Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wrzesień 2009!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    ja to czasami zapominam o jedzeniu bo nei mam poprostu czasu!! niedosyc ze chuda jesstem to bede jeszcze chudsza chociaz ja mi sie przypomni o jedzonku to chociaz jakis owoc zajadam




    Changes in my life you will see in time
    changes in my life you always in my mind
    changes in my life you always by my side....

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      zgadzam sie z family poprostu wszystko sie unormowalo i dostosowalo do potrzeb Kuby




      Changes in my life you will see in time
      changes in my life you always in my mind
      changes in my life you always by my side....

      Skomentuj


        #93
        Myślicie? Może i tak wolałabym żeby waga zatrzymała się już na tym poziomie bynajmniej dopóki karmię.

        Skomentuj


          #94
          DZIEWCZYNY!

          jakby któraś z Was chciała darmowe próbki nowych pieluszek pampers Premium Care to podaje linka:

          http://www.************************************/zamow_probke.php

          ja dostałam 10 szt.

          Ahaaaa... i jeszcze co.. tam trzeba wpisać tzw. KOD OD PRZYJACIÓŁKI- a ten kod to EKSPERT




          Skomentuj


            #95
            Dzien dobry.
            Carin, Kubus duzo przytyl!!! Bardzo duzo! Ja wazylam Tymoteuszka i po 3 tyg. przytyl prawie 500g. Wlasciwie to przytyl tyle w tydzien bo wczesniej prawie wcale. Ale nie widac po nim - faldki ma jeszcze nie wypelnione i chudzinka jest.
            Ewylynka, wczoraj nasze maluszki skonczyly 3 tygodnie

            Ja zrzucilam z wagi wszystko i brzuszka w ogole nie mam teraz to chyba jeszcze chudne. Nog nigdy nie mialam takich chudych.
            Tymus dal mi dzisiaj popalic w nocy. Bolal go brzuszek i nie chcial spac. Wprawdzie tylko troszke plakal ale nameczylam sie z nim. Ciagle puszcza "baczki" i napina sie. szkoda mi go
            Coyotek, dobrze ze juz jestes z nami!
            Karolaina, gratuluje! Wreszcie doczekalas sie
            Tymoteusz - ur. 03.09.09

            Skomentuj


              #96
              Napisane przez agatti Pokaż wiadomość
              Dzien dobry.
              Carin, Kubus duzo przytyl!!! Bardzo duzo! Ja wazylam Tymoteuszka i po 3 tyg. przytyl prawie 500g. Wlasciwie to przytyl tyle w tydzien bo wczesniej prawie wcale. Ale nie widac po nim - faldki ma jeszcze nie wypelnione i chudzinka jest.
              No sporo to fakt. A mi się wydaje, że on mało je. Widocznie efektywnie ssie, ale mam bardzo tłuste mleko .
              Mój nie taka chudzinka , szczególnie na polikach jak leży to mu się rozlewają na boki . A fałdeczki ma ładne, szczególnie na rączkach i nóżkach. Nawet łydki mu utyły .

              Skomentuj


                #97
                Sagaspoamore - dzięki za info o pieluszkach - już skorzystałam . Zamówiłam rozmiar 2, bo teraz korzystamy z 1. Przerobiłam po paczce Hugisów, Happy i teraz używamy Pampersów. Okazało się, że dupka jest 1, na 2 jeszcze za malutka .Ale podejrzewam, że to na dniach się zmieni. Happy okazały się za szerokie i pół paczki zostało jak pupka się ciut poszerzy, bo tak to zdarzały nam się niespodzianki.




                i Bartek :-)

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Napisane przez coyotek74 Pokaż wiadomość
                  Sagaspoamore - dzięki za info o pieluszkach - już skorzystałam . Zamówiłam rozmiar 2, bo teraz korzystamy z 1. Przerobiłam po paczce Hugisów, Happy i teraz używamy Pampersów. Okazało się, że dupka jest 1, na 2 jeszcze za malutka .Ale podejrzewam, że to na dniach się zmieni. Happy okazały się za szerokie i pół paczki zostało jak pupka się ciut poszerzy, bo tak to zdarzały nam się niespodzianki.
                  Nie ma za co.. 10 szt. - zawsze coś.. ja pozamawiałam na całą rodzinę.. aaahh w ten sposób skompletuje 2 pełne opakowania..:P




                  Skomentuj


                    #99
                    Mam pytanie odnośnie pępka - po jakim czasie powinien odpaść. U nas w niedzielę miną 2 tygodnie i nadal się trzyma. Co prawda już tylko po środku, no ale jednak.




                    i Bartek :-)

                    Skomentuj


                      coyotek hmm chyba okolo 2 tyg nam odpadl po ponad 2




                      Changes in my life you will see in time
                      changes in my life you always in my mind
                      changes in my life you always by my side....

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez coyotek74 Pokaż wiadomość
                        Mam pytanie odnośnie pępka - po jakim czasie powinien odpaść. U nas w niedzielę miną 2 tygodnie i nadal się trzyma. Co prawda już tylko po środku, no ale jednak.
                        a mojej Poli odpadł w 5 dobie życia
                        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                        Skomentuj


                          Napisane przez coyotek74 Pokaż wiadomość
                          Mam pytanie odnośnie pępka - po jakim czasie powinien odpaść. U nas w niedzielę miną 2 tygodnie i nadal się trzyma. Co prawda już tylko po środku, no ale jednak.
                          Aga u nas pepek odpadl po 8 dniach. Niczym go nie przemywalam, tylko dziennie zmienialam kompres wysterylizowany. Teraz przemywam pepek chusteczkami pampers sensitiv i pudruje puderem penatena. Pepek Julii wyglada, jak na moj gust, super! Myslalam, ze trzeba cie bardziej o ten pepuszek starac.

                          Dzisiaj dotarlismy do sklepu, gdzie mozna wyszywac rozne rzeczy i Julia ma swoj podpisany kocyk



                          Rosne...
                          14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                          17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                          13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                          16.11.2009 5620 gr, -
                          16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                          19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                          17.06.2010 9250 gr, -
                          06.09.2010 10600 gr, 77cm
                          14.12.2010 11600 gr, 81cm
                          05.05.2011 11900 gr, 83cm
                          20.09.2011 13200 gr, 90cm
                          14.01.2012 14300 gr, 93cm
                          19.07.2012 15500 gr, 98cm



                          Skomentuj


                            to widze ze my sie tak dlugo meczylismy z tym pepkiem ... ale jak odpadl to go potem znalesc nie moglam




                            Changes in my life you will see in time
                            changes in my life you always in my mind
                            changes in my life you always by my side....

                            Skomentuj


                              A u nas pępek cały czas na swoim miejscu W szpitalu były cały czas zawijany przez pielęgniarki w waciki nasączone spirytusem i dopiero w domu zaczęłam go sama przemywać. Już od tygodnia wygląda jakby mial odpaść, ale trzyma się po środku dość mocno.
                              No nic, jak nie odpadnie sam w następnym tygodniu to przespacerujemy się do lekarza - niech go obejrzy




                              i Bartek :-)

                              Skomentuj


                                AMSW i jak tam swiezo upieczona mamo sobie radzisz???




                                Changes in my life you will see in time
                                changes in my life you always in my mind
                                changes in my life you always by my side....

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X