Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009



    Ok, ja lecę do łóżka, poprzytulać się do męża..Możliwe, że kiedyś i on zmądrzeje!

    Odezwę się rano, tradycyjnie przy kawuśce!

    Oleńku, Kubolinek uroczo wygląda z tą szłapetką w buzi - Misialinka również, jakaż ona zalotna!

    Dobranoc najdroższe
    Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

    Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      i jeszce kilka z konca wrzesnia
      Attached Files


      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        skoczku mój m tez ciągle mi mowił, jak tylko kuba zaczynał kwękać-NAKARM-pewnie przymiera głodem i tak to zostało, że kuba co chwile chciła się przytulać do cyca, bo niechcący sama go nauczyłam że jak płacze to ja mu cyca!głupia byłam, ale tak to jes5t przy pierwszym dziecku, teraz mój m już mi nie "podpowiada" co robić, bo sama najlepiej wiem, a on "podziwia" moja znajomość z naszym synem i kiedy zostaje z nim choćby na godinę to i ja wiem czego się spodziewać i on to pojmuje, bo czuje że ja wiem najlepiej


        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          witam kochane

          super zdjecia dodalyscie, wiec ja tez dodam zdjecie mojego cudaczka i jego nowej zabawki

          wczoraj maciek poszedl spac o 20 ale obudzil sie po 22 i gadane mu sie wlaczylo i tak do przed 12 sobie gadal, ale za to spal do 6.30.

          wiatrzycho tak wieje i pada, ze sie skupic na zasnieciu nie moglam, wiec juz drepcze od samego rana

          ostattnio zaczelam robic soiki jablusszzka dla syncia, wcina je jak opetany a i kasy idzie mniej na deserki. jablka z dzialki bez zadnych opryskow wiec jest okej. zuwazylam ze jak w obiadkach jest ziemniak to maciek wogole nie chce tego jesc dlawi sie, zaciska usta i prezy, a jak jest cos bez dodatku ziemniaka to zjada na cacy.

          wczoraj wizyta tesciow bbylo tak jak myslalam, dobrze ze moja mama byla, i przed nia glupich tekstow nie walilam, bo inaczej to wyszlabym z siebie. dobrze, ze dlugo nie siedzieli bo tesciu przeciez seriale musi ogladac.

          milego dnia zyczymy
          Attached Files


          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            pobawilam sie troszke w picasie i jeszcze moje zdjecia slubne
            Attached Files


            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              cześć dziewczyny

              Wszystkiego najlepszego dla Zuzi i Maciusia niech się dobrze chowają i nie sprawiają kłopotów rodzicom

              U nas noc w miarę dobrze. Nie było już żadnych sensacji z wymiotami, ale ja spałam, a w zasadzie czuwałam i znowu jestem padnięta. Krzyniu jak obudził się na jedzenie o 2.20 to jak odłożyłam go do łóżeczka rozgadał się na maksa. Koło 3.20 poszedł spać. Rano wstał znowu radosny, do momentu kiedy pojawiłam się z lekami, no ale cóż łyknął co trzeba, teraz jeszcze czyszczenie i kropienie nosa nas czeka.

              Ola i Momo super zdjęcia i jakie radosne dzieciaczki. Kto by pomyślał, że Kubuś jakieś problemy może mamusi robić Momo i jakie ślubne ładne

              Wiecie my mamy drugie dziecko i mój M też jak Krzyniu zaczyna płakać to pierwsze, co to mówi nakarm go bo pewnie jest głodny. Nie wiem dlaczego u faceci nie wpadną na to, ze dziecko jak płacze to może np. pampersa trzeba mu zmienić, albo poprostu nudzi się i trzeba je troszkę zabawić.
              Krzyniowi sie nudzi i zaczyna popłakiwać idę do niego, a później jakąś mocną kawkę musze sobie zrobić.
              Miłego dnia dla wszystkich !!


              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                faceci chyba tak maja, ze dzieccko placzace to dziecko glodne.
                moj jeszcze ma twierdzenie, ze zmeczony, moze i ciut prawdy w tym jest, ale maciek jak jest sam w pokoju to steka i kweka bo potzrebuje towarzystwa. nie musze go zabawiac, ale byle czul moja obecnosc i sie grzecznie bawi.

                Bidulek Krzys, kwestia kilku dni i bedzie zdrowy jak rydz

                ja juz 2 kawke pije, obiad juz prawie zrobilam, tylko kotlety utluc, ale nie bede teraz walila bo maz jeszcze spi i maciek. dzis na 10 idzie do racy i znow prawie caly dzien sami z maciulkiem.

                ide poprasowac co nieco... ale caly czas stronka wlaczona do pogaduch


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  Rany tyle czytania!!! zwolnijcie bo czas musiaąłm znaleśc na czytanie. Ale juz wszystko doczytane wieczaczynam swoje wywody
                  Napisane przez momo83 Pokaż wiadomość
                  dziewczyny dajecie maluchom wode mineralna do picia? bo u nas leci zolta woda i mleko robie na tej mineralnej niegazowanej oczywiscie. chyba mlodemu nic nie bedzie, bo ja zielona jestem w tej kwesti.
                  Ja mi się zdarząło wyjechac na działke to kupowałam 5 litrowa wode mineralna i podawalam taką małej tlko w postaci herbatek bo jeszcze karmie piersią, mOja kolezanka też kupowała wode jak gdzies wyjezdzał a w domu to zawsze była przegotowana, a jak masz bruda to nic sie nie stanie jak przez kilkad ni bedziesz robic na mineralnej

                  Buczek mam nazije ze z Krzysiem coraz lepiej

                  Atusia twoja mała cudna widziałm juz jej zdjecia na nk. Sasuper. ja niestety nie mam czasu na zabawy programami Ale włoski twoja to ma super , czarnulka

                  agis82 pytałas sie o spanie z dzieckiem. My śpimy z Blanką w sypialni, ona spi w swim łózeczku a jezeli chodzi o własny pokój to jestem jak najbardziej za ale dopiero po roku. Wiem ze wtedy juz bedzie na tyle duża zeby wynieśc sie do drugiego pokoju. Tzn bedziemy musieli jej zrobic ten pokoik dopieor bo poki co to mam w tamtym miejscu garderobę i nie ma narazie potrzeby jej likwidacji. Zreszta róznie jest z dziećmi ale wazne zeby przyzwyczajac jej do spania osobno a nie tak jak moja szwgierka która z dzieckiem spala do 4 roku życia w jednym łózku a jak sie przeprowadzili do swjego domu to mała sam spac nie chciala i przychodzila do nich albo oni spali z nia w pokoju. teraz ma prawie 10 lat i z tego codziennegospania zmieniło sie na 1 do 2 razy w tygoniuJkas MASAKRA !!!

                  momo83 ,skoczek super wyglądacie. Ale to byl super dzień wkleje tez swoje

                  5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                  14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    Witajcie, Kochane!

                    Piję kawusię i wcinam ciasto - coś ostatnio bierze mnie na słodkie...

                    Teściowa wzięła na chwilkę do siebie małą, więc mam czas na wypicie ciepłej kawy.

                    Wiecie, Edytka dała mi dzisiaj pospać do 9.40! Po problemach z zaśnięciem zasnęła po 21, obudziła się o 2., a potem o 5. Właśnie, i wkurza mnie to, że Mała budzi się o tej 5, bo może wcale nie musiałaby. Mój m. wstaje do pracy o 5.10, i kiedy tylko zapali lampę w pokoju obok lub kiedy podłoga zaskrzypi...Edyta zaraz się przebudza. No i żeby znowu zasnęła muszę ją znowu nakarmić. A gdyby nie ta pobudka, to może Edzia jadłaby tylko raz, o tej 2?!

                    No i doszliśmy do wniosku z Darkiem, że po niedzieli będziemy musieli kupić jakieś drzwi harmonijkowe, coś takiego http://www.leroymerlin.pl/produkty/d...200579560.html, bo my mamy specjalnie przejście z dużego pokoju do sypialini, gdzie nie ma drzwi. A zwykłe drzwi tam nie mogą być, bo to przejście jest zaraz przy drzwiach z korytarza do naszej sypialni. Pogmatwane, prawda?

                    No nic, nic nie piszecie, więc nie będę tu sama siedziała...

                    A właśnie, u nad od nocy pada śnieg i już jest biało!!!
                    Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                    Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      No to nie będe inna tez pokaże zdjecia ze ślubu




                      5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                      14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        maciek obudzil sie na 1,5 h i znow poszedl lulac. ale daje mu gora 30 minut drzemki bo pewnie obudzi go maly głod..hihi

                        my tez poki co spimy z synkiem w jednym pokoju, ale nie bierzemy go na nocki do naszego lozka, jedynie co to z rana lezakujemy sobie i sie bawimy, no bo w wiekszym lozku wiecej mozliwosci

                        snieg sypie,,,w radio piosenki last christmas..chyba nastroj swiateczny sie robi.a znajac zycie na boze narodzenie snieg nie bedzie padal i bedzie chlapa


                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          Delff - równie piękne zdjęcia! Osobiście uwielbiam oglądać i robić zdjęcia, a w szczególności zdjęcia ślubne...Więc jak dla mnie - wklejajcie mnóstwo zdjęć!
                          Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                          Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            Skoczku u nas tez jest przejscie do sypialni z dużego pkoju i tez nie moglismy miec zwykłych drzwi wiec mój mąz kupił prowadnice przykecił do sciany i teraz mamy taki drzwi jak do szafy przesywnej Super sprawa bo sa ciezsze, bo z deski i przez nie tak bardzo nie słychac rozmów

                            5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                            14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              delff piekne..na koniach super.
                              wogole moglabym jeszcze raz ubrac biala kiecke i pobyc panna mloda.


                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                my mamy zwykle drzwi, moze na drugi rok zrobimy jakies maly remoncik, bo okna trzeba wymienic i sciany od okien ocieplic stropianem, bo strasznie ciagnie od nich. a lozko mamy przy oknie, ale dobrze ze malzonek spi od sciany wiec ja nie marzne az za bardzo


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X