Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ja sama bym kupiła pieluchy dada, bo ostatnio wziełam na spróbe paczke i uważam, że są super i naprawde w rozsądnej cenie.




    Skomentuj

    •    
         

      pierwsza witam od rana
      ewisienka z huggesami sa kolysanki to widze ze masz podobnie ze swoim mezem uhhh ci faceci ale chyba prawda jest ze po slubie wszystko sie zmienia...
      BGKM dada sa super sama ich tylko uzywam




      Changes in my life you will see in time
      changes in my life you always in my mind
      changes in my life you always by my side....

      Skomentuj


        Witam ja tylko na chwilkę dopiero co wróciłyśmy do domku i mała marudzi muszę ją zaraz uśpić bo spała chwilkę na spacerku u BGKM .
        Wstawiłam jej teraz zupkę i ululam jak wstanie to akurat sobie zje. Dzisiaj rosołek na indyczku z kluskami lanymi, a dla nas barszcz ukraiński i rybka z ziemniakami. Buziaki i do potem
        WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
        NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







        Skomentuj


          Hej kochane, wpadłam zajrzeć, co tutaj się dzieje od ranka...

          Była u mnie moja siostra, wypiłyśmy kawusię i miło sobie pogadałyśmy. Nadusia była grzeczniutka, potem poszła spać i dopiero wstała, więc miałyśmy duuużo czasu żeby porozmawiać.
          Ojjj ta jesień wszystkim się we znaki daje, nawet moja siostra coś zdołowana...

          Nadusia zjadła rybkę z warzywkami, a teraz się bawi- wrzuca zabawki do miski

          ewisienka wszystko jest takie drogie, my dzisiaj lub jutro też jedziemy na zakupy, więc pewnie parę stówek pójdzie...
          Huggiesy jeszcze mam, bo jakiś czas temu w Tesco kupiłam 80 szt. za 49 zł, ale mleko się kończy i masa innych rzeczy...

          BGKM czasami też kupuję Dada i wcale nie są gorsze od Huggiesów

          Apropo mężów, mój coś ostatnio też przykładem nie świeci, nie pamiętam kiedy od niego dostałam jakiegoś kwiatka bez okazji...

          Do później


          Skomentuj


            Hej

            Pusto jakoś u nas...ale cóż weekendzik się zaczą nie ma co się dziwić.

            Mamy już pierwszego guzaniestety.Stało się.
            Efekt zabawy z tatusiem i jego niedopilnowania...

            Co do facetów,to u nas tak samo.Jeszcze jak byliśmy przed ślubem było inaczej.Starał się,kwiatki przynosił.A teraz nie pamiętam kiedy dostałam bez okazji.
            Tacy to oni są,jak to jaka_ja mówi."Oni są z Marsa..."
            I ja się pod tym podpisuję.
            Muszę wszystko sama planować...
            Dziś właśnie obejrzymy sobie jakiś filmik jak Martynka zaśnie.

            No to lecę,zajrzę tu jeszcze póżniej po seansie.Może któraś coś naskrobie
            Martynka ur.11 listopada 2008
            Iga ur.3 sierpień 2012



            Skomentuj


              marzeni nie pierwszy ani nie ostatni to guz nie martw sie zdarza sie moj kochany maz tez raz malej nie dopilnowal i spadla z tapczanu zachaczajac o stolik a potem bylo ze to ja go zagadalam

              U nas ponuro zimno i czasem popada humor ciut lepszy niz wczoraj wlasnie zabralam sie za zalegle tyg prasowanie trzeba tez odgracic troche ten pokoj my w weekend same calymi dniami bo maz w szkole




              Changes in my life you will see in time
              changes in my life you always in my mind
              changes in my life you always by my side....

              Skomentuj


                a i marzeni milego wiczorku co ogladacie??




                Changes in my life you will see in time
                changes in my life you always in my mind
                changes in my life you always by my side....

                Skomentuj

                •    
                     

                  Hej i ja już jestem
                  U nas dzisiaj dzionek minął fajnie byłyśmy z rana u Kasi i Gabi jest taka śliczna i jak fajnie już zasuwa. Weronika zasnęła mi o 20:00 także mam już wolne dopóki się nie budzi.
                  WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                  NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                  Skomentuj


                    Moje dzieciątko też już od 20:00 śpi.

                    Ja się wykąpałam, a teraz zaparzyłam sobie meliski z cytrynką i zabieram się za książkę.

                    Potem może jeszcze filmik z mężem, jak Marsjanin wypełznie z łazienki


                    Skomentuj


                      Witam pierwsza od rana Skorzystałam, że Pola śpi, wyszedł nam znowu ząbek Górna, lewa dwójka
                      Last edited by Verona; 03-10-2009, 09:01.
                      Pola - 5 listopada 2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        witamy verona i jak tam samopoczucie?? gdzie sie podziewalas jak cie nie bylo
                        jaka ja a jaka ksiazke czytasz??
                        BGKM jak tam nauka??

                        A ja chyba popadam w mala depresje no coz w koncu mi przejdzie ale ta pogoda tez dodaje w moim humorze swoje




                        Changes in my life you will see in time
                        changes in my life you always in my mind
                        changes in my life you always by my side....

                        Skomentuj


                          Sloneczko samopoczucie dobrze. Nie miałam dostępu do neta.
                          Pola - 5 listopada 2008

                          Skomentuj


                            Witajcie w sobotnie przedpołudnie

                            Wczoraj oglądaliśmy z mężusiem "Kochaj i tańcz" Podobał mi się,na koniec nawet łezkę uroniłam.

                            Teraz piję sobie kawusię,i zbieram siły do sobotnich porządków
                            Muszę ogarnąć mieszkanko.

                            Ewisienka i BGKMOpowiadajcie jak to się udało spotkanko i ploteczki
                            Och zazdroszczę Wam,że możecie od czasu do czasu się tak spotkać.Ja teraz nie mam z kim się zobaczyć.Koleżanka z którą kiedyś spacerowałam,poszła na studia i nie ma praktycznie czasu....
                            Martynka ur.11 listopada 2008
                            Iga ur.3 sierpień 2012



                            Skomentuj


                              Hej dziewczynki za nami nie za dobra noc. Mała się budziła co chwila z płaczek, nie wiedziałam w sumie co jej może być myślałam że brzuszek, ale teraz jestem pewna na 99% że to zęby bo od rana pakuje co się da w dzióbka i non stop masuje sobie górne dziąsła i przygryza paluszki. Może i my niedługo pochwalimy się kolejnymi zębolkami
                              Verona no to pola ma kolejnego ząbka gratulujemy jej oczywiście, jak się czujesz mamusiu ?
                              Marzenia n no wczoraj nie za długo się widziałyśmy bo musiałam moją siostrzenicę odebrać z przedszkola i pozałatwiać sprawy w banku. Ale i tak troszkę sobie pogadałyśmy. Byłyśmy nawet na małym spacerku i zakupach i nam dzieciaczki zasnęły od razu jaki wyszłyśmy tylko z domku.

                              W poniedziałek muszę jechać do sklepu kupić małej cieplejszą czapeczkę ale podobają mi się jeszcze te i zastanawiam się http://allegro.pl/item756890777_h_m_...wka_86_98.html
                              http://allegro.pl/item754015676_h_m_...anz_86_98.html
                              http://allegro.pl/item755768057_h_m_...olarku_86.html
                              http://allegro.pl/item755769997_h_m_...zki_74_80.html
                              WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                              NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                              Skomentuj


                                ja już z grubsza posprzątałam...
                                mała chyba zaśnie,a tatuś z nia
                                jak wstanie chyba będzie spacerek.

                                ewisienkaczapeczki bardzo ładne,mnie się szczególnie podoba ta hello kitty i rękawiczki,są słodkie...
                                Martynka ur.11 listopada 2008
                                Iga ur.3 sierpień 2012



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X