Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ja wlasnie tez skonczylam sprzatac male niedlugo pojdzie spac to bede robic porzadki w szafie a potem wezme sie za obiad

    ewisienka czapy super my mamy podobna do tej fioletowe taka na zime ja na jesien czapki mam z zeszlego roku jeszcze hihi ale ceny powalaja podejrzewam ze w sklepie H&M taniej wyjdzie ale wy tam nie macie




    Changes in my life you will see in time
    changes in my life you always in my mind
    changes in my life you always by my side....

    Skomentuj

    •    
         

      Hej witam ponownie.
      Ja mam już posprzątane, obiad w piekarniku dzisiaj Pulpeciki w sosie pomidorowym, a mała właśnie mi drugi raz zasnęła. Marudna dzisiaj jest jakaś, choć nie powiem przez chwilkę się sobą zajęła. Miałam z nią wyjść na spacer jak wstanie po drzemce pierwszej ale oczywiście mój M nie wyjął mi wózka z bagażnika jak go wczoraj o to prosiłam i tym sposobem pojechał z wózkiem małej do pracy jak wróci to normalnie naprostuje. Nic nie robi o co go poproszę normalnie jak grochem o ścianę. Chyba mu kupię lecytynę albo tran na dobrą pamięć bo wymiguje się że zapomniał.

      Sloneczko no drogie drogie i właśnie nad tym dumam bo jest jeszcze jedna możliwość może podjadę do Krakowa do H&M bo i tak będę niedługo w IKEA to od razu małej bym kupiła ten komplecik pewnie taniej wyjdzie.
      Marzenia n no masz w domku dwóch śpioszków
      WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
      NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







      Skomentuj


        ja wlasnie mam przerwe od robienia porzadkow w szafie powyciagalam wszystkie letnie rzeczy musze isc do taty do szafy je pochowac i przyniesc te zimowe jak wypije barszczyk od mamy to zabieram sie za obiad poki mala spi ba maz bedzie wczesniej ja mam dzisiaj roladki schabowe w sosie smietanowym z pieczarkami i wlasnie zabieram sie za obieranie pieczarem przed tv

        ewisienka ja bym radzila tak jak mowisz jak pojedziesz do ikea to przy okazji kup po co przeplacac jak i tak tam jedziesz ja musze zajrzec do mojej listy co musze malej i nam kupic




        Changes in my life you will see in time
        changes in my life you always in my mind
        changes in my life you always by my side....

        Skomentuj


          Oj ja mam listę straaaasznie długą zarówno dla nas jak i dla małej- masakra jakaś normalnie i chyba worek pieniędzy by mi teraz przydał
          WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
          NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







          Skomentuj


            My już po spacerku
            wrzucilam wam jedno zdjęcie,już po.
            i jak tatuś z córcią czyta książeczkę

            Wiecie co,to chyba Ci faceci wszyscy są zapominalscy.Ja do swojego też muszę parę razy powtarzać.Wkurza mnie tym ostatnio,bo wygląda to tak jakby mnie wogóle nie słuchał
            Last edited by marzeni; 05-12-2012, 22:26.
            Martynka ur.11 listopada 2008
            Iga ur.3 sierpień 2012



            Skomentuj


              Jak ja ostatnio nie cierpię zakupów!Szczególnie w sobotę! Masa wszędzie ludzi, tłok okropny! Kiedyś mi taki zgiełk, tłok nie przeszkadzał...a teraz męczy mnie to strasznie.
              Nadia za to bardzo lubi zakupy, siedzi w wózku i jest zachwycona, oczy jej tylko skaczą i pokazuje na wszystko paluszkiem.

              marzenia to u mnie tak samo...dwa moje śpiochy właśnie drzemkę sobie ucinają po obiadku

              Słoneczko pytałaś o książkę- aktualnie czytam"Zmierzch" S.Meyer
              Ogólnie bardzo dużo czytam.

              ewisienka nam też przydałby się worek z pieniędzmi, bo masę mam rzeczy do kupienia, małej i dla nas...

              U nas tak paskudnie dzisiaj-wieje i co chwilę pada- na spacerek nie wychodzimy.


              Skomentuj


                ja już nie wspomnę o worku pieniedzy...złoszczę się na to państwo nasze.
                Chyba nie przyznają nam głupich 400zł.Przyznali na pół roku,a teraz ponownie zlozyliśmy dokumenty i tak jak mąż wyliczył to teraz nam się nie bedzie należało rodzinne
                Normalnie wkurzona jestem ,jak my teraz bedziemy sobie radzić.Ja do maja jeszcze wychowawczy.Nie dużo te 400 zł ale zwsze coś...
                Martynka ur.11 listopada 2008
                Iga ur.3 sierpień 2012



                Skomentuj

                •    
                     

                  marzeni super ta czapucha a na panstwo rzeczywiscie szkoda gadac a czemu teraz wam nie przysluguje skoro wczesniej dostaliscie
                  jaka ja polecasz ksiazke?? ja tez duzo czytam a raczej czytalam bo teraz brak czasu teraz przerabiam Tolkiena po raz 5 chyba juz

                  Ja ide do obiadku wszystko uszykowac bo zaraz maz przyjdzie napewno zajrze pozniej bo sie strasznie od tego forum uzaleznilam hehe




                  Changes in my life you will see in time
                  changes in my life you always in my mind
                  changes in my life you always by my side....

                  Skomentuj


                    wtedy potrzebowali dochody za 2007,wowczas nie pracowalismy przez cały rok.Teraz trzeba dochody za 2008,i cały rok pracowalismy,wychodzi wiecej

                    to jest komplet czapka szalik i rekawiczki Reserved.Martysia dostała od chrzestnej na 1 odwiedzinki
                    Martynka ur.11 listopada 2008
                    Iga ur.3 sierpień 2012



                    Skomentuj


                      jak dla mnie kompletna bzdura wg mnie to mama na wychowawczym powinna chociaz jakies pieniadze dostawac tak marudza ze za malo dzieci sie rodzi ale zeby zachecic kobiety do ciazy i maciezynstwa to juz nie no comment




                      Changes in my life you will see in time
                      changes in my life you always in my mind
                      changes in my life you always by my side....

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        marzenia Martynka coraz piękniejsza i te oczy...
                        Śliczna czapeczka.

                        Mam nadzieję, że dostaniecie te pieniążki.

                        Słoneczko "Zmierzch" bardzo szybko się czyta, wręcz można powiedzieć, że się ją połyka
                        Nie jest to jakaś szczególnie ambitna książka, bardziej dla odprężenia, relaksu...
                        Tutaj króciutkie streszczenie Zmierzchu i pozostałych części...
                        http://merlin.pl/browse/promotion/1/...5C0DD9680F.LB2


                        Skomentuj


                          hmm zapowiada sie interesujaco musze dopisac ja do swojej listy ksiazek do kupienia a masz jeszcze jakies ksiazki godne polecenia?? Bo my z mezem to moglibysmy czytac calymi dniami gorzej tylko z czasem no i czasem brak juz sily chociaz maz ma lepiej bo moze pochalaniac ksiazki w drodze do i z pracya




                          Changes in my life you will see in time
                          changes in my life you always in my mind
                          changes in my life you always by my side....

                          Skomentuj


                            Hey dziewuszki

                            Ohhh padam na twarz po 6 popołudniówkach...
                            Na nic nie mam czasu w ciągłym biegu...a ciągle coś do zrobienia...

                            Jutro idziemy do teściowej na odpust może tym razem Karol będzie miał okazję wybrać sobie balonika bo u moich rodziców przespał

                            Lece spać jutro wieczorem postaram się coś do Was naskrobać

                            aaaa mamy 9 zębolka i potoki ślinki...

                            Dobranoc:*
                            jagodzianka

                            Skomentuj


                              wow jagodzianka jestem pod wrazeniem az tyle juz??

                              Ja dzisiaj ciezka noc mialam ... mala poszla nawet ladnie spac o 7 ostatnio tak od srody ma z tym problemy... poklocilam sie do tego z mezem ale przynajmniej doszlismy do jakiegos porozumienia... no i od 21 Olinek zaczela sie budzic co chwile jak juz kolo 23 zasnela to pospala sobie tak do 2.30 bo obudzila sie na mleko i ani jej w glowie by sen pierwszy raz mialam taka sytuacje musialam ja wziasc do lozka przez godzine sobie lezala gadala skakal po ojcu az w koncu zasnela nawet nie wiem bo mi sie oko przymknelo a potem nie bylo lepiej ja poszlam w nogi a ona sie strasznie rzucala az sie obudzla po 6 e strasznym placzem na jedzonko i wstala o 7.30 i na mily poczatek zastalam w pieluszcze lekka biegunke wydaje mi sie ze wychodza nam 2 gorne 2 bo chyba sa lekko obrzmiale i cos bialego widac zobaczymy wlasnie grzebie paluchami w buzi ... ale jestem dzisiaj wykonczona



                              Zastanawiam sie nad kupnem Oliwi na ur badz gwiazdke czegos takiego
                              http://www.allegro.pl/item761846529_...i.html#gallery
                              tylko kurcze kupe kasy kosztuje ale jak dla mnie jest super


                              Szykuje nam sie chyba kolejna choroba Oliwia zaczyna miec katar mam nadzieje ze nic wiecej sie nie przypaleta chociaz katar to podobno tez moze swiadczyc o wybijajacych sie zabkach
                              Last edited by Sloneczko8; 04-10-2009, 13:26.




                              Changes in my life you will see in time
                              changes in my life you always in my mind
                              changes in my life you always by my side....

                              Skomentuj


                                Hej dziewczynki
                                My dzisiaj wróciliśmy do domku dopiero o 10. Spaliśmy u znajomych bo robiliśmy sobie imprezkę. Kurdę jestem niewyspana bo po pierwsze moja Weronika wstała około 01:00 w nocy i nie chciało jej się zasnąć. Po drugie nie wygodne łóżko było i strasznie mnie wszystko teraz boli. Ja już kończę gotować obiadek, zaraz się muszę troszkę podmalować i wypić kawusię bo za jakieś 2 godzinki jedziemy na zakupy. Musze zobaczyć co jest w tych sklepach wogóle a dzisiaj przynajmniej będzie ze mną mój M i przypilnuje małą jak będę musiała coś przymierzyć
                                WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                                NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X