Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Tak,tak BGKM podrzuć nam swoje pomysły
    Mi tort upiecze moja mama,tylko muszę pomyśleć jak go przyozdobić.
    Martynka ur.11 listopada 2008
    Iga ur.3 sierpień 2012



    Skomentuj

    •    
         

      Hej jestem film się skończył fuj wstrętny Marek robi Hance rogi.
      Ja też tort mam z głowy bo zrobi mi go cukiernik- brat cioteczny mojego męża tylko muszę sobie wybrać kształt
      WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
      NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







      Skomentuj


        ja też tort mam z głowy zamówie u sołtyków-zamawiałąm tam na chrzciny i był przepyszny, a ja ogólnie tortów nie lubie- i chyba zamówie w kształcie lalki albo prosiaczka- fajne kształty robią tylko musze iść obejrzeć katalogi, myślę ze z tym nie bedzie problemu....Poza tym menu mam już zaplanowaneoczywiście tak z grubsza,żeby wyliczyc koszty i wyszło mi że na jedzenie pójdzie mi ok.600zł aha i w to wliczyłam jeszcze prezencik za 100zł...musze na to jakoś przyoszczędzić teraz a jeszcze chciałąm włąśnie coś takiego fajnego kupić jak czepeczki i baloniki,żeby Gabi sobie zapamiętała te swoje urodzinki




        Skomentuj


          wyszuukałam jeszcze takie zaproszenia
          http://allegro.pl/item744421900_zapr...nie_pilne.html
          a te są rewelacyjne
          http://allegro.pl/item742995146_zapr..._zdjeciem.html

          kurde ciężko się zdecydować bo wszystkie są piękne
          Ja już sobie ułożyłam mały plan urodzin. Planuję wyprawić jej 8 Listopada moja mama zamówiła dla Weroniki mszę świętą za roczek u nas w kościele gdzie mała była chrzczona są takie msze i jest ona o 14. Potem po tej mszy pójdziemy do mojej mamy na obiad (niestety u mnie nie ma gdzie usadzić tylku osób do obiadu), a cała imprezka już w całym gronie tzn. chrzestny i chrzestna oraz dziadkowie zaproszeni zostaną do nas do domku. Myślę że zrobimy urodziny około 17.
          Co do jedzenia do intensywnie myślę bo mam kilka opcji i tu muszę się jeszcze zastanowić co podam ale myślę że zrobię 2 sałatki, wystawię wędlinę na półmiskach i jakieś zagrychy bo na pewno dziadki będą chciały się napić za wnusię, planuję zrobić też jakiś deser. Zobaczymy jeszcze a Wy kochane wymyśliłyście już coś?
          WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
          NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







          Skomentuj


            a mnie się podobają te http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=748983872 chyba te same co marzeni znalazła...są spoko i w rozsądnej cenie.
            co do imprezy to ja myślę właśnie że zorganizuje ją u rodziców bo oni mają więcej miejsaca a chce żeby byli wszyscy na raz bo nie wyobrażam sobie robić dwóch imprez, ale to się jezcze okaża.
            Co do jedzenia to napewno przygotuję 2 sałątki:gyros i paluszkami krabowymi, 2 cista: pyszne ciasto z kawą i chyba sernik z brzoskwiniami. Co do zakąsek to napewno zrobie koreczki i jakieś śledziki i jajka faszerowane. Może jako gorące danie zrobie rybę po grecku i tyle. Oczywiście szmpan alkoh. i bezalkoholowy i inne trunki........Nie chce przesadzać i robić niewiadomo czego myślę ze tyle wystarczy. Imprezkę planuję zacząć 17-18




            Skomentuj


              Dziewczynki nadązyć za Wami nie można
              Tak trzymać!

              Ładne te zaproszenia też muszę coś wybrać
              pamka żadna praca nie hańbi grunt, że Ci odpowiada!

              Ciesze się, że nie musze tak szczególowo planować i przygotowywać Karolkowego roczku.
              Teraz nie miałabym do tego głowy...i czasu.
              A powiem Wam, że takie urodziny w lokalu wcale nie wychodzą tak drogo jak by się wydawało.
              Na początku też chcieliśmy zorganizować je w domu ale jak policzyć ile trzeba przygotować dań( u nas dochodzi obiad bo Maszę mamy wcześnie bo na 10.00 ), zorganizować miejsce itp. koszty wyszły nam podobne.
              A tak przyjdziemy na gotowe i niczym sie nie trzeba martwic.
              Koszt takiej imprezy waha sie w granicach 60-80 zl od osoby w zaleznosci od menu.
              Jak kto woli oczywiscie ale my uznalismy ze taka obcja nam bardziej odpowiada.

              Oki mamusie lece spac Karol ostatnio coraz wczesniej wstaje...
              dobranoc:*
              jagodzianka

              Skomentuj


                Ojjj kobitki się rozpisały, planowanie roczków pełną parą, jak widzę...

                Mi się bardzo podobają zaproszenia w tym stylu:

                http://allegro.pl/item743090598_zapr...a_zdjecie.html

                Roczek wyprawiamy w restauracji. Będziemy mieli salę taką na ok 15 osób do dyspozycji. Siedzieć będziemy przy okrągłym duuużym stole
                Zaczynamy o 14:00 obiadem, potem kawa,tort, ciasto, następnie kolacja.
                Płacić będziemy ok 60 zł od osoby, a żarła będzie full...
                Mamy już zarezerwowane, jeszcze tylko musimy szczegóły menu ustalić.

                Pozostaje mi więc kupić zaproszenia, rozesłać i kupić Nadii jakąś kreację i sobie oczywiście

                Moje skarby już dawno śpią, a ja buszuję jeszcze...

                Poczytam jeszcze przed zaśnięciem "Zmierzch".Wciągnęła mnie nawet.

                Dobrej nocy kochane.

                PS. pamcia będzie dobrze kochana, przyzwyczaisz się do takiego stanu rzeczy. Bądź dzielna.

                CO CIĘ DZIEJE Z amie, genevą?????


                Skomentuj

                •    
                     

                  jagodzianka to widzę, że podobnie będziemy imprezować
                  Kiedy wyprawiacie? My w niedzielę 25-ego paźdz.

                  Ja też nie miałabym czasu na organizowanie tego od A do Z.
                  Chociaż pewnie to bardzo przyjemne, takie dopieszczanie szczegółów.


                  Skomentuj


                    Kochane ja dzisiaj pierwsza ale tylko na chwilkę. Zaraz uciekam do sklepu bo mi się mleko małej skończyło i muszę jej kupić. Jadę do mojej mamy także od niej coś do Was napiszę. Kochane ale fajnie że tak sporo u nas się tu dzieje. Super.
                    Życzę wszystkim miłego dnia i choć odrobinę lepszej pogody niż w Kielcach. U nas dzisiaj istnie jesienna pogoda, szaro, buro i ponuro. Spadam trzymajcie się cieplutko kochane
                    WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                    NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                    Skomentuj



                      ewisienka ja juz zaproszenia wybralam jeszcze musze sie zdecydowac na fotke i kolor
                      http://aukcja.onet.pl/show_item.php?...593112#gallery
                      ja wyprawiam 21 i 22 listopada godziny tez mamy juz mniej wiecej ustalone

                      u nas tez pogodowo nieciekawie pada i jest ponuro




                      Changes in my life you will see in time
                      changes in my life you always in my mind
                      changes in my life you always by my side....

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        a i mialam pyt czy wasze dzieci lubia jak im czytacie bajki?? Bo my mamy z tym niestety problem i nie wiem jak Oliwie do bajek przekonac




                        Changes in my life you will see in time
                        changes in my life you always in my mind
                        changes in my life you always by my side....

                        Skomentuj


                          sloneczko8 też mi się podobają te zaproszenia. U nas pogoda do du.... Dziś miałam pobudkę o 5 rano i jestem padnięta. Zaraz musze lecieć do sklepu bo w lodówce mam tylko światło hehehe.
                          co do bajek to ja nauczyłam się 5 bajek na pamięć i jak Gabi je to jej opowiadam i bardzo lubi-do tego stopnia, że nie zacznie jeść jak nie zaczne opowiadać i to są te same bajki które jej czytałam jak byłam w ciąży




                          Skomentuj


                            A co do lokalu to u nas sie nie opłaca, bo ja bede miała 19 osób i to jest sama najbliższa rodzinka, u nas w lokalu powiedzieli 70zł/os. w tym obiad i gorące danie i zimna płyta i tyle.... więc to naprawde spory koszt ok.1300zł, a gdzie tort i jakiś alkohol, ciasta i napoje.... W moim przypadku to się zupełnie nie kalkuluje. A ja lubie imprezki w domu i nie bede robiła niewiadomo ile jedzenia, damy jakoś rade




                            Skomentuj


                              BGKM zgadzam sie z toba tez wole w domu bo taka wydaje mi sie lepsza atmosfera panuje my bedziemy miec w sumie ok 30 gosci wiec bym wydala majatek a tak wole zrobic 2 imprezy a w tyg zaprosic dwie kolezanki na ciacho i tyle
                              A co do tych bajek to juz nie wiem co robic bo ona to by je darla nawet wydaje mi sie ze mnie nie slucha




                              Changes in my life you will see in time
                              changes in my life you always in my mind
                              changes in my life you always by my side....

                              Skomentuj


                                Hej

                                Ja już dziś troszkę lepiej się czuję.
                                Pogoda do bani,wieje i jest pochmurno.Na spacer nie pojdę bo muszę się wykurować.Jak sie pogoda poprawi to mąż może pojdzie z niunią.

                                My urodzinki robimy 11-go,fajna data bo zawsze w ten dzień bedzie wolne
                                Zapraszamy najbliższych ale wyjdzie ok.15-20 osób.
                                Kuzynka z mezem u których byliśmy teraz na urodzinkach,planują przyjechać na sobote więc bede zmuszona szykować imprezkę dwa razy.
                                Nawet nie brałam pod uwagę wyprawiania urodzin w lokalu,u nas też to nie bardzo się opłaca.
                                Najgorzej będzie z usadzeniem wszystkich,ale jakoś się pomieścimy
                                Grunt to dobry humorek,którego napewno nie zabraknie)
                                Martynka ur.11 listopada 2008
                                Iga ur.3 sierpień 2012



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X