Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    CCCCCCCChhhhhhhhhhyyyyyyyyyyyy

    Na spisie w nowych postach widzę, że Agis napisała na wątku po 17 czyli po mnie, a jak wchodzę na naszą stronę to nie mam tam żadnej innej wiadomości dodanej po mnieo co chodzi czy wy możecie odczytać post agis u mnie wszystko się kończy na 48 stronie.
    Ciekawa sytuacja, ciekawe czy ten post wejdzie
    AGATKA 16.04.07r
    Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
    W końcu w komplecie
    Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      Kajtuś 56 cm 3700 g

      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        Ale tu dziś cisza, prawie jak w weekend. My dziś bylismy pierwszy raz z Ewelka u dentysty. Siedzieliśmy tam prawie 40 min, a mała pokazała tylko górne ząbki. Zawsze to już coś. Mam nadzieje, że jak za m-ąc pójdziemy to uda się zobaczyć dół. A my dalej z choróbskiem walczymy i aż się nocy boję. Ania spróbuję Twojego sposobu.


        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          Hej

          Melduję się. Dziś od rana byłyśmy z Misią poza domem. Rano rehabilitacja, później pojechałyśmy do pradziadków. Wróciłyśmy koło 19.
          Misiak dziś potrzebuje duuuużo uwagi i nie mam czasu przeczytać co napisałyście. Jutro mam dzień lenia więc jak tylko wstane to odezwę się, nadrobie wszystko
          ur. 16.05.2009
          3590 g
          56 cm

          Moje Największe Szczęście





          Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            a u nas bez zmian...kuba spi od około 20, ale juz sie wierci i popłakuje...niestety wydaje mi sie ze budzi sie nawykowo , wiec nie chce go w tym utwierdzac i do póki daje rade latac ze smokiem i o ile to wystarcza, wole nie wzmacniac tych brzydkich nawyków...masakra...

            buczku BARDZO ci współczuje...


            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              ola ja też doszłam do tego samego wniosku i od godzinki debatuje z m na ten temat, jak to rozegrać, żeby było dobrze. Mam w planie się już tym nie przejmować. Postanowiłam, że dziś mały już nie dostanie cyca miedzy 23-1 bo jak w sobote odciągłąm mleczko to się okazało, że prawie nic nie ma 50 ml. Do tej 50 dodałam kaszki, mały pomalutku wypił butelke, a i tak o 4 się obudził. Te karmienie między 23-1 jest tylko takim przytuleniem się do mamy, jak nie będe umiała go uspokoić to dam herbatki - w ostateczności
              Kajtuś 56 cm 3700 g

              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                Napisane przez Misiulka Pokaż wiadomość
                A teraz kolejny tydzień pracy - mam nadzieję, że bardziej luźny i uda mi się trochę dłużej pobyć z Małą. Fajnie byłoby obserwować ją cały czas, ale w moim przypadku nie jest to takie proste - taki urok mojego zawodu. Z drugiej strony lubię moją pracę i to jest jakaś odmiana od opieki nad Małą - chyba jestem mniej zmęczona i nie mogę doczekać się zabaw z nią.
                Czym się zajmujesz?

                Cały wczorajszy dzień nie wchodziłam bo mysłamzenic nie piszecie a tu wchodze a tu juz 2 strony wiecej a mi nic nie przychodzi. Cos sie chyba popsuło?!

                Skoczek ale śmieszka z tej twojej Edzi moja jak widzi aparat to zaraz robi powazna mine i jeszcze nie udąło mi sie ej z uśmiechem zrobić, aśmieje sie non stop

                Jak czytam te wasze posty gdzie piszecie o zabkach to ażmnie ciarki przechodza. Zaczynajm sie bac co to będzie jak mojej beda szły a to chyba niebeawem bo ślini sie gorzej niz kiedyś teraz to raczej jej leci jak z kranu

                5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  Ja ostatnio próbowałm odciągnac troche jak jechałąm na uczelnie atu nic nawet 10ml nieodciągnełąm. Za to mojej odciąganie moich piersi idzie jak najlepiej. No cóz widac juz nie bedzie mi potrzebny laktator( i dobrze 3 miesiące używałam go po kazdym karmieniu i jak go widze to mi sie niedobrze robi)

                  Dziisaj idziemy Z Balanka do dermatologa bo mimo tego że na diecie jestem to uczulenie jej nie schodzi i nie widaomo czy to skaza czy co.
                  Załaczam zdjecie z wesela z mezem
                  Attached Files

                  5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                  14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    CZeść Delff... widzę, że jesteś.Piszę i piszę, na śląskim wątku, ale coś tam posty zjada.
                    Dobrze, że wesele się udało i oby dermatolog powiedział coś rozsądnego
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      Witam dziewczyny !!!

                      Pije sobie właśnie kawe i jem śniadanko, a mój skarbek siedzi na bujaczku i się ślicznie bawi. Nasz plan się udał Kajtuś nie dostał cyca, a zasął bez większych problemów, chwilka przytulania i po sprawie. Na mleczko obudził się o 4 więc oki - zasypiał jakieś 30 min, ale sam w łóżeczku i bez płaczu, kopał kopał, aż w końcu zasnął. Zobaczymy co będzie dziś.

                      Dziś jest u nas strasznie ciemno i deszczowo, więc zapowiada się kolejny dzionek w domciu.

                      Delff śliczna z was para.

                      Ola daj znać jak u was nocka.
                      Kajtuś 56 cm 3700 g

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        czescno włąsnie przestały mi przychodzic i nie wchodziłam a dzisaj dopieorzauważyłam ze coś sie popsuło

                        5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                        14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          dzień dobry
                          my już po śniadanko, kawce i pierwszej dawce leków. Nocka u nas zdecydowanie lepiej, ale tylko dla tego, że ja byłam już tak zmęczona, że pozwoliłam, a w zasadzie to zasnęłam przy karmieniu i Krzyń spał ze mną. No ale taki scenariusz na pewno nie może się powtarzać, bo później mały nie będzie wogole spał u siebie. Jutro idziemy do kontroli i mam nadzieję, że będzie lepiej i obędzie się bez antybiotyku. Pani dr dała nam czas na poprawę do środy.
                          W poniedziałek idę z Krzyniem na usg brzucha. Po urodzeniu miał jedną nerkę większą i mam nadzieję, że to nie jest nic poważnego i wyrównało się.
                          Agis fajnie, że u Was noc dziś już lepiej, może i u Oli jakaś poprawa nastąpiła.
                          Delff ładne zdjęcie
                          Coś nam forum troszkę nawala bo niektórych postów nie widać.


                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            Dzień dobry Dziewczyneczki!

                            Agis, u nas też taka pogoda - typowo barowa! Czubka głowy nie chciało mi się wystawiać spod ciepłej kołderki. Znowu zastanawiałam się czy jest sens wstawać. Z łóżka wyszłyśmy o 9.30. Od razu wstawiłam pranie pościeli, bo ten mój Aniołeczek ją posikał Wiadomo, najlepiej u Mamusi.

                            My też ostatnio mamy problemy z wieczornym usypianiem Edytki - wydaje mi się, że nauczyła się zasypiać na naszym łóżku, z moim sutkiem w piersi. Ale ja nie jestem smoczkiem i zaczęliśmy z tym walczyć. Jak usnęła o 20, tak obudziła się chwilkę po 21 i już była wyspana. Poleżałam z nią trochę, w końcu dałam jej ciepłej herbatki i zasnęła. Coraz mniej mi się to podoba!

                            Atusia, jak to robisz, że Twoja córcia siedzi już w spacerówce? W niedzielę z ciekawości założyliśmy z Darkiem spacerówkę do wózka i wsadziliśmy Edzię do środka, ale zaraz się zsunęła na sam dół, w nogi. Jeszcze jest za malutka do spacerówki, no i nie umie jeszcze sama siedzieć - to znaczy chwilę posiedzi, ale musi podpierać się rękami. Co zabawnie wygląda!
                            Pokaże Wam - na tym zdjęciu Edytka trzyma się swojej kołderki.



                            Wczoraj miałam taki fajny dzień, tylko szkoda, że mój M. go popsuł. Miałam przez cały dzień tyle energii w sobie, że wzięłam się za solidne porządki: posprzątałam w półkach z ubraniami, uporządkowałam pościel. Już dawno tak nie szalałam. A potem przyszedł Darek jakiś skwaszony, i ani me, ani be... Przez cały dzień się do mnie nie odzywał. A kiedy w łóżku kolejny raz zapytałam się o co mu przez cały dzień chodziło, odpowiedział mi: Poniedziałek. No co za chłop!!! Dzisiaj ja się odegram i będę niemrawa, a kiedy on zapyta co mi jest, powiem mu: Wtorek!
                            Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                            Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              Delff - ślicznie razem wyglądacie. Taki przystojny mąż, a taki nie dobry?!
                              Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                              Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                Edzia właśnie mi zasnęła. Ewidentnie widać, że pogoda i na nią działa, bo normalnie nie śpi o tak wczesnej porze - ostatnio pierwsze jej drzemki to godzina 12-13!

                                Ja do Was z takim pytaniem - czego używacie do prania ciuszków maluszków? Chodzi mi i proszek i płyn do płukania.
                                Używam Loveli od dnia narodzin Edzi, ale te ciuszki są jakieś twarde i szorstkie i chcę zmienić na coś innego. Co możecie polecić???

                                Ja zrobiłam sobie kawkę i robię listę zakupów, bo mężek ma w piątek urodziny. A na prezent to chyba dam mu rózgę!
                                Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                                Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X