Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    Misia zamiast spać wolała się bawić i też miała problem z zaśnięciem... Ale zauważyłam, że potrzebuje więcej czułości ode mnie. Robi się z niej taka córeczka mamusi
    Wczoraj zostawiłam ją z moja mamą, poszły sobie spać. I jak się obudziła to nie dało się jej uspokoić. Dopiero jak usłyszała mój głos, zobaczyła, że ide to przestała płakać. A ja oczywiście dumna jak paw chodze
    ur. 16.05.2009
    3590 g
    56 cm

    Moje Największe Szczęście





    Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      no i niestety bez antybiotyku nie obyło się Mały nadal ma zawalone górne drogi oddechowe. W poniedziałek na następną kontrolę idziemy.
      A u nas śniegu nie ma tylko wieje straszny wiatr i pada deszcz. I przez to tak sennie jest, tylko Krzyś zamiast spać ma ochotę na zabawę. Zauważyłam, że on jak jest zdrowy to jest nieznośny, a teraz jak jest chory to się cały czas uśmiecha, nie wyje i jest wogóle grzeczniejszy.Mam nadzieję, ze to już tak zostanie
      Widzisz Atusia czasem taka zmiana jak np pójście do szkoły, pracy daje troszkę relaksu i później więcej sił na zajmowanie się maluchem. Ja w sumie to już zaczynam tęsknić za swoją pracą.


      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        Buczku, trzymam kciukaski za Krzynia - niech szybko wraca do zdrówka, nasz Przystojniak!
        Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

        Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          mLODY ZNOW ZASNAL PRZY BUTLI, A JA IDE SIE DOPROWADZIC DO PORZADKU:d

          Krzysiu wracaj szybciutko do zdrowka

          dzis przychodza tescie..mam nadzieje, ze maciek akurat wtedy bedzie lulal:P
          bo znow bedzie, ale on urosl, triti titi, jaki grzeczny itp. widza go raz na ruski rok i pokazuja swoja "czulosc " mu. wrr

          z moich wlosow zmyla sie farba i znow mam pasemka ale jakies takie rudziawe..buuu


          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            Olu, RUDZIAWE?! Fajny kolor hi hi!

            Wiem co czujesz, pisząc o Teściach, bo ja mam to na co dzień z Teściówką: Moja mała Kruszynka, malusia dzidziusia, mały srajtek...I tak w kółko! Aż się rzygać chce, jak słysze te teksty. Jakby nie mogła powiedzieć coś nowego i innego! A Edytka przecież już jest dużą panną, wkrótce zacznie wyrywać jakieś towary :P
            Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

            Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              A ja właśnie piszę pamiętnik - w czasie ciąży zaczęłam pisać dla Edytki, pisałam o swoich emocjach i odczuciach. Teraz nadrabiam i opisuję Małej jak to było, kiedy przyszła na ten świat
              Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

              Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                Ja w sobote jade do teściowej, bo mąż musi opony zmienić. I też mam nadzieje, że Miś cały dzień prześpi, albo będzie jej płakać Plus jest taki, że w sobote ma dekorować kościół i nie będzie miała czasu dla nas
                ur. 16.05.2009
                3590 g
                56 cm

                Moje Największe Szczęście





                Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  dziewczyny dajecie maluchom wode mineralna do picia? bo u nas leci zolta woda i mleko robie na tej mineralnej niegazowanej oczywiscie. chyba mlodemu nic nie bedzie, bo ja zielona jestem w tej kwesti.


                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    Dzień Dobry.

                    Wszystkiego najlepszego dla Kubusia i obyś od tego miesiąca był potulny jak baranek i dał odpocząć swojej cudnej mamusi. Życzy Adaś śpioszek i Agatka z mamą Anią.

                    Ale tu wczoraj z wieczora i dzisiaj nadrukowałyście, aż nie nadarzam z czytaniem.
                    Krzyniu zdrowiej szybciutko nasz chłopaczku.

                    Buczek, widocznie wszystkiego nie można mieć albo grzeczny i chory albo zdrowy rozrabiaka, jakoś wszystko na odwrót z tymi naszymi urwisami.

                    Skoczku cóż to za fryzurka, bardzo ładni ci w niej.

                    Później wpadnę bo mój M prędzej wrócił z pracy i idę zrobić mu obiadek.
                    AGATKA 16.04.07r
                    Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                    W końcu w komplecie
                    Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      Dziś mam czas na zaglądanie na forum a tu cisza
                      ur. 16.05.2009
                      3590 g
                      56 cm

                      Moje Największe Szczęście





                      Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        wczoraj taki ruch na forum, a dziś cichutki. Chyba ta pogoda taka, że nawet gadać się nie chce. My po obiedzie wygłupialiśmy się z ewelką, a teraz jest czytanie bajek przed snem. Krzyś zasnął jakieś 20 min temu i pewnie to już jego nocny sen. Mam nadzieję, że jutro będzie taki sam radosny jak dziś, i że antybiotyk nie osłabi go.
                        Na razie uciekam do książeczek, bo mała woła. zaglądnę jeszcze później.


                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          Niestety mały pospał do 20 i obudził się. Nakarmiłam go pobawił się troszkę pośmiał i znowu zasnął. A po 5 minutach zaczął wymiotować i prawie się zachłysnął tym; na szczęście byliśmy w pobliżu i szybko wyciągnęliśmy go z łóżeczka. M umył małego i teraz niby wszystko jest ok. Ale przestraszyłam się i pewnie przez noc będę bardzo czujna. Oby to się nie powtórzyło.


                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            Buczek mi to aż głupio... Mnie nie ma forum aż wrze, ja jestem i zamiera...
                            ur. 16.05.2009
                            3590 g
                            56 cm

                            Moje Największe Szczęście





                            Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              dzieki dziewczyny za życzonka dla mojego łobuziaka

                              wiktoriab cieszymy się że zdrówko Bruna wraca na właściwe tory!!!

                              No i rzecz jasna dużo zdrówka dla Krzynia!

                              Atuska, tak to jest jak człowiek choć na chwilę zmieni otoczenie, choćby to najwspanialsze naszych małych niesamowitych pociech Ja czasem lubie wyrwać się z domku i kilka nocy spędziłam już bez kuby i uważam że czasem działa to zbawiennie na naszą psychikę!

                              Ja podobnie do buczka jestem z zawodu fizjoterapeutką i nie sadzam małego (choć na kolankach czasem siedzi- uwielbia i ja także, ale staram się być cierpliwa i czekam aż sam usiądzie)

                              momo, ponoć woda mineralna to słaby pomysł, bo maluchom odkładają się kamienie.Najlepiej używać wody która ma jak najmniej minerałów. Sa takie na rynku przeznaczone dla dzieci na których można mleko robić.Oczywiście nic się nie stanie jeśli kilk arazy zrobisz na mineralnej, chodzi bardziej o to by to nie było za każdym razem i codziennie.

                              Skoczku pamiętnik dla dzidzi to boski pomysł, a też taki mam ale troszke za żadko go uzupełniam...

                              A nasz kuba dziś po kąpieli zaczął wcinać własną stópkę-lewą dokładnie.Oczywiście nóżki łapał i usiłował wcinać już wcześniej , ale zawsze dzieliło go od tego kilka cm, adziś jakby nigdy nic, ot tak wziął stópkę do buźki i wcinał jakby robił to od zawszebosko!!!!

                              dziś była u nas mała paulinka-ubaw po pachy!maluchy obczajały się równo i oczywiście trzeba było pilnować żeby nie zrobiły sobie krzywdy wzajemnie-sama słodycz, uśmiałyśmy się do łez!

                              zaraz postaram sie wkleić jakieś fajne foto


                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009







                                A to mój zadowolony Miś Zdjęcia z dzisiejszej zabawy są też na NK.
                                Skoczek jak Twoja praca? Jestem ciekawa efektów.
                                ur. 16.05.2009
                                3590 g
                                56 cm

                                Moje Największe Szczęście





                                Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X