Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ewisienka mam pudla (ojciec mi robi hehe ) ale i tak total sajgon szczegolnie ze mamy pokoj na 3 a pod lozko nic nie wlozy bo mam takie wsuwane i caly czas jest zlozone no chyba ze idziemy spac albo maz na popoludniu bo nigdy nie chce mi sie robic




    Changes in my life you will see in time
    changes in my life you always in my mind
    changes in my life you always by my side....

    Skomentuj

    •    
         

      sloneczko to ciężka sprawa. Ja rozwiązałam ten problemmoja miśka cały czas siedzi u dzidków w pokoju-tam ma porozkładane zabawki i pudła i mate eduk.... hehehe dziadek co wieczór sprząta podłogę żebym z nią tam siedziałą-u nas duży pokój jest naprawde spory dlatego wykorzystuje na maxxxa miłość dzidków i u nich przetrzymuje wszystkie zabawki hehehehe jednym słowem grunt to dobrze się ustawić. A sama wiesz ile miejsca zajmują zabawki.....




      Skomentuj


        mam leżaczek-bujaczek i teraz z niego nie korzytamy, więc zapakowałam go na balkon. W sumie to tyle reszte musze upychać po kątach-ale już niedługo




        Skomentuj


          BGKM zazdroszcze!!! 4 katow!!!!




          Changes in my life you will see in time
          changes in my life you always in my mind
          changes in my life you always by my side....

          Skomentuj


            sloneczko8 i wy się doczekacie!!! a mnie to powoli przeraża bokupiliśmy mieszkanie i nie ma przeproś trzeba je opłacać i na chleb ci może braknąć ale za czynsz trzeba zapłacić. Jestem bojowo nastawiona wiem że damy rade ale skończy się taka beztroska jaka była....




            Skomentuj


              wcześniej nie liczyłam tak każdej złotówki.Jak mi się coś podobało to kupowałam. Mieliśmy ochote wyskoczyć na pizze- to szliśmy, a teraz żal na wszystko....




              Skomentuj


                no mam nadzieje ze w ciagu 2 lat sie doczekamy i chcialabym zaczac porzadnie zarabiac a wy na pewno dacie rade!!!




                Changes in my life you will see in time
                changes in my life you always in my mind
                changes in my life you always by my side....

                Skomentuj

                •    
                     

                  a drogie są u was mieszkania tj. ile trzeba dać za m2??




                  Skomentuj


                    wiesz co nie interesowalam sie ale napewno z 5 tys i wzwyz




                    Changes in my life you will see in time
                    changes in my life you always in my mind
                    changes in my life you always by my side....

                    Skomentuj


                      aha no to sporo. U nas 4-4,5tys, ale napewno zarobki są niższe w świętokrzyskim.




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Kochane uciekam nie martwcie si.ę wszystkim nam jakoś się ułoży zobaczycie, trzeba tylko w to wierzyć. Znajdziemy dobrą pracę i na pewnio dobrze nam się będzie wiodło. Ściskam mocno papa
                        WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                        NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                        Skomentuj


                          ewisienka oczywiście że tak!!!! bywa ciężko, można się wyżalić, ale chyba każda z nas w duchu wierzy że będzie dobrze.
                          Ja jeszcze posiedze bo szukam jakiejś lekkiej spacerówki-nawet patrze za używanymi i ważne żeby sie rozkładała do pozycji leżącej. Oglądam tez foteliki smochodowe-jutro już coś zamówie- w rankingu wygrywa narazie ten co mi marzeni poleciła-dzięki wielki kochana. I musze jeszcze jakieś ciuszki na jesień popatrzeć także pobuszuje tu troche póki mam chwilkę




                          Skomentuj


                            to potem sie pochwal co wybuszowalas ja mykam ide butle na noc uszykowac i przywitac meza w progu




                            Changes in my life you will see in time
                            changes in my life you always in my mind
                            changes in my life you always by my side....

                            Skomentuj


                              hej z mojego buszowania tyle wynikło, że zamówie ten fotelik co mi poleciła marzeni bardzo się mojemu mężowi podoba http://www.allegro.pl/item744097646_...kg_nowosc.html - ten fioiletowy.
                              http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=750115755 myślę o tej spacerówce, która wizualnie mi się podoba,jest zgrabna i lekka, ale spory minus że rozkłada się do pozycji półleżącej, dlatego jeszcze musze się zastanowić.
                              co do ubranek to upatrzyłam tylko rajtuzki: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=755520098 , http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=747845920 , http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=752887097.
                              Gabi mi zasnełą więc teraz poszukam jakiejs kurteczki na jesień, jak coś znajde to dam znać.




                              Skomentuj


                                o rety tak wogóle to cześć bo nawet się nie przywitałam a jestem dziś pierwsza




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X