Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    a tak na marginesie ten sprzedawca jest solidny, my już kilka rzeczy zamawialiśmy od niego i zawsze wszystko dochodzi szybko, a nawet pan kiedyś osobiście do domu mi przyniósł- firma mieści się koło wrocka


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      a ja dziś na swój podły nastrój i wstrętną pogodę zrobiłam sobie ciacho ze śliwkami. Akurat wpadła moja mama i do kawki było jak znalazł.


      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        Buczku ty to zawsze smaka potrafisz zrobic!!!

        5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

        14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          sto latek dla Zuśki i Maciusia od Olusi i Kubuusia

          a u nas po staremu...pogoda dramat, ale kuba na szcześciew dobrym nastroju, niestety znów zasypiał nerwowo...

          A co do wesela, to ja poproszę raz jeeszcze dziewczyny fotki extra!

          a my jutro wybieramy się do lekarza, bo kuba miął mieć szczepienie jakos na początku października, ale że miał stan podgorączkowy to odpuściliśmy, no i czas najwyższy się za to zabrać

          i ja też wybrałam się dziś na zakupy, ale niestety wróciłam zaledwie z kilkoma słoiczkami jedzonka dla kubusia.Za pare dni zaniemy testować dania z mięsiem
          Kobitki, a wy dajecie dzidziom herbatke? ja kupiłam ostatnio z hippa jabłkową z melisą , ale w sklepie nie miałam okularów i nie zobaczyłam ze w skłasdzie jest cukier...ale dziś byłam znów w sklepie i chciałam kupić z bobo vity, a tam owszem w składzie cukru niby nie ma ale są jakieś dwie dziwne substancje, za którymi jak znam życie kryje się cukier, bo jak porównałam wartość kaloryczną i węglowodanową to okazało się że bobo vita ma ciut więcej i tego i tego!masakra!
          znacie jakieś herbatki bez cukru?


          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            Ola wszystkie granulowane herbatki zawierają cukier, glukoze czy coś podobnego. Jedynie hipp w torebkach są bez tego.


            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              Wszystkiego najlepszego dla Zuzanki i Maciusia !!!

              Buczku ale bym zjadła takie ciacho ze śliwką

              Ola buczek ma racje wszystkie te herbatki mają niestety cukier.

              My cały dzionek w domku, ale jakoś nie miałam czasu nic napisać. Kajtuś dziś zaczoł mówić be be be i baba, ale się uśmiałam. Niestety mój maluszek to chyba będzie alergikiem od 3 dni podaje mu obiadki i kaszke, a on na policzkach ma małą wysypke, zobaczymy co z tego będzie. Niby wiem co robić, ale jak dotyczy to własnego maleństwa, to wszystko wydaje się trudniejsze.

              Skoczku pomysł delff jest bardzo fajny.
              Kajtuś 56 cm 3700 g

              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                Buczek a my podjęliśmy zupełnie inną decyzję co do prezentu i postanowiliśmy kupić jej taki dmuchany ala zamek księżniczki, bo ma taki czas księżniczek, przebierania i w ogóle wszystko co dotyczy tego tematu ją interesuje, a laptopik dostanie na święta znalazłam taki o którym pisałaś dużo różnych funkcji połączenie nauki z zabawą naprawdę fajna rzecz. A zamek wygląda tak:
                http://www.allegro.pl/item760662329_..._dmuchany.html,
                wiemy, że nie jest to nic edukacyjnego jak zamierzałam kupić ale Oleńka będzie na pewno bardzo zadowolona, a dla mnie to najważniejsze.

                A ja zrobiłam pyszną kolację, ryż z sosem słodko-kwaśnym i kurczakiem i też rodzice się załapali tak jak u Buczka na ciacho.
                Za to w sobotę piekę serniczka na życzenie mojego M.

                No i chyba spadam do wyrka bo mi laptopa wyrzuci przez okno, bo nie leże z nim tylko stukam w kompa jak to on mówi . no nie jest aż taki zły ale kiedyś poprzytulać się trzeba, a co.
                AGATKA 16.04.07r
                Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                W końcu w komplecie
                Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                Skomentuj

                •    
                     

                  (((

                  Zafundowałam sobie godzine ćwiczeń, półgodzinny gorący prysznic, wymasowałm ciało wszystkimi balsamami... Ogólnie ogarniam się dla niego... A M mi dzwoni i mówi, że przyjedzie za tydzień Chyba nie muszę mówić, że ogarnęla mnie ogólna dolina... Moje pozytywne nastawienie w ciągu sekudny padło...
                  ur. 16.05.2009
                  3590 g
                  56 cm

                  Moje Największe Szczęście





                  Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    Napisane przez aniasz8206 Pokaż wiadomość
                    No i chyba spadam do wyrka bo mi laptopa wyrzuci przez okno, bo nie leże z nim tylko stukam w kompa jak to on mówi . no nie jest aż taki zły ale kiedyś poprzytulać się trzeba, a co.
                    Czytaalm forum i przyszedł mój m i akurat przecztał ten fragment i zacząl się smiac ze chyba wszyscy faceci taki stosunek maja jak im żona przed kompem siedzi

                    Atusia głowa do góry. Wiem ze brakuje ci męża no ale ma taką prace a nie nnąi trzeba się z tym pogodzić. mam andzije ze cżęsto chociaz ze soba rozmawiacie

                    5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                    14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      Atusia tydzien szybciutko zleci..nim sie obejrzysz znow bedziecie sie tulic

                      a u nas kolejny dzien okropnej pogody, i kolejny dzien siedzenia w domku. chyba ze mnie cos walnie popoludniu i pojdziemy na maly spacer. normalnie mam juz dosc tych 4 scian..wrr

                      Jeszcze raz w imieniu Maciejki dziekuje za zyczenia


                      Wszystkiego najlepszego...
                      Szczęścia i radości moc...
                      Ciepłego słoneczka co dzień...
                      Kolorowych snów co noc...
                      dla Misi - Macius i Momo


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        Momo dziękujemy

                        A u nas dziś świeci słońce. Ide myć głowe, robie wyrko i idziemy na spacer. W końcu pójdziemy na spacer... Bo albo pada, albo wieje strasznie. No i jeszcze czekamy na kuriera, bo ma nam przywieź paczke dla mojego taty

                        Jestem troszkę nie wyspana, bo do 1 gadałam z mężem przez telefon. Miś spała od 21 do 8.30. Teraz najedzona śpiewa w swoim wyrku.
                        Miłego dnia mamcie Oby był tak słoneczny jak u nas...
                        ur. 16.05.2009
                        3590 g
                        56 cm

                        Moje Największe Szczęście





                        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          Atusia podziel sie tym slonkiem

                          wymyslilam, ze dzis pojedziemy do mojej babci, wprosilam sie na obiadek i babcia specjalnie dla wnusi zrobi pomidorowke
                          a pozniej musze zrobic jakas super kolacyjke, bo tato wraca z trasy i jakiegos drina sie napijemy

                          a moje dziecko jeszcze spi, obudzil sie o 4 na mleczko i znow mu sie gadanie wlaczylo, ale dobrze, ze szybko zasnal

                          a ja ze wzgledu na moja chorobe ide sprzatac..hihi


                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            Wszystkiego najlepszego dla Misi

                            5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                            14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              Lubie Twoja słodką buzię...
                              ...mój kochany łobuzie...
                              I serduszko Twoje gorące...
                              Dlatego chcę Ci dziś dać całusów tysiące...Kochanej Misiulince - Baby Skoczkowe!!!


                              Kochane, mój M. ma dzisiaj urodziny, więc spędzę z nim ten dzień, poza tym mamy jeszcze trochę roboty, bo szykujemy małą imprezkę urodzinową dla rodzinki. Ja przygotowuję dwie sałatki i mam trochę przy tym roboty.

                              Odezwę się już jutro! A Wam życzę udanego dzionka i jaknajwięcej słoneczka!
                              Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                              Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                witam
                                Krzyń mnie wczoraj bardzo zadziwił, zamiast pójść spać jak normalnie koło 20 to tak się o 19 rozbawił, że poszedł spać koło 23 i spał dziś do 09.00. Oczywiście były przerwy na karmienie- 02.30 i 7. Normalnie mogło by tak zostać na stałe. Tylko ja jak zawsze niewyspana. Niestety choróbsko i mnie dopadło i cała noc męczył mnie kaszel.
                                A ja dziś postanowiłam, że na obiad zrobię pierogi. Jak pracuję to nigdy nie mam czasu na robotę i zawsze kupujemy gotowe. Pracochłonne to trochę, ale cóż Ewelka bardzo lubi jeść. A wieczorem muszę zabrać się za przygotowywanie tortu. W nd robimy babci imieniny i ja obiecałam, że zrobię tort. Także zapowiada się dzień w kuchni. Mam nadzieję, że Krzyś pozwoli na gotowanie

                                Wszystkiego najlepszego dużo zdrówka, radości dla naszej Misi


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X