Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    agis a o jakim syropku konkretnie mowa?masz jakąś nazwe?


    Skomentuj

    •    
         

      Cześć Mamuśki

      Przede wszystkim dużo zdrówka dla Bruna wracaj szybko do zdrowia nasz maluszku.


      No i wszystkiego najlepszego dla Blanci STO LAT ŚLICZNOTKO>

      A u nas wszystko ok. widzę, że Adaś to jeden z grzeczniejszych chłopaków tutaj bo śpi nawet więcej niż wasze dziewczyny. Tak np. wczoraj zjadł i zasnął o 18.30 a na następne jedzonko obudził się dopiero o 7. Ale się wyspałam.

      Weekend fajnie ale szybko zleciał, w sobotę przyjechała siostra do nas a na wieczór pojechaliśmy razem do rodziców, a w niedzielę przyjechał męża brat z żoną na urodziny teściowej, miała w piątek ale robiła w niedzielę, bo wiadomo do pracy trzeba chodzić.
      No i tak towarzysko minęły nam te dwa dni a dzisiaj od nowa tydzień się zaczyna i już rano o 8 telefon od mojej mamy jak możesz to przyjedź bo tacie stało się coś w nogę trzeba by było podjechać do lekarza. Jakiś straszny ból go złapał pod stopą, że z podwórka nie mógł dojść do domu, coś dziwnego zaczęła mu drętwieć łydka i palce, dostał zastrzyki i czekamy do wieczora jak nie przejdzie będzie trzeba jechać do szpitala skierowanie już mamy ale jak wróciliśmy do domu było już znacznie lepiej, tylko ciekawe co to, ale porobi się wyniki i usg to pewnie będzie wiadomo.
      Tak mi się dzionek zaczął i oby taki cały tydzień nie był.
      AGATKA 16.04.07r
      Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
      W końcu w komplecie
      Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

      Skomentuj


        Zapomniałam się pochwalić- a co można chyba Adaś w piątek pierwszy raz obrócił się z brzuszka na plecki, w niedzielę dostał taki ala prawdziwy obiadek, czyli marchewka, ziemniaczki, mięsko i do tego jabłuszko zajadał aż uszka mu się trzęsły.

        W czwartek przysłali mi próbkę pieluszek Pampers Premium Care 2 szt. co prawda roz.3 ale już troszkę przymałe jak dla mojego Smyka i powiem szczerze jak dla mnie żadna rewelacja, fakt bardzo mięciutkie, ale nic poza tym. Założyłam Adaś oczywiście musiał wypróbować ją dokładnie więc kupka musiała być i powiem, że dobrze że akurat ta kupka była mała, bo duża nie wiem czy została by w pieluszce, czy b się wymskła, bo taki zamiar miała i za drugim razem było tak samo, a osobiście bym ich nie kupowała, ale pewnie już niedługo otrzymacie też próbki i zobaczycie, ciekawa jestem jak wy je odbierzecie. Czekam na wasze opinie.
        AGATKA 16.04.07r
        Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
        W końcu w komplecie
        Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

        Skomentuj


          Ola-ska ty mówisz, że u babci jakoś lepiej śpi, może po prostu chce mieć cię ciągle przy sobie i żeby to osiągnąć jest po prostu marudny, bo wie, że ty od razu do niego przyjdziesz.
          A herbatka faktycznie dobry pomysł a na pewno nie zaszkodzi.
          Może powinien mieć przy sobie jakiś twój ciuch, żeby czuł twoją bliskość, nie które dzieci w taki sposób się uspokajają.
          Trudno powiedzieć może po prostu taki jego urok i trzeba to cierpliwie przeczekać, wiem łatwo powiedzieć jak ma się mega śpiocha w domu, a tobie na pewno meliska też by nie zaszkodziła i trochę uspokoiła by twoje nerwy.
          AGATKA 16.04.07r
          Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
          W końcu w komplecie
          Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

          Skomentuj


            No widzę, że niezły monolog tu prowadzę ale to ostatni mój post i czekam niecierpliwie aż się ktoś odezwie.

            Zapomniałam dodać, że Adamo tak się obraca w łóżeczku, że albo leży w poprzek i wtedy jest krzyk bo się nie mieści i zapiera główką i nóżkami w szczebelka albo tak jak wczoraj mój M podchodzi do łóżeczka i mówi do mnie jak ty go położyłaś, no jak pytam: nogi na poduszce no co ty, no i wiadomo tak szalał, że się obrócił o 180 stopni nogi na podusi, głowa przy nogach i uśmiech od ucha do ucha, chyba mu się spodobało to obracanie bo dzisiaj zanim zasnął przed południem też tak leżał.

            Czekam na was bo sama gadać nie będę a wam się będzie źle czytać albo zrezygnujecie w ogóle z czytania moich wypocin.
            AGATKA 16.04.07r
            Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
            W końcu w komplecie
            Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

            Skomentuj


              Aniu fajnie, że tak dużo piszesz. Moja panienka zasnęła przed 13 i jeszcze śpi. A mi głowa pęka od kataru. Miałam iść po meża pod kopalnie - zazwyczaj o 14 wychodzimy z małą, ale ona śpi, a ja nie mam siły ruszyć się z domu.

              Może popołudniu przejdziemy się w trójkę do bankomatu, bo jutro ide z małą na drugie szczepienie i potrzebuję na nie 100 zł.
              Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

              Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


              Skomentuj


                Hej

                Ja tylko na chwile, zameldować się. U nas ok, weekend suuuuper, ale za szybko się skończył.
                Napisałabym coś więcej, ale Misiula jęczy i chce z kimś pogadać.

                Najgorsze w chorobie jest niewiedza co jest i jak leczyć. Teraz Bruno dostanie leki i za chwilę będzie zdrowy i da popalić mamusi

                Blaneczko wszystkiego naj najlepszego dla Ciebie.

                Ola dziewczyny z czerwca miały podobne problemy z dzieciaczkami i kupiły sobie owieczke z bijącym serduszkiem. Może watro kupić też coś takiego? Nie jesteś złą mamą i nawet tak nie myśl. Zła mama to taka, która porzuca swoje dziecko. A TY przecież dbasz o Kube jak tylko potrafisz. A że Kubusie to łobuzy to już inna sprawa.

                UCiekam, bo Misiak piszczy już strasznie Odezwę się jak baba wróci z pracy i zajmie się Misiakiem.
                ur. 16.05.2009
                3590 g
                56 cm

                Moje Największe Szczęście





                Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                Skomentuj

                •    
                     

                  A tu co taka cisza znowu?
                  ur. 16.05.2009
                  3590 g
                  56 cm

                  Moje Największe Szczęście





                  Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    Atusia, kubuś ma owieczkę(w zasadzie żółwika)z bijącym sercem i to pomagało mu usnąć, ale niestety nie zabezpieczyło mnie przed wstawaniem po sto razy w nocy ...trzeba przeczekać...mam nadzieję że dam rade..hi hi

                    skoczku współczuję przeziębienia, mnie lekko też coś łaało ale póki co jakoś dajemy rade ufff, ale przy karmieniu piersią cięzko jest o jakiekolwiek leki, więc bardzo Ci współczuję.

                    mykam do sklepu, zajrze później


                    Skomentuj


                      No to wypróbuj tą melise Może Kuba się wyciszy i nocki będzie ładnie przesypiał.
                      ur. 16.05.2009
                      3590 g
                      56 cm

                      Moje Największe Szczęście





                      Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        Dziekuje za życzonka dla mojej córusi

                        Ola ja tez bym sie az taknieprzejmowała i ta melisa to dobra sprawa ciebie wyciszy i dziecko spokojniejsze, a poza tym dzieci zawsze wyczuwaja rodziców wiecmoże jak sie troche przestaniesz przejmowąc to bedzie lepiej. Trzymam kciuki za poprawe samopoczucia

                        A muy dzisiaj spacerek miałysmy do rodziców no i ma wycałowana i wypieszczona wróciła, ale jak mąz wrócił zpracy i chceliśmy sobie grilla zrobic to zaprotestował i cięzko mi było ją uspokoic ale dąłam rade( to chyba przez to ze zamiast o 15 usneła o 14 i poprostu troche dłuże nie sała azmeczona była) wiec szybko wykąpałam szkraba i do wyrka . A no fakt cyca tez dostała. Najwazniejszy w końcu jest
                        A i dzisija znowu zaczełam podawac jej deserki tzn jeden, czyli jabłuszko, bo uczulenie troche schodzi wiec zaryzykuje z podawaniem posiłeczków nowych

                        5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                        14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          My wróciliśmy wczoraj wieczorem, i Mała miała 39 gorączki. Rano byli z M u lekarza i na szczęście to tylko przeziębienie, ale jest taka troszkę marudna i wszystko tylko mama może zrobić. Także przez parę dni pewnie będę
                          "odcięta" od netu.
                          Życzę dużo zdrówka dla Bruna i wracaj szybko do nas.
                          A dla dzisiejszej solenizantki również 100 lat


                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            Buczek uważaj żeby się Krzysio nie zaraził.

                            My dziś spokojnie w domu posiedziałyśmy, zrobiłyśmy zakupy z dziadkiem. Jutro jedziemy po prezent imieninkowy od dziadków - Kubek niekapek.

                            Jestem z siebie dumna. Po ciąży został mi brzuszek i 3 kg w piersiach Wchodze w moje przed ciążowe spodnie w rozmiarze 26. A brzuch to mam mniejszy niż przed ciążą. Przez to mi się humor poprawia.

                            Misiula zrobiła sobie przed 20 drzemke i teraz marudzi. Ide ją troszke ululać do snu.
                            ur. 16.05.2009
                            3590 g
                            56 cm

                            Moje Największe Szczęście





                            Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              kochanienka ktoś w rozmiarze 26 nie ma pojęcia co to brzuszek
                              mi zostały 2,5-3 kg (z 23 które przybrałam w ciąży), ale wcale nie jestem zadowolona z tego jak wyglądam...brzuszek mam , (choć i przed ciążą zawsze miałam ciut oponkę), udka niby wróciły do ludzkich rozmiarów bo też wchodzę w swój rozmiar (27), ale niestety obraz skóry z rozstępami i wielgachnym cellulitem to jakaś masakra!!galaretka na ciele mi się trzęsie i zdecydowanie przydadza mi sie ćwiczenia, bo trzeba bedzie ujędrnić ciałko!Fajne jest to że gołym okiem, jak ktoś mnie widzi w spodniach, to wszyscy mówią,jak świetnie wyglądam , bo posturalnie faktycznie wyglądam prawie jak przed ciążą...a kto mnie widział przed rozwiązaniem napewno sądził że nigdy nie wrócę do formyi to zdecydowanie mnie podtrzymuje na duchu, bo skoro nie minęły jeszcze nawet 5 miesięcy, to daję sobie jeszcze troszkę czasu by zabrać się za ćwiczenia!
                              A wszystkim zadowolonym z siebie mamom po porodzie gratuluję powrotu do formy


                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                Ola ten syropek to Sedalia Boiron, on jest bardzo często przepisywany dla niemowląt na problemy ze spaniem (podaje się go tylko przez 7 dni). Często też lekarze daja Melised, ale uważm, że homeopatia dla dzieci jest napewno lepsza. Ale może spróbuj na poczętek tej meliski.

                                Ja na szczęście tez wróciłam do wagi przed ciążowej, ale 20 kg pozostawiły rozstępy i cellulit. Ciekawe co będzie z biustem po karmieniu, bo narazie to ze mnie Pamela, a przed ciążą to zaliczałm się do średnio małych biustów.

                                My mamy dalszy ciąg kłopotów brzuszkowych. Cały czas się zastanawiam co ja takiego zjadłam, że malutek ma takie wzdęci i nie umie zrobić sam kupki.
                                Kajtuś 56 cm 3700 g

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X