. jestem taka zła że szok. Już wydałam na niego tyle kasy że masakra a on jeszcze nadal w garażu stoi. Dzisiaj powiedziałam mojemu mężowi STOP bo teraz to ja potrzebuję się w coś ubrać i Weronika także a nie będziemy łożyć na części tylko. Swoją drogą to nie jego wina mamy po prostu najzwyczajniej w świecie pecha ale myślę, że już niedługo on nas opuści i będzie tylko lepiej.

              Marzenia n świetne rzeczy pokupowałaś naprawdę bardzo mi się podobają. Ja też muszę przysiąść w końcu nad tymi urodzinami bo obudzę się z ręką w nocniku jak to mówią albo w lesie i co ja wtedy zrobię.

              Jutro wesele a mi się tak nie chce na nie iść że szok. Mam nadzieję, że niunia będzie grzeczna i nie da w nocy za bardzo babci popalić bo będzie źle. Uciekam na ciepłą herbatkę bo mimo że mamy śliczną pogodę to trioszkę zmarzłam. Jak mała wstanie i nadal będzie tak pięknie za oknem dam jej tylko zupkę i na spacerek uciekamy bo katarku na szczęście nie ma Buziaki moje kochane.

              Pozostałe mamusie wróćcie koniecznie do nas
              WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
              NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                Mała jeszcze spi..cciiii moze jeszcze pospityle spokoju chociaz.

                Jak wstanie to pojedziemy po moją mamę,która do nas przyjedzie.
                Z nocnikiem u nas tak samo,ucieka i placze.
                Chyba nasze dzieci nie dorosły jeszcze.Spróbujemy za jakiś czas.

                EwisienkaBaw się i szalej do białego rana.Kiedy się bedziemy bawić jak nie teraz

                Amie7 i Geneva To chyba na dobre o nas zapomniały
                Martynka ur.11 listopada 2008
                Iga ur.3 sierpień 2012



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  Moja też jeszcze śpi ale pewnie lada chwilka wstanie bo brzuszek pusty a to istny łakomczuszek jest
                  Kochane uciekam będę wieczorkiem- trzymajcie kciuki, żebyśmy sprzedali autko buziaki
                  WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                  NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    Cześć kochane Mamusie

                    Nie miałam w tygodniu czasu, żeby tutaj zajrzeć, ale w weekend postaram się nadrobić zaległości.

                    U nas niewesoło, od dwóch dni Nadia gorączkuje,myślę, że to kolejny ząbek.
                    Nie ma żadnych innych objawów.Nie chcę panikować, ale najchętniej pobiegłabym z nią do pediatry.Może powinnam...?Poobserwuję ją jeszcze jutro i najwyżej zamówię wizytę domową.
                    Wyczytałam ostatnio, że stan podgorączkowy u dzieci to do temp.37-38 st.C i wówczas nie powinno się jeszcze podawać nic na zbicie temperatury.
                    ''Zazwyczaj, gdy maluch ma niewysoką gorączkę rodzice od razu sięgają po środki apteczne w postaci czopków, syropów na bazie paracetamolu lub ibuprofenu. A przecież takie sposoby powinny być zarezerwowane tylko na stany bardzo wysokiej temperatury, wtedy nie ma czasu na sięganie po metody naturalne. Podanie leku szybko obniża wysoką temperaturę ciała, najpóźniej do 30 minut. Ale gdy maluch ma tylko podwyższoną ciepłotę ciała lub tylko niewysoką gorączkę zaleca się stosowanie innych metod. Jeżeli temperatura ciała wynosi poniżej 39˚C, warto wypróbować metody naturalne. Dopiero gdy one nie przynoszą zamierzonego efektu – znacznego obniżenia temperatury ciała, trzeba sięgać po farmaceutyki. Oto kilka metod tradycyjnych:

                    Kąpiel dziecka w letniej wodzie, o temperaturze niższej od temperatury ciała tylko o 2 stopnie.
                    Wilgotne okłady na czoło - pieluszką lub ściereczką zwilżaną w letniej wodzie
                    Wilgotne okłady na klatkę piersiową - pieluszką lub ściereczką zwilżaną w letniej wodzie
                    Owinięcie całego ciała dziecka mokrym prześcieradłem i obłożenie go mokrymi pieluchami zamoczonymi w letniej wodzie


                    Nadia miała 37,8 i podałam jej Panadol w syropie, bo boję się, że jej temperaturka skoczy

                    Jak Wy się zachowujecie, gdy Wasze maluszki mają temperaturkę???

                    Kochane, mam już zaproszenia na Nadusi roczek, są prześliczne.
                    Pokażę Wam jak są zredagowane.
                    Zdjęcie jest to z lewej strony, czcionkę wybrałam tą z prawej.
                    Attached Files


                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      Hej
                      Jaka_ja moja Weronki miała jeden raz wysoką temperaturę. Miała 38.6 stopni jak podaliśmy jej Panadol w syropku. Temperatura zeszła migiem. Ja też słyszałam żeby nie podawać dzieciaczkom od razu leków na zbicie gorączki dopiero jak temperatura przekroczy 38,6 można coś podać. Mi tak mój lekarz pediatra radził, powiedział, że organizm dziecka powinien przy mniejszej temperaturze poradzić sobie sam bo jeśli będę podawać za wcześnie leki to zniszczy się naturalna obronność organizmu.
                      Kochana ile macie już zębolków.

                      Kurcze moja Weronika jeszcze nie śpi a ja z chęcią bym sobie poczytała albo porobiła coś innego. Buziaki i do jutra
                      WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                      NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        aa zapomniałam jaka_ja zaproszenia są boskie i Nadia jaka uśmiechnięta super
                        WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                        NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          jaka_ja u nas też była taka sytuacja z gorączką zresztą trwa do dziś...więc tak jakieś 10dni temu Gabi była rozpalona i zmierzyłam jej temp miała 37,8st i bardzo się wystraszyłam, ale nie dałam jej nic na zbicie, tylko obserwowałam dalej. Po paru godzinach temp utrzymywała się z tym że wynosiła 37,5-37,6 i tyle tylko temp., żadnych innych objawów typu katar, więc pomyślałam że to trzydniówka. Ale przez kolejne dni gorączka dalej się utrzymywała w okolicach 37st, a wysypki nie było...poza tym przy trzydniówce to gorączka ok.38-39stmoże nawet być.
                          W środe byliśmy u lekarza i powiedziałam jej o tej temp., która nadal się utrzymuje do dzisiaj, ale róznie się waha. Lekarka ją wyoglądała,obsłuchała i mówi że na bank na ząbki bo nic innego nie widzi. Kochana jeden dzieciaczki ząbkują szybko,prawie bezobjawowo a inne się męczą.
                          Nie wiem czy Nadusia ma już jakieś perełki ale moja mała ma 9 misięcy i jeszcze nie ma. Moja pediatra mi też powiedziała że ząbki zanim się przebiją to muszą bardzo rozepchać dziąsełko dlatego może towarzyszyć temp. i nie ma się czym martwić. Poza tym innym typowym objawem są luźne stolce, u nas niby też są ale zębolków ani widu ani słychu. Tylko bardzo twarde te dziąsełka ma na dole i oba idą na raz, ale kiedy się doczekamy ehh niewiadomo. Codziennie rano sprawdzamy i już się nie moge doczekać aż wreszcie coś zaświeci na dziąsełku




                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            aha jaka_ja zaproszenia są rewelacyjne!!!!!!!!




                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              ewisienka u nas dopiero niedawno przebiły się dwie jedyneczki na dole, więc mamy tylko 2 maleńkie zębolki- przebiły się dokładnie w dniu skończenia przez Nadię 11 m-cy, więc baaaardzo późno jak na pierwsze ząbki

                              BGKM nie przejmuj się, że Gabi jeszcze nie ma ząbków, u nas dopiero co się przebiły.U każdego dzieciaczka inaczej to wygląda.Niektóre dzieci mając roczek mają już sporo ząbków, inne- jak moja Nadia ledwo dwie maleńkie perełeczki

                              Śpi już mój dzieciaczek od dwóch godzin, a ja co chwilę do niej podchodzę z termometrem.
                              Strasznie się denerwuję, jak Nadusi coś jest.W ogóle jak jej nie widzę i nie mam wszystkiegog pod kontrolą.
                              Dzisiaj nie mogłam wysiedzieć wpracy, jak zadzwoniła teściowa, że Nadia znowu jest marudna i ma temperaturkę....ehhh...


                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                Kochana jedne dzieci mają ząbki szybciej inne troszkę z tym zwlekają, ale to jest normalne na pewno niepokojący byłby fakt jakby małe miały po 15 miesięcy i tu ani widu ani słychu o ząbkach. Zobaczysz teraz będą się sypać jeden za drugim.

                                U nas nie wiem jak to będzie z tymi kolejnymi, ale jestem pełna wiary, że to właśnie na ząbki Weronika sypia bardzo źle w nocy, kręci się i wierci cały czas. Od czasu do czasu zdarza się jej luźna kupka i strasznie pcha paluszki do buzi. Poza tym jest bardziej marudna, co jej się nie zdarzało za często, a teraz czasami mam dość własnego dziecka. Przez to miewam myśli, że jestem złą matką, że nie daje czasami rady już teraz a co będzie jak będzie większa. No niestety tak czasami mam i już na to nie poradzę ale kocham to małą kruszynkę najbardziej na świecie i wiem, że muszę przetrwać to ząbkowanie a potem będzie z górki (mam taką cichą nadzieję)
                                WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                                NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X