Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    Krzyś przy porodzie miał 2900g. Przed porodem zrobili mi USG i z pomiarów wychodziło, że wyglądał na 34 tydzień (rodziłam w 40tc). I tak dobrze się trzymał, walczył do końca. Lekarze mnie ostrzegali, że może dojść do obumarcia płodu ze względu na bezwodzie. Dali mi też do zrozumienia, że jak tylko będę chciała to możemy zakończyć wcześniej ciąże... A teraz czuwa nad nami ten nasz Krzysio
    A włoski to ja mam ciemny blond. Ani jeden ani drugi widoczny na zdjęciach kolor nie jest moim naturalnym. Michasia będzie miała taki kolor jak ja. Do dziś żałuje, że pofarbowałam kiedyś włosy. Miałam naturalny ciemny blond z blond pasemkami. Moja babcia zawsze wyzywała moją mame, że mi od małego włosy farbuje, ale ja tak miałam naturalnie Jakbym od fryzjera z pasemkami wyszła. I pewnego dnia zrobiłam sobie włosy jasną farbą, potem ciemną, potem znów jasną. I tak już nie mogłam wrócić do koloru. Ale najlepiej to ja się w blondzie jednak czuje.

    Tak mi się przypomniało jeszcze... Ola ja podaje Misi jeszcze witaminę B6. Działa wyciszająco i Misiula nie jest taka złośliwa. Plusem jest to, że nie płacze przez sen, śpi ładnie i spokojnie. Mi to pani neurolog poleciła.
    ur. 16.05.2009
    3590 g
    56 cm

    Moje Największe Szczęście





    Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      A z tymi tłustymi włosami... To ja dopiero dziś umyłam włosy. U rodziców, bo u siebie nie nagrzałam wody. Teraz jeszcze trzymam mamy odżywke wzmacniającą włosy. A to wszystko dlatego, że jutro ide do szkoły. Tak bym pewnie z tą tłustą głową jeszcze pochodziła
      ur. 16.05.2009
      3590 g
      56 cm

      Moje Największe Szczęście





      Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        hejka!
        tak sobie pomyślałam że mam dziś porcje ściągnietego mleka, to może bym dodała do niego tą kaszkę sinlac? ona co prawda jest na wode ale myśle że na moim mleku też byłaby ok?!może wtedy kuba pośpi dłużej?jak myślicie?


        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          Witam.

          Dopiero teraz znalazłam chwilkę żeby tu zajrzeć.

          Ola-ska ja myślę, że spokojnie możesz podać ze swoim mleczkiem ina pewno mały będzie po tym dłużej spać bo mleko będzie bardziej treściwe, na dłużej mu wystarczy, a ty się prześpisz porządnie.

          Ja bym też jeszcze chodziła w tłustych włosach gdyby nie to, że musiałam iść załatwić rodzinne, bo miało być złożone do 30 września a ja sobie zapomniałam, ale to nic w grudniu dostanę za dwa miesiące na raz za listopad i grudzień. Dużo tego nie ma ale jak ja mówię lepiej żeby to nam dali na pieluchy niż jeździli za to na wakacje.

          No i piekłam ciasta dla mojej cioci, która ma jutro parapetówę i mam nadzieję, że będziemy się dobrze bawić.

          Dobra lecę robić mleczko dla księciunia.
          AGATKA 16.04.07r
          Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
          W końcu w komplecie
          Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            Mleczko zrobione, tatuś karmi małego i mam jeszcze chwilkę.

            Atusia ładnie wyglądasz na tym zdjęciu ale nie powiedziała bym, że byłaś w tedy w ciąży bo po tobie nic nie widać, a różnica między brzuszkami ogromna.

            A ja upiekłam sernika, biszkopt ze śmietaną i kremem cytrynowym i metrowca, którego wieki nie robiłam na szczęście wszystko się udało, bo wiadomo jak się człowiek stara to różnie to wychodzi.

            Jutro M w domu więc pewnie nie uda mi się dostać do kompa zajrzę w niedzielę i poczytam co tam u was, gdy M będzie odsypiał parapetówę.
            AGATKA 16.04.07r
            Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
            W końcu w komplecie
            Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              Hej dziewczynki. Moja malutka już śpi. Dziś dzionek szybko nam zleciał. Rano mała pospała sobie troszkę na podwórku, bo teście kisili kapustkę więc się tam troszkę pokręciłyśmy. Później malutką oddałam do babci i zrobiłam sałatkę gyros, bo jutro przyjeżdża moja mama więc będę miała trochę luzu. A w poniedziałek zostawiam Zuźkę z tatusiem i wyruszam do miasta na zakupy ( bo od pół roku mieszkam na wsi ) .
              Odnośnie tematu o włosach, to ja niedługo zostanę łysa. Już próbowałam wielu rzeczy - tabletek, odżywek, szamponów i nic nie pomaga. Jestem załamana, co rano na poduszce pełno włosów, a przy myciu ich to już katastrofa!!!
              Fajne i niedrogie ciuszki. POLECAM!!!!
              http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9510214
              http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/61vB/

              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                Chciałam coś napisać, ale nawoływacz woła

                W takim układnie napisze tylko:
                Miłej sobotki Kochane. Odezwę się wieczorkiem
                ur. 16.05.2009
                3590 g
                56 cm

                Moje Największe Szczęście





                Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  Atusia, ja też uważam że na zdjęciu nawet nie widać, że byłaś w ciążydruga ciąża znacznie widoczniejsza!

                  A włoski, też mi lecą na potęgę i to już w ciązy tak miałam...dobrze że mam grube włosy, więc po objętości nie widać, ale i tak się tym martwię, bo to juz tak długo trwa...Słyszałam za to , że to normalne, do pól roku po porodzie, bez względu na to czy dzidzia karmiona jest piersia, czy nie i że po tym czasie hormony wracają do względnej normy i wypadanie powinno się uspokoić.

                  A ja podałam młodemu swoje mleczko z dodatkiem tej kaszki sinlac, o której pisała Agis i Kuba mnie zadziwił.Nie wiem co prawda ile wypija, ale wydajemi się że w dzień je mniej, bo nawet jak zostawał z teściami i oni karmili go butlą(moim ściągnietym mlekiem)to z jej zapisków wynikało że w dzień to jedna porcja to było miedzy 60 a 120 ml a w nocy ok 120-150, więc jak te moje piersi nagle na noc mają zacząć więcej produkować , jak on w dzień mniej ściąga i mniej pobudza laktacje?!może to jest powód dlaczego mały wczoraj od 19:30 do 24 dojadał co godzine?
                  w każdym razie przygotowałam 140ml mojego mleczka i dodałam tą próbkę co przysłali z nestle, na opakowanou było napisane że na tą saszetkę dodaje się 75ml wody, więc ja rozcieńczyłam ją podwujnie i.....żłopnął cała butlę i do tego "zagryzł" lewą piersią!masakra!nie zdawałam sobie sprawy że aż tyle potrafi już wtrąbić!!!szok przeżyłam i teraz jestem prawie pewna, że ona nie najada się do pełna, bo jak opróżniłam prawą pierś,to okazało się że wyprodukowała ledwie 80!no to nie ma cudów!no i może ona taki lekko niedojedzony usypia, ale śpi niespokojnie i krótko?!

                  no nic rozpisałam się okrutnie, ale mam nadzieję że mi darujecie

                  trzymajcie kciuki!

                  aaa co z brunem?trzymamy wciąż mocno kciuki za szybki powrót do zdrowia!


                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    Atusia na tym zdjęciu wogóle nie widać brzuszka. Podziwiam za siłe ducha.

                    Ola ja też się zastanawiałam nad dodaniem jej do mojego mleka, ale zrezygnowałam bo na innych było napisane, że można a na tej nie.Więc nie wiem ...

                    Ja już trace włoski od jakiś 2 miesięcy. Zostało mi ich jakaś 1/4 z tego co miałam. Wiem, że one muszą wypaść, ale już nie umiem sobie tego tak tłumaczyć. Wypadanie jest związane z hormonami, w ciązy prawie wcale nie wypadają, a potem jak już wszystko wraca do normy to muszą wypaść wszystkie te co nie wypadły. Ja już sobie z tym też nie daje rady. Cały czas biorę witaminy dla karmiacych i używam delikatnego szamponu. Musze sobie jeszcze coś zaplikowac na szybsze odrastanie. Mam wrażenie, że nie długo bede łysa

                    Nam dzionek zleciał szybko i leniwie, nic dziś nie zrobiłam, tylko troche poprasowałam.
                    Kajtuś 56 cm 3700 g

                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      ola ale my kombinujemy, żeby te nasze chłopaki spały. U mnie nie jest, aż tak żle bo mały je o 19, potem między 23-1, a następnie o 4 a nieraz śpi do 7, więc już sama nie wiem. Tylko za miesiąc będe chodzic do pracy i wtedy może już być ciężko i do tego czasu mam nadzieje, ze to się zmieni. Ja też zauważyłam, że mój malec jak odciągam to w dzięń wipija mało, a wieczorem to ze 150 ml. Tylko w porównaniu z tym co piszą dziewczyny ile wypijają i maluszki sztucznego mleka, to mój pije bardzo mało, a dziś go ważyłm 8200. My mamy 6-7 posiłków dziennie.
                      Kajtuś 56 cm 3700 g

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        kuba waqy ok 8 , teraz może też już ponad, więc ogólnie nie głoduje, ale noce mógłby zacząć przesypiać.moja teściowa namawiała mnie już dawno, zebym dodala mu coś do mleka na lepsze spanie, bo kiedyś to norma była , ale ja się uparłam że tylko cyc, dopóki dam radę ale teraz skoro ma dłużej i spokojniej pospać, to może warto choć sprobowac!a jeąli można na wodę to na nsze wlasne mleczko tym bardziej!bo ja nie chę zastepować kolejnego posiłku, a skoro może być i wilk syty i owca cała...zreszta poczekajmy czy to podziała!!!?
                        jeszcze musze pomyśleć o tej wit b6 co pisała atusia....


                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          agis, my kombinować musimy, bo chłopaki uparte są, jakby mój synś sypiał jak Misia atusi, to nawet by mi to przez myśl nie przeszło


                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            agis, my kombinować musimy, bo chłopaki uparte są, jakby mój synś sypiał jak Misia atusi, to nawet by mi to przez myśl nie przeszło


                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              ...kuba przebudza się jak zwykle...nie zapowiada się żadna rewelacja...czyli Agis...u mnie to tak już chyba zostanie....trzymam kciuki,zeby u ciebie i Buczka było lepiej...!!!


                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                U mnie dopiero koło 35 tc było widać brzuszek. A z Misią od samego początku rosła mi "kuleczka".

                                Misia zasnęła przed 22. Jak pisałam, że woła to po chwili zaczęła krzyczeć. Wyciągnęłam ją z łóżeczka, mocno się przytuliła, popłakała chwile i cisza. Dałam cyca, kłade do łóżeczka, znowy płacz. Pobawiłyśmy się chwile, zaczęła ziewać i poszła grzecznie spać. Ale jak się przytuliła mocno... Serce miękknie...

                                Ja na szybko robie przelewy, pościągam to co mi zostało w piersi i ide spać. Jutro pobudka o 6 :O

                                Ola wszystkie witamyny B działają na układ nerwowy. Ja mam podawać pól tabletki dziennie prze miesiąc. Bo tych tabletek nie ma dla dzieci więc trzeba "kroić" na pół.

                                Mnie znowu głowa boli. Upierdliwy jest ten ból. Taki nieznośny. Robie to co mam robić i ide spać.
                                Spokojnej nocki Kochane
                                ur. 16.05.2009
                                3590 g
                                56 cm

                                Moje Największe Szczęście





                                Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X