Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    Buczku dam ci jeden sposób sprawdzony, sposób na chore gardło jak chcesz to możesz spróbować, ja z niego korzystałam gdy karmiłam Agatkę i teraz gdy boli mnie gardło a ja nie mam żadnych leków.

    Może wyda ci się dziwny ale mi zawsze pomaga.
    Biorę cytrynę i odkrawam pięć sześć cieniutkich plasterków, ścierkę lub malutki ręczniczek w miarę cięnki wkładam do bardzo gorącej wody, wyjmuję i wykręcam ale nie za bardzo, żeby był dość wilgotny, taki mokrawy z lekka i składam tak aby sięgała od ucha do ucha i w środku układam plasterki cytryny jeden obok drugiego zawijam i owijam tym gardło, ale tak żeby ta gorąca szmatka nie zachodziła za linie uszu , bo tam są węzły chłonne i nie powinno się ich rozgrzewać i taki "kompres" należy tak długo trzymać aż wystygnie, można nawet okryć go czymś aby się tak szybko nie studził, a woda musi być na prawdę ciepła.
    i tak należy zawinąć cytrynę, aby był przykryta 1 góra 2 warstwami ściereczki z jednej strony i tą stroną do gardła przykładamy, mam nadzieję, że coś z tego ze rozumialaś, bo w tłumaczeniu to ja nie jestem dobra.
    Mi pomaga jak chcesz to możesz wypróbować na pewno nie zaszkodzi.
    AGATKA 16.04.07r
    Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
    W końcu w komplecie
    Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      Delff słyszałam, że jak dziecko ciągnie lub smyra się po uchu, to jest to związane z ząbkowaniem...?
      Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

      Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        Dalff może Pani Skoczkowa ma rację ale zwoć także uwagę na to czy z ucha nie wydobywa się nieprzyjemny zapach.My już raz to z kubą przechodziliśmy, naszczęście zorientowaliśy się (a właściwie wyczuliśmy po zapachu)na tyle szybko ,że obeszło się bez antybiotyku, bo już stan zapalny sięrozwijał!!
        kolejna sprawa to też faza zmęczenia dziecka nieraz powoduje że dziecko się drapie po twarzy, uszach, ale to jużpewnie masz opanowane, o ile blancia w ten sposób reaguje na zmęczenie

        a my byliśmy w kinie na julie and julia.Lekki i miły, ale niestety tylko dla mnie, bo mój szanowny przysnął ze dwa razy...ja tam od czasu do czasu lubię taki obyczajowy lekki filmik, bez wybuchających samochodów i miłości filmowych rodem z titanica!A swoją drogą, miłość też była, ale bardziej pod kontem cudownych relacji a nie opowieści miłosnej samej w sobie.

        buczku dużo zdrówka!


        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          witam kochane

          w koncu usiadlam i z herbatka i odpoczywam.
          dzis bylismy u tesciow na obiedzie, nie bede opowiadac jak bylo, bo pewnie mozecie sie domyslec, po moich wczesniejszych opowiadaniach na ich temat.

          delff maciek tez smyra sie po uchu, ale ja zauwazylam, ze jak jest zmeczony to tak robi.

          moj akrobata ostatnio jak daje mu rece aby siadl to od razu na rowne nogi wstaje, oczywiscie zaraz go sadzam, ale to jest strasznie trudne. bo zaraz piszczy.

          buczku a ja na bolace gardlo plukam ciepla woda z sola, kilka razy dziennie rzez kilka dni i pomaga. obrzydliwe ale czego sie nie robi aby odzyskac glos.

          dolacze Wam fotke jak moje dziecko probuje samo siadac

          ide sie teraz kapciusiac i jakims samoopalaczem wysmarowac, bo juz bladzienka jestem. a meza wyzlalam do zabki po cos slodkiego bo tak mi sie chce

          pani Skoczkowo a u nas tez na osiedlu buduja biedronke, wiec bede miala tylko kilka krokow, a otwarcie przewiduja na 6 grudnia. a widzialyscie rajtuzki w biedronce dla dzieciaczkow? kolorowe frotkowe od wewnatrz. ja mlodemu kupilam tylko jedne, bo jak w naszej wiosce sie rzucili to nie mialam w czym wbierac, a rozowych to ja mu nie kupie. kosztuja ok 7 zl

          milego wieczorku do jutra ranka
          Attached Files


          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            Ale Wy sie nade mna znecacie Ja tu samotna i nawet jak sie chce to trzeba czekac.

            Ja jem, musze mamie mowic co jem. A dzis niedziela wiec od rana wszyscy w domu i nawet jakbym chcial to kazdy pilnuje. A Misi zrobiłam piersc z kurczaka z ziemniaczkami, marchewka, i pietruszka. Standardowo zjadla wszystko.
            Skoczek mi zarlok rosnie, bo Mis otwiera buzie nawet jak ktos inny je a ona widzi.

            Misia zrobiła wczoraj pierwszą kupke do nocnika Moja mama kupila jej nocnik i po obiedku ja posadzila. Wiecie jak bylam dumna

            Ogładała któraś z Was w piątek wiadomości na TVP1? Ja byłam przerażona jak zobaczyłam filmik: kobieta nie przypilnowała wózka, wózek z dzieckiem wpadł na tory i po paru sekundach nadjechał pocią
            ur. 16.05.2009
            3590 g
            56 cm

            Moje Największe Szczęście





            Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              Momo silny ten Twój Maciuś. Misia też walczy, ale nie zawsze jej wychodzi. Wścieka się przy tym niesamowicie
              A rajstopki widziałam. Może jutro kupie, bo ostatnio byłam koło domu i nie mieli rozmiaru.
              ur. 16.05.2009
              3590 g
              56 cm

              Moje Największe Szczęście





              Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                Atusia czy to znaczy, że Misialinka już całkowicie sama siedzi?! Bo piszesz o nocniczku, a wcześniej widziałam ją siedzącą w spacerówce (w lesie)

                Kochane, lecę do łóżeczka, bo dzien był dziś męczący przez tą pogodę. Oby jutro świeciło już słoneczko
                Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  momo83 mam do Ciebie nietypowe pytanko. Zobaczyłam na fotce masz taki fotel wydaje mi się że taki sam jak ja. A pytanko jest takie, jak zrobiłaś albo uszyłaś tą narzutę na fotel, czy może taki już kupiłaś. Ja muszę coś zrobić z moimi fotelami i kanapą bo w zimę strasznie zimno jest od skóry a jak przykryję kocem to od razu zlatuje. Chciałam zrobić sobie właśnie takie nakrycie i stąd moje pytanie. Może Ci się wydawać banalne ale jak coś takiego uszyć można samemu bo nie mam czasu latać po krawcowych

                  Atusia ja oglądałam tylko w zwiastunie wiadomości i nawet nie wiem jak dalej się to potoczyło i wogóle gdzie to było. Masakra jak zobaczyłam to normalnie aż bym moją niunię z nerwów wypuściła. Szok
                  Last edited by ewisienka; 18-10-2009, 23:55.
                  WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                  NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    a jednak jeszcze wrocilam

                    ewisienka na narzuta jest uszyta przez moja pomyslowa mame. obicie zaczelo sie wycierac, wiec trzeba bylo cos wymyslec. niestety nie jestem w stanie Ci teraz powiedziec jak mamcia to uszyla, bo ja na krawiectwie sie totalnie znie znam, jedynie guzik przyszyje:d jesli chcesz to podpytam jutro mame i napisze Ci co i jak.

                    Atsuia ja nie widzialam wiadomosci, ale to co napisalas brzmi straszni

                    Brawo dla Michalinki za piarwsza nocniczkowa przygode
                    ja juz siadalam na nocnik jak mialam pol roku, i moje dziecko tez bede chciala szybko przyzwyczaic do tego.

                    teraz to juz spadam do lozka, ciekawe o ktorej maciula sie obudzi


                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      momo83 jeśli możesz to popytaj mamę bo ja koniecznie muszę coś takiego u siebie zamontować na fotelach i na kanapie bo trochę też zaczęła się wycierać w niektórych miejscach a w zimę będzie cieplej w tyłek i będzie ładniej wyglądać.
                      WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                      NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        http://www.tvp.info/informacje/swiat...szokujacy-film

                        Film z wiadomości. Ciarki po plecach przechodzą.

                        Misia nie siedzi sama, moja mam trzymała ją za rączki.

                        Ja się troszkę zasiedziałam na necie. Teraz lece myju i spać. Na 11 rehabilitacja nas czeka...
                        ur. 16.05.2009
                        3590 g
                        56 cm

                        Moje Największe Szczęście





                        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          Napisane przez Skoczek Pokaż wiadomość
                          Delff słyszałam, że jak dziecko ciągnie lub smyra się po uchu, to jest to związane z ząbkowaniem...?
                          Napisane przez ola_ska Pokaż wiadomość
                          Dalff może Pani Skoczkowa ma rację ale zwoć także uwagę na to czy z ucha nie wydobywa się nieprzyjemny zapach.My już raz to z kubą przechodziliśmy, naszczęście zorientowaliśy się (a właściwie wyczuliśmy po zapachu)na tyle szybko ,że obeszło się bez antybiotyku, bo już stan zapalny sięrozwijał!!
                          kolejna sprawa to też faza zmęczenia dziecka nieraz powoduje że dziecko się drapie po twarzy, uszach, ale to jużpewnie masz opanowane, o ile blancia w ten sposób reaguje na zmęczenie
                          Dzieki musze zaobserwować kiedy sie chyta czy to faktycznie przy spanu. Postukam w dziasełka teżno i obwącham ja. Wiem tylko ze jakby to bylo jakies zapalenie ucha to napewno nie bylaby taka spokojniutka

                          Ola my wszystkie filmyciągamy bo nie chce sie nigdy mojemy mezowi chodzic do kina bo w domu sie serozwali a w kinie to naniewygodnych fotelch musi siedziec. Mi to nie przeszkadza bo wole iśc np nakęgle niz do kina. Ale o tym filmie Julie and Julia slysząłm i chciałam kupic sobie ksiązkę

                          Wczoraj oglądaliśmy "Duchy moich byłych" z Matthew McConaughey i Jennifer Garner. Bardzo mi sie podobał. Nie jakas rewelacja ale nawetspoko.
                          A oglądąłyście ten polski film "To nie tak jak myślisz kotku" jak nie to polecam, posikaie się ze śmiechu, zakręcony na maksa

                          Atusia a ten filmi to straszny był, az mi ciarki przeszły jak go zobaczyłam

                          5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                          14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            Widzedziewczyny ze to ja tylko taki ranny ptaszek internetowy.Ja mam chcwilke rano posiedziec przy sniadanku przy kompie a tu nikogo nogdy nie ma topieoro popoludniami musze sie naczytac

                            5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                            14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              delff ja też juz dawno na nóżkach i zaraz śnidanko pochłonę, zatem SMACZNEGO!

                              A ja dziś...dostałam okres!Fu!Nie wiem czemu tak szybko skoro karmię , no ale nikt mne nie pytał o zdanie...Już wczoraj bolał mnie brzuch, ale miałam nadzieję że to fałszywy alarm...

                              Za mną kolejna kiepska nnoc i znów czuję że usypiam na stojąco...kiedy to się skończy...?...a już robiło się ciut lepiej....eh

                              Dsziś planuję wyciągnąć spacerówkę, bo do gondoli śpiworek mi się nie mieści!mam nadzieję że w spacerówce kubusiowi bedzie ok


                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                delff ja też juz dawno na nóżkach i zaraz śnidanko pochłonę, zatem SMACZNEGO!

                                A ja dziś...dostałam okres!Fu!Nie wiem czemu tak szybko skoro karmię , no ale nikt mne nie pytał o zdanie...Już wczoraj bolał mnie brzuch, ale miałam nadzieję że to fałszywy alarm...

                                Za mną kolejna kiepska nnoc i znów czuję że usypiam na stojąco...kiedy to się skończy...?...a już robiło się ciut lepiej....eh

                                Dsziś planuję wyciągnąć spacerówkę, bo do gondoli śpiworek mi się nie mieści!mam nadzieję że w spacerówce kubusiowi bedzie ok


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X