Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    sto latek dla Misiuli!!!, no i dla Agatki i M Sloczkowego

    ja tez mam termometr taki do ucha i na czoło, ale mój lekarz i tak mi "kazał" kupić taki elektroniczny zwykły z miekką końcówką i badać w pupce, bo tak jest najpewniej (tylko trzeba odjąć pół stopnia)

    A my dziś wybraliśmy się do pana doktora, a on miał ponad godzinę opónenia i pójdziemy dopiero we wtorek i to na zabójczą pore 7:50!!!!rano!!!ale przy okazji bedzie zaszzcepiony!

    a mój m na pokerze , wiec i tak po długim tygodniu , zostałam sama w domku (tzn sama z moim kochanym syneczkiem ) ...widzisz Atusia, mój niby jest a jakby go nie było hi hi


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      Delff miałam kolczyk w górnej wardze tzn madonna i w jężyku. Konin to mała mieścina i tam takiego czegoś nie ma. A Poznań to większe miasto i mały kolczyk w wardze nikomu nie przeszkadza. Na NK mam kolczyki, bo wyjęłam wszystkie dopiero jak urodziłam Misie.

      A ja jutro mam kuzyna na służbie. Koniecznie musze Misie wsadzis jutro w auto. Od rana jest "byym". Codziennie rano pzychodzi moj tata i nas zabiera na zakupy. Dzis pojechal do Szczecina i nigdzie nie jechalysmy. Rano jak sie najadla bylo "byym", jak ja ubieralam bylo "byym". Przyszla moja mama, przyjechala ciotka i tylko "byym byym". Jak zadzwonil moj tata i wlaczylysmy na glosnomowiacy to Mis robila oczy jak 5zl i pokazywala jezor, bo tego ja dziadzia uczy....
      A ja teraz czekam az Mis zasnie i biore sie za cwiczenia
      Spokojnej nocki.
      ur. 16.05.2009
      3590 g
      56 cm

      Moje Największe Szczęście





      Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        Ola ja sie przyzwyczajam do samotnosci. Wychowam Misie tak jak ja chce i nikt mi sie nie bedzie wtracac wiadomo czekam az maz przyjedzie, bo tesknie za nim, ale Miłosć do Michasi przysłania reszte. No nic poza nią się nie liczy.
        Uwielbiam jak wpatruje się we mnie tylki niebieskimi oczetami, uśmiecha się, otwiera buzie do buziaka, przytula się... Mogę cała oddać się jej

        No i dziękujemy za życzenia
        ur. 16.05.2009
        3590 g
        56 cm

        Moje Największe Szczęście





        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          rozumiem cie Atusiu, ale czasem potrzebuje oddetchnac i tym bardziej sie dziwie sobie bo od paru dni przechodza mnie mysli o...drugim dziecku!masakra!jeszcze nie zdazylo mi sie pozadnie wyspac od kiedy jest z nami kuba a jednoczesnie gdzies tam w główce rodza sie takie marzeniaoczywiście "na trzezwo" wydaje mi sie to abstakcja i wogóle jak przypomne sobie swoje zmeczenie w ciazy to nie wiem czy dałabym rade ale z drugiej strony...? hi hi

          a do nas jutro przyjada znajomi ktrzy n codzien mieszkaja w zabrzu a maja mała Natalke urodzona w styczniu i az nie moge sie doczekac jaka ona jest teraz ,bo bardzo dawno sie widzieliśmy!ten czas tak leci...pamietam jak dziś jak dowiedzieliśmy się że iza jest w ciązy, a niedługo potem ja zaszłam!ona co prawda urodziła 4 m-ce wześniej ale ona dowiedziała sie późno o ciąży, a ja szybko, więc to była zaledwie chwila.A teraz mala ma 4 m-ce więcej więc pewnie przepaść miedzy naszymi smykami póki co jest ogromna, bo ona ponoć już staje!no ale za rok...jutro opowiem co i jak!

          a u nas bajzel na maxa!juto bedzie niezłe tempo przed ich przyjazdem, bo zaprosiłam ich na obiad , wiec bedzie wszystko na raz-gotowanie i sprzatanie!oby kuba dał radę....no i mąż pewnie kaca bedzie miał jak dziś wróci, wiec jutro szybko przetrzeźwieje...niestety pewnie przed kolejną bombą z Tomkiem!


          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            Buczku jeżeli moge pomóc to na noc możesz sobie brać syrop prawoślazowy, a jeżeli masz kaszel suchy to w dzien też go możesz brać, on jest bardzo delikatny. Zarzywać możesz też jakiś syrop homeopatyczny np. Drosetux czy Stodal, na przeziębienie można też zarzyć Paragripe lub Oscilloccocinum to wszystko jest bezpieczne. Można też spokojnie wziąść jakiś paracetamol 2 razy dziennie i rutinoscorbin. Osobisty farmaceuta Jeżeli chodzi o termometry to ja osobiście uważam, że rtęciowe były najdokładniejsze, ale niestety już ich nie ma. Jeżeli chodzi o elektroniczne to mam złe doświadczenia tzn. ciągłe rekalmacje w pracy. Jeden był rewelacyjny, ale nie potrafie sobie przypomnieć nazwy, a na allegro ich nie ma.

            Atusia skąd bierzesz siły na ćwiczenia, mi wieczorem już nic się nie chce.

            Życze spokojnej nocki, nie chwaląc się u nas ostatnio nie najgorzej, ale wole nie zapeszać
            Kajtuś 56 cm 3700 g

            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              a czy któraś zna fają stronę z ofertami last minute?bo odpuszczamy morze ale...wybieramy się gdzieś gdzie ciepło jest!!!!bomba!marzy mi się urlopa moj m już siada psychicznie, więc wyjazd jest nam konieczny i niezbędny!


              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                Ola ja z dzieckiem mam tak samo. Chce za jakiś czas synka. Podczytuje sobie wątki mam, które były w ciąży.. Miłe wspomnienia, ale jak tak otrzeźwieje, to dziękuje za kolejną ciąże. Misia jest grzeczna, ale poczekam aż Misia będzie troszkę bardziej samodzielna.
                Co to tego odetchnięcia to czasami też potrzebuje odpocząc. Moją oskocznią jest szkoła. Jak wracam to Miś jest mój, tulimy się, bawimy.

                Ja się właśnie zastanawiam co jutro na obiad...
                ur. 16.05.2009
                3590 g
                56 cm

                Moje Największe Szczęście





                Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  Ola wpisz w google. Wyskoczy Ci pełnooooo. Wystarczy poszperać, porównać i coś wybierzesz.

                  Agis powiem Ci, że sama nie wiem skąd mi się to bierze. Mam motywację, bo moja mama mówi, że widać efekty. No i chce mieć płaski brzusio i jędrny tyłek
                  ur. 16.05.2009
                  3590 g
                  56 cm

                  Moje Największe Szczęście





                  Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    Ja też nie raz myśle o drugim, ale potem się zastanawiam czy oby na pewno i chyba jednak za jakiś czas. Może ja prędzej, tylko gorzej z m on zabardzo tęskni za tymi wszystkimi wyjściami i imprezami. Powinno nam się już znudzić takie zabawowe życie, bo razem już imprezujemy prawie od 10 lat , ale widze że m nieraz już bardzo tęskni. Więc bedziemy musieli sobie zrobić małą przerwe, po imprezować troszku i potem drugie
                    Kajtuś 56 cm 3700 g

                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      wlaśnie tego ogromu ofert się boję...wolę krótko i treściwie, dlatego potrzebuje sprawdzonej strony


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        ola www.wakacje.pl sporo moich znajomych wybierało coś z tej stronki, ja też korzystałam i było oki
                        Kajtuś 56 cm 3700 g

                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          wielkie dzieki! zaraz tam zajrze!


                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            Agis a moj M to taki doamtor... Na impreze go cięzko wyciągnąć. Woli kino i ciepłe zacisze domu.

                            Ola jutro coś poszukam jeszcze dla Ciebie. Bo ja tak lubie "grzebać" w necie

                            Wybiła 22 ide na godzinny seans Najpierw 15 minut rozgrzewki, potem 6 weidera, 50 brzuszków, seria ćwiczeń na pośladki Potem prysznic i spanko.
                            Spokojnej nocki
                            ur. 16.05.2009
                            3590 g
                            56 cm

                            Moje Największe Szczęście





                            Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              agis bardzo dziękuje za porady na pewno skorzystam, bo strasznie męczy mnie drapanie w gardle.
                              Słuchajcie dziewczyny bierzcie się do roboty i będziecie miały taki ubaw jak ja z dwójką dzieci I nie bójcie się na pewno dacie radę. Nim urodził się Krzyś miałam w domu małą Ewelinkę i M zachowującego się czasem jak dziecko
                              Wiecie Ewela dzisiaj przyszła do domu po żłobie podleciała do Krzysia, ktory był w leżaczku żeby dać mu buziaka, później przytuliła go i mówi do niego "kocham Cię braciszku". A z takich śmieszniejszych rzeczy to ostatnio była ze mną w warzywniaku i kupowałyśmy ziemniaki, pan się schylił żeby nabrać je a ewelka tak siedzi na ladzie i do niego "a gdzie się chowasz". facet się tak zaczął śmiać.
                              Także widzicie z dwójka jest wesoło


                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                oj atusia dzielna jestes z tymi ćwiczeniami!ja jakoś nie mam weny...
                                oczywiście chętnie skorzystam z ofert jakich wyszukasz, mi póki co spodobała się jedna!agis dzieki!moze a noz cos tam kupimy!


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X