Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ola.ska wisi coś w powietrzu. Bo nie wierze, że Bruno, Misia u Kuba chorują, bo zęby wychodzą czy coś innego.

    Pierwsza stronka zrobiona. Popatrzcie czego brakuje i napiszcie. Jeszcze pomyśle jak to upiększyć, ale to jutro
    ur. 16.05.2009
    3590 g
    56 cm

    Moje Największe Szczęście





    Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

    Skomentuj

    •    
         

      Godzina 6.35 - bardzo fajne . Kiedyś była jeszcze jedna mamusia z francji i miała synka Kubuśa.

      Trzyma kciuki za Bruna, niech szybciutko wraca do zdrowia
      Kajtuś 56 cm 3700 g

      Skomentuj


        Wiem, Ewelka. Jeszcze po drodze zgubiłam mame wcześniaczka i Martaule. No i Ewiczek mi uciekł Ale mam nadzieje, że się odezwą
        ur. 16.05.2009
        3590 g
        56 cm

        Moje Największe Szczęście





        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

        Skomentuj


          cześć kobietki
          My już na nogach od 7, ale mały jest tak marudny, że nawet nie pozwolił się zostawić na minutę. Teraz przez chwile leży w swoim łóżeczku i słucha muzyczki, ale myślę, że to nie na długo.
          Noc u nas tragedia, ja mimo kawy mogła bym spać na stojąco. na razie nie mam weny do pisania, więc wpadnę później jak uda się opanować troszkę Krzynia.
          Piszcie dużo żebym miała, co czytać.
          Miłego dnia


          Skomentuj


            Atusia - bardzo fajny pomysł z tą pierwszą stronką!!! Gratulacje!

            Zaparzyłam sobie kawkę i czekam na Was, Dziewczyneczki!

            Edytka obudziła mnie 8 swoim śpiewaniem, a z łóżka wyszłyśmy chwile przed 9. Córcia wczoraj coś nie mogła zasnąć, więc wygłupiałam się z nią do 22.10 i śmiała się jak szalona - urocze dziecko!

            Wczoraj po powrocie mojego M. z pracki pojechaliśmy do Katowic odebrać moją drugą siostrę ze szpitala, była cały dzień na kroplówkach, a potem wstąpiliśmy do najstarszej siostry na herbatkę. Za tydzień mamy u niej wielką imprezkę - roczek jej syna, Jasia. Muszę jeszcze coś mu kupić z tej okazji. Pochwalę się moją siostrą z synkiem i tą drugą siostrą.

            Kasia i Jaś

            Moje siostry
            Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

            Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


            Skomentuj


              Myślałam, że napiję się kawki w spokoju, ale Mała cosik marudzi.

              Do tego nie mam dzisiaj najlepszego humoru, chyba teraz mnie łapie przeziębienie, musialam gdzieś zmarznąć. Z M. zaś nie najlepiej...Co jest z tymi facetami?!

              Pocieszam się tym, że wkrótce założą nam kolektory słoneczne i od rana w domu będzie ciepła woda i nie będziemy marzły
              Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

              Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


              Skomentuj


                Atusia pierwsza strona bardzo fajna - dziękujemy.
                AGATKA 16.04.07r
                Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                W końcu w komplecie
                Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                Skomentuj

                •    
                     

                  Skoczek ale z was laseczki,a powiedz jeszcze macie brata bo chyba z niego musiał by być przystojniak.
                  Jak tam twoja siostra się czuje, coś poważnego ją złapał, że cał dzień pod kroplówką musiała leżeć, no życz jej dużo zdrówka.
                  AGATKA 16.04.07r
                  Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                  W końcu w komplecie
                  Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                  Skomentuj


                    Agis, Adaś jest o dwa tygodnie młodszy od Kajtka, a tydzień temu ważył właśnie 7800, tak samo jak twój smykuś. Niezłe z nich chłopiska i muszę przyznać, że jest co podnosić.

                    Skoczek zapomniałam dodać, że Jaśka przystojniak mały, a co będzie później.
                    AGATKA 16.04.07r
                    Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                    W końcu w komplecie
                    Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                    Skomentuj


                      Aniu, tak, mam brata. Jego zdjęcie jest gdzieś kilka stron wcześniej. I faktycznie, przystojniak z niego...Szukasz już męża dla Agatki? Załączam jeszcze jego zdjęcie



                      A jeśli chodzi o moją siostrę, też Agatę, to od długich lat choruje na przewlekły gościec stawowy, czyli najprościej mówiąc - cierpi na reumatyzm w młodym wieku, ma tylko 26 lat. Na szczęście udało jej się dostać na nietypowe kroplówki, jako nieliczna w całej Polsce. Mówi, że po nich czuje się nieco lepiej.
                      Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                      Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NASZEGO KOCHANEGO ADASIA! DZISIAJ STUKNĘŁY MU 4 MIESIĄCE! HHHHUUURRRAAA!!!
                        Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                        Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                        Skomentuj


                          Misiulka widzę, że już ci lepiej i chyba do jutro będziesz zdrowiutka, a co do tej wspaniałej cukierni to niestety osobiście nie byłam, bo do Gdańska mam jakieś 60 km., ale ich wypieki jadłam u znajomych, jak jedziemy do nich na urodzinki to torcik musi być obowiązkowo od Sowy i muszę przyznać niebo w gębie. A ciasta też przepyszne tych smaków nie da się zapomnieć.
                          AGATKA 16.04.07r
                          Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                          W końcu w komplecie
                          Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                          Skomentuj


                            Skoczuś serdecznie dziękujemy za życzenia.
                            No tak skleroza nie boli teraz sobie przypominam, że miałaś zdjęcie z bratem nad rzeczką i się nie myliłam jest z niego przystojniak,a co będzie za parę lat łał i niestety troszkę nie ten przedział wiekowy jak dla Agatki a fajnie by było mieć ciebie w rodzince i w tym wypadku była byś siostrą mojego zięcia to nie taka daleka rodzina znowuż. Ha ha Ale wykombinowałam, ale to chyba przez to , że cała nasza trójka 3xA wstała o 9.30 i jestem wyspana za wszystkie czasy, ale tego chyba nie powinnam pisać przy niewyspanych mama - sory.
                            AGATKA 16.04.07r
                            Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                            W końcu w komplecie
                            Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                            Skomentuj


                              AAAA. CO SIĘ TAM BĘDZIESZ - TO BARDZO WAŻNE, ŻE SIĘ PORZĄDNIE WYSPAŁAŚ...BO JA TO BYM CHĘTNIE PRZYŁOŻYŁA GŁOWĘ DO PODUSZKI.

                              POGODA JAKAŚ NIE TEGO, GŁOWA MNIE BOLI, Z NOSA CIEKNIE...

                              TEŚCIÓWKA WZIĘŁA NA CHWILĘ MAŁĄ, WIĘC POWOLI ODGRUZOWUJĘ NASZE SALONY
                              Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                              Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                              Skomentuj


                                Patrzę na pierwszą stronę i widzę, że mamy na forum więcej chłopaków, bo na 4 dziewczynki jest 6 chłopaków.

                                Już więcej nic nie napiszę do póki ktoś inny się nie odezwie, strasznie tu dzisiaj cicho z samego rana, mnie to przeważnie wieczorami nie ma bo mężulo w domu i razem siedzimy i raczej komp wyłączony, jak bym ja siedziała na kompie a on musiał sam siedzieć to nie zbyt był by zadowolony, a gdyby było na odwrót to pewnie ja bym była skwaszona, że nie spędza czasu ze mną a z jakimś pudłem, owszem to się zdarza ale raczej bardzo rzadko, no chyba że razem coś przeglądamy czy szukamy.
                                AGATKA 16.04.07r
                                Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                                W końcu w komplecie
                                Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X