Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    Dzięki Delff Dzięki Buczuś. Dzięki Skoczki

    Momo u mnie się właśnie zachmurzyło i coś czuje, że za chwile zacznie padać... Misia zmieniła swój tryb dnia. Śpi ciągniem dłużej (21-8.30), ale później już nie chce spać. Teraz zbiera się do spania. Ja też muszę się troszkę przestawić, bo nauczyłam się, że Miś mi śpi do 10... Potem zamulona cały dzień chodziłam. A tak wstane wcześńiej, ogarniam wszystko - włącznie ze sobą.

    Znalazłam plusy wolnego weekendu Jeden wielki - NIE MUSZĘ JECHAĆ DO TEŚCIOWEJ... Jaka to radość... (będę musiała jechać za tydzien i będzie miałw więcej wolnego czasu - ale już ja coś wymyśle na jej głupie gadanie ). Któraś z Was pisała, że przy mamie się hamuje z głupimi tekstami do teściowej. Ja tego nie mam. Moja mama wie jaki mam stosunek do teściowej i jak mi coś nie pasuje to powiem odrazu. I mam poparcie rodziców. Mojej teściowej nie podobały się moje kolczyki i na każdym kroku mi to powtarzała, z nadzieją, że jej posłucham i wyciągne. A ja oczywiście miałam głęboko... Raz mój tato tam pojechał i jemu gadała o moich kolczykach, myślała, że jak mu nagada to mnie tata zmusi do wyjęcia wszystkiego. A moj tata na jej gadanie powiedział "mi też się to nie podoba, ale skoro Karolina to lubi to jej sprawa, sama będzie wiedziała kiedy wyciągnąć". Teściowa się zamknęła i więcej na temat kolczyków nic nie słyszałam.
    Następny plus to taki, że spotkam sie w weekend z koleżanką. Wypijemy Karmi, pogadamy. Ooo.. Napisze też do kumpeli z LO.

    Ide ułożyć włoski i czekam na tego kuriera jeszcze..
    Last edited by xXxAtusiAxXx; 16-10-2009, 11:21.
    ur. 16.05.2009
    3590 g
    56 cm

    Moje Największe Szczęście





    Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      no Atusia jak to mowia nie ma tego zlego......

      glowa mnie tak rozbolala, ze hej, a w cisnieniomierzu jeszcze mi baterie siadly i nawet nie wiem czy pic kawe czy co.

      a nas tescie zaprosili na obiad w niedziele, ale zapraszaja wtedy kidey may co innego zaplanowane. jak byli u nas to mowilam, ze w niedziele jedziemy do ciotki do glogowa pochwalic sie niuniusiem, a na drugi dzien tesciu juz o 7 rano dzwoni do meza i mowi ze mamy przysc na obiad. no zwariowac mozna.

      mieszkanko juz ogarnelam, a teraz czas na mnie, zeby doprowadzic sie do ladu.

      Skoczku dla Twojego mezulka najserdeczniejsze zyczenia w dniu urodzin. i zostaw kawalatek tortu dla nas

      buczek wracaj do zdrowka! bierzesz cos na ten kaszel? teeraz taka pogoda, ze o jakas infekacje nie trudno.buuu


      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        Wszystkiego najlepszego dla Misi !!!

        U nas dziś pogoda straszna, strasznie ciemno i cały czas pada. Ja dzis się wybieram na zakupy dla małego musze mu kupić kombinezon i grubszą czapke bo nic nie mamy, a jest tak zimno. Ja na teściową nie moge narzekać , ale dziś to mnie wkurzyła jest chora a przychodzi bo tak się stęskniła za małym, tylko ciekawe co będzie jak mały znowu będzie chory Zwróciłam uwage, ale i tak za bardzo nie dotarło.

        Skoczku ja też jestem chętna na torcika i najlepszego dla m.
        Kajtuś 56 cm 3700 g

        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          No niestety Momo nie biorę nic, bo leków dla karmiących za wiele nie ma. W pon idę do lekarza z Krzyniem na kontrolę i przy okazji zarejestrowałam siebie. Po południu zejde do apteki może farmaceuta coś mi doradzi.
          Ania wiesz ten zamek to fajna sprawa. Nasza Ewelka też by się ucieszyła, ale my niestety nie mamy m-ca na takie coś.


          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            No to agis teściowa rzeczywiście niemądrze się zachowała.


            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              Dzień dobry.

              Misiulka wszystkiego najlepszego od ciotki Ani, Agatki, a od Adasia caluski. Dużo zdrówka na te pochmurne dni.
              Skoczuś złóż życzonka mężulkowi, wszystkiego naj.. naj.. naj..lepszego

              A u nas niby pięknie świeci słoneczko, ale tak zimno, że strach nos wytknąć na dwór.

              Dziewczyny powiedzcie mi jakich termometrów używacie, bo zastanawiam się nad zakupem elektronicznego np. Brauna lub jakiejś innej dobrej firmy.

              Misio właśnie zasypia nocka spokojna i cała nasz 3 spała do 9.30, no i pewnie już niedługo się obudzi na jedzonko.
              AGATKA 16.04.07r
              Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
              W końcu w komplecie
              Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                Dzięki ciotki za życzenia

                My bylysmy na spacerku i zaczelo padac. Zimno jakby to grudzien byl. Misiul pije cieple mlesio, a ja kawusie.

                Skoczus 100lar dla M. - starzeje Ci sie chlop, a Ty wiecznie piekna i mloda jestes
                ur. 16.05.2009
                3590 g
                56 cm

                Moje Największe Szczęście





                Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  Ania Wszystkiego najlepszego dla Agatki Dużo uśmiechu, zabawek, zdrówka Przesyłamy cieplusie buziaki :*
                  ur. 16.05.2009
                  3590 g
                  56 cm

                  Moje Największe Szczęście





                  Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    Ania my mamy taki :
                    http://www.allegro.pl/item761257591_...eo_nowosc.html


                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      Buczek bardzo fajny ten termometr, takiego nie spotkałam, żeby miał możliwość mierzenia w uchu i na czole widziałam tylko takie z możliwością jednego pomiaru albo ucho albo czoło, bardzo fajny może taki kupie wygląda na solidny a po za tym jest już przez ciebie sprawdzony. Dzięki.

                      Atusia Agatka bardzo dziękuje za życzonka, szczerze mówiąc ja zapomniała, że mała kończy dzisiaj 2.5 roku, ale ten czas leci no i córcia mówi a zrobisz mi torcik, jak jej powiedziałam, że ma takie pół urodzinki, takie małe, chyba będę musiała jej coś wymyślić na wieczór.
                      AGATKA 16.04.07r
                      Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                      W końcu w komplecie
                      Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        termometr solidny- Ewela wypróbowała go, tyle razy leżał na ziemi i nadal działa
                        ania torcik musi być!!! My też składamy życzonka dla solenizantki- wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka i uśmiechu.


                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          Buczku Bardzo dziękujemy za życzonka.

                          A dzieci to się najlepiej do testowania niektórych rzeczy, też coś o tym wiem.
                          AGATKA 16.04.07r
                          Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                          W końcu w komplecie
                          Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            AtusiA nawiedzona ta teściowa zeby kolczyki jej przeszkadząły. No chybą ze nie masz ich w uszach tylko gdzie indziej. Zreszta mniejsza o to i tak to twoja sprawa, ja mam taka szwagierke zawsze mówi ze coś jej nie pasuje a pozniej robo tak samo albo kupuje to samo

                            buczek71 niestet znam ten ból. ja tez karmie piersią i nieraz mi sie zdarzało ze coś mnie bolało a nie mogłam nic wziąsc

                            Napisane przez aniasz8206 Pokaż wiadomość

                            Dziewczyny powiedzcie mi jakich termometrów używacie, bo zastanawiam się nad zakupem elektronicznego np. Brauna lub jakiejś innej dobrej firmy.
                            Ja ma elekrtoiczny Brauna i jestemmega zadowolona

                            http://www.allegro.pl/item762400789_...3020_w_wa.html
                            ale ten co wysłąłą buczek jest super tylko firmy nie znam

                            5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                            14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              Chora jestem a jakiegoś powera na gotowanie dostałam. Zrobiłam pierogi, upiekłam biszkopt na tort, a teraz bułki będe robić. Zobaczymy, co z tego wyjdzie.
                              Atusia dziwna kobieta z tej teściówki. Dobrze, ze nie musicie razem mieszkać, bo chyba byś ją "zagryzła"


                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                Delff termometr też fajny, taki właśnie też oglądałam u nas w sklepie 120 zł. kosztuje, tylko ten Buczka ma więcej funkcji a na Allegro ceny te same. No ale jeszcze zobacze.
                                AGATKA 16.04.07r
                                Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                                W końcu w komplecie
                                Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X