Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    Buczku dużo zdrówka dla Krzysia i spokojnej nocki

    Wszystkiego najlepszego dla nocnego rozrabiaki Kubusia, od nocnego rozrabiaki Kajtka i jego mamy Agi

    Nam dzionek dziś zleciał bardzo miło. Byłam z małym na babskim spotkaniu. Przydały mi się takie pogaduszki. Bylismy u mojej koleżaniki, która ma maluszka o 2 tyg. starszego od mojego i były jeszcze 3 nasze znajome. Dzieciaki wybawione przez ciocie, a mamcie troszke odpoczeły. Kajtuś jak zwykle jak było towarzystwo to grzeczny jak aniołe, a ja wróciliśmy do domciu to mu się maruda włączyła- chyba znudziła mu się mama

    Mam do was pytanko.
    Dziewczyny czy wasze maluszki śpią z wami czy w swoich pokojach ???
    Kajtuś 56 cm 3700 g

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      Ola u nas to norma... Przewijanie i kąpiel to najlepszy czas na psoty. W dzień nie jest tak fajnie to ma rajtuzy..

      Agis ja mam jeden pokój więc Misia śpi ze mną. Ale w swoim łóżeczku. Nie wzobrażam sobie by mogło być inaczej. Każdy ma swoje łóżko i jest ok. Później ciężko dzieci odzywaczaić od współnego spania. A spanie z siedmiolatkiem to dla mnie jakieś zboczenie psychiczne...
      ur. 16.05.2009
      3590 g
      56 cm

      Moje Największe Szczęście





      Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        Atusia malutka jest boska, te zalotne spojrzenie
        Kajtuś 56 cm 3700 g

        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          fotki


          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            Mały śpi w łóżeczku, ale z nami w sypialni, a ma swój pokoik i zastanawiam się czy to nie jest dobry monent, aby juz tam spał. Ja jakoś się strasznie tego boje, ale przeczytałam, że ponoć najlepiej takie przenosiny robić jak najwcześniej bo i później to dzieciaki się bardzo buntują i nie wiem co robić.
            Kajtuś 56 cm 3700 g

            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              hm...jakos fotki nie weszły...spróbuje jeszcze raz...


              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                kolejna próba wklejenia fotki...


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  Jeżeli Kajtek śpi ładnie w nocy to ja bym spróbowała. Ale pewna nie jestem co bym zrobiła....
                  ur. 16.05.2009
                  3590 g
                  56 cm

                  Moje Największe Szczęście





                  Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    no ku...!!!!nie wiem co jest...może teraz?!


                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      Ola walcz, bo ja tu czekam na zdjęcia Kubusia
                      ur. 16.05.2009
                      3590 g
                      56 cm

                      Moje Największe Szczęście





                      Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        Atusia Misia super i jakie uśmiechy
                        Krzyniu też wsuwa swoje nóżki- najbardziej smakuje mu duży palec u nogi
                        Ale wam zazdroszczę tych spotkań ja to do następnego weekendu jestem wyłączona. Zresztą chętnie wyszła bym nawet na spacerek, ale nie ma jak. M chory i nie chcę zostawiać mu dwójki dzieci. No ale cóż cierpliwość będzie nagrodzona bo od przyszłego weekendu ruszamy z imprezkami Niech tylko Krzyń wydobrzeje.
                        Ola no to po tych samych studiach jesteśmy,a jaką uczelnie kończyłaś?


                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          nie wiem czemu fotki nie chca wejsc....?!co robie nie tak?daję "zarządzaj załącznikami", dołączam fotę i zatwierdzam a tu nic!pomóżcie!

                          co do łóżeczka to śmiało próbuj żeby mały spał w swoim pokoju!nasz kuba śpi dekikatnie mówiąc słabo a mimo to wyprowadziiśmy go do siebie, bo potem może być tylko gorzej....więc jak mały daje rade sam spać to niczego się nie boj i próbuj


                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            Załadnie to on nie śpi Sama nie wiem. Moja znajoma mnie tak natchneła, bo ona właśnie małego przeniosła.
                            Kajtuś 56 cm 3700 g

                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              Agis my jak Ewela była mała pytaliśmy o to lekarza. Też było tak, że my mieliśmy łóżko w innym pokoju, a przenieśliśmy się do małej. Ona spała w łóżeczku, a my na kanapie. Lekarz powiedział nam, że dziecko można zostawić samo tak bliżej roku i tak też uczyniliśmy. Nie było żadnego problemu żeby Ewela została u siebie, nie płakała, nie było protestów. Znała swoje łóżeczko, swój pokój,zawsze przy zasypianiu był ktoś z nas, bo czytał książkę.
                              Zawsze możesz spróbować wcześniej.


                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                My też już walczymy z tym, żeby Edka spała sama w łóżeczku. Całą noc ładnie w nim śpi, ale mamy problem z zasypianiem. Nawet nie wiem kiedy mała przyzwyczaiła się do zasypiania przy moim boku. Ja jestem cierpliwa i próbuję co w mojej mocy. Gorzej z moim M., który jest zdania, że ona inaczej nie uśnie jak tylko przy piersi.

                                A ja się uparłam i próbuję mu udowodnić, że się myli.
                                Dziś były kolejne boje z zasypianiem. Zasnęła sama, ale na moim łóżku...I tak jest już dużo lepiej.

                                Zastanawiam się, o co Edzi chodzi, bo w ciągu dnia nie ma problemu zasnąć w swoim łóżeczku, dopiero na wieczu odstawia takie cyrki...

                                Na razie tylko jedno zdjęcie, bo dopiero teraz miałam czas na zabawę tym programem od Ciebie, Atusiu!

                                Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                                Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X