Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wrzesień 2009!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wrzesień 2009!!!!

    To koniecznie kup i daj znać jak zadziałał na małego Wiecie co zapomniałam powiedzieć że wczoraj dostałam te pampersy szt 2 w każdej paczce więc razem mam 6 (zamawiałam na 3 osoby) ale są dużo za duże na moją Paulę, ona to taka kruszyna jeszcze w 1 mogłaby chodzić

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wrzesień 2009!!!!

      U nas ze smoczkiem jak u Agi. Mamy Aventu silikonowe i Julia ciagnie smoka przy zasypianiu i na spacerze jak chce ja troche oszukac

      A tu Julia i jej kumpel i z chrzestna
      Last edited by AMSW; 05-06-2012, 22:28.



      Rosne...
      14.09.2009 4170 gr, 51 cm
      17.09.2009 3810 gr, 51 cm
      13.10.2009 4750 gr, 56 cm
      16.11.2009 5620 gr, -
      16.12.2009 6700 gr, 62 cm
      19.03.2010 8150 gr, 68 cm
      17.06.2010 9250 gr, -
      06.09.2010 10600 gr, 77cm
      14.12.2010 11600 gr, 81cm
      05.05.2011 11900 gr, 83cm
      20.09.2011 13200 gr, 90cm
      14.01.2012 14300 gr, 93cm
      19.07.2012 15500 gr, 98cm



      Skomentuj


        Odp: Wrzesień 2009!!!!

        Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
        To koniecznie kup i daj znać jak zadziałał na małego Wiecie co zapomniałam powiedzieć że wczoraj dostałam te pampersy szt 2 w każdej paczce więc razem mam 6 (zamawiałam na 3 osoby)
        Ok kupię napewno, bo juz mam tak wyssane cycki, że szkoda gadać. Ostatnio mały mnie nawet dwa razy dziabnął! Już niby puszczał, a tu nagle CHAPS prosto w sutek! Na szczęście obyło się bez ofiar (w sutkach) :P.

        Skomentuj


          Odp: Wrzesień 2009!!!!

          Napisane przez AMSW Pokaż wiadomość
          U nas ze smoczkiem jak u Agi. Mamy Aventu silikonowe i Julia ciagnie smoka przy zasypianiu i na spacerze jak chce ja troche oszukac

          A tu Julia i jej kumpel i z chrzestna
          Ale Julia jest papuśna . Fajne zdjęcia. Ale trzyma swojego przyjaciela za rękę.

          Skomentuj


            Odp: Wrzesień 2009!!!!

            Papusna tylko jeszcze troche i mi rece odpadna przy jej noszeniu. To taki maly klocek, do 5 kg brakuje jej tylko 250 gr



            Rosne...
            14.09.2009 4170 gr, 51 cm
            17.09.2009 3810 gr, 51 cm
            13.10.2009 4750 gr, 56 cm
            16.11.2009 5620 gr, -
            16.12.2009 6700 gr, 62 cm
            19.03.2010 8150 gr, 68 cm
            17.06.2010 9250 gr, -
            06.09.2010 10600 gr, 77cm
            14.12.2010 11600 gr, 81cm
            05.05.2011 11900 gr, 83cm
            20.09.2011 13200 gr, 90cm
            14.01.2012 14300 gr, 93cm
            19.07.2012 15500 gr, 98cm



            Skomentuj


              Odp: Wrzesień 2009!!!!

              Napisane przez AMSW Pokaż wiadomość
              Papusna tylko jeszcze troche i mi rece odpadna przy jej noszeniu. To taki maly klocek, do 5 kg brakuje jej tylko 250 gr
              No mojemu też już niewiele brakuje . Rany on już ma półtora miesiąca!

              Skomentuj


                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                Ewelynka - mój dopiero niedawno wyskoczył z 1, i to tylko dlatego, że mój tata z mężem obkupili nas przed narodzinami w 2 i jak by nie zaczął ich w końcu nosić to by z nich wyrósł . Natomiast wczoraj na swoje miesięczne urodzinki dostał od dziadka już 3 ....ale to jeszcze trochę potrwa nim w nie wskoczy, zwłaszcza, że za drzwiami od sypialni stoją 3 pełne paczki pampków2 (po 92sztuki).
                Jak tak dalej pójdzie to sklep będę mogła otworzyć

                Aniu - słodka ta Twoja Julcia, a ile włosków ma. Mój Julek też ma, ale jaśniutkie. Jutro zamieszczę aktualne zdjęcia julka, bo dziś Bartek jest ze mną w domu, więc mam dwóch maluchów, nie wiem który bardziej absorbujący.

                Carin - mojemu też na poczatku sie zdaża, że wypycha smoczek, jak przytrzymam mu chwilkę delikatnie i zassie to już trzyma, nieraz wypada mu znów i rozdzierająco płacze, jak przykładam smoczek to chwyta go jak szalony, a są takie momenty, że niby go chce, ale nie otwiera do końca buzi, więc na siłe mu go ni dajemy tylko czekamy na rozwój sytuacji.
                Według mnie silikonowy ma tę zaletę,że jest inny niż pierś. Dziecko odróżnia, że teraz jest cycuś, a kiedy indziej co innego, np. smoczek czy palec z którego nic nie leci.
                Ostatnio gdzies się doczytałam, że ze smoczkami trzeba uważać, bo może dziecku zaburzyć proces ssania piersi, ale to chyba dotyczy tych tyci, co mają i tak problem ze ssaniem i żeby u takich nie wprowadzać. Mój nie ma tego problemu.Jest ssakiem na potęgę




                i Bartek :-)

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wrzesień 2009!!!!

                  Cześć dziewczyny.

                  Anulkapi urodziła wczoraj o 20.25 Kubusia. Ma 3600g i 58cm.
                  Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                  Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                  Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                  http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                  Skomentuj


                    Odp: Wrzesień 2009!!!!

                    Mam pytanie. Czy Waszym maluszkom też czasem pampers przemaka? Mojemu to czasem, zazwyczaj w nocy, to aż górą pójdzie i po plecach, aż wszystkie rzeczy przemakają. Może te pampersy 1 już zbyt małe?
                    Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                    Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                    Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                    Skomentuj


                      Odp: Wrzesień 2009!!!!

                      Napisane przez indra83 Pokaż wiadomość
                      Mam pytanie. Czy Waszym maluszkom też czasem pampers przemaka? Mojemu to czasem, zazwyczaj w nocy, to aż górą pójdzie i po plecach, aż wszystkie rzeczy przemakają. Może te pampersy 1 już zbyt małe?
                      Pewnie, ze sa za male!!

                      Anulkapi GRATULACJE!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrzesień 2009!!!!

                        Bylam u lekarza i okazalo sie, ze mam za duzo pokarmu i musze sciagac, bo juz sie tworza stany zapalne, a ja tak tego nie lubie ze masakra .

                        Skomentuj


                          Odp: Wrzesień 2009!!!!

                          Napisane przez indra83 Pokaż wiadomość
                          Mam pytanie. Czy Waszym maluszkom też czasem pampers przemaka? Mojemu to czasem, zazwyczaj w nocy, to aż górą pójdzie i po plecach, aż wszystkie rzeczy przemakają. Może te pampersy 1 już zbyt małe?

                          raczej nie za małe, tylko za duże .
                          Ja miałam ten sam problem, a mój przy urodzeniu miał 4kg. Przed porodem kupiłam Pampki2 (w ogóle była za duże), więc rodzinka zaopatrzyła mnie w Pampki1, Hugisy1 i Bella1.
                          Najlepsze okazały się Hugisy, bo mają z tyłu gumeczkę i mimo że są takie same wąskie jak Pampki1, to są ciut krótsze, no i mają tą gumeczkę. Dopiero potem przeszliśmy na Pamki1, potem wykorzystaliśmy Bellę1, bo okazały się najszersze i wcześniej wszystko znich przelatywało (co 3-4 pieluszkę), tylko że nam zawsze bok zamakał. Później z tydzień temu weszliśmy w Pampki2, no i niestety musiał mąż szybko kupować Hugisy2, bo Pampki nie mają tych gumek i pupka Julka nie dawała rady z kupkami, co zrobił to zamiast zostać w pieluszce, to wysiąkało od tyłu na plecki.
                          Pampki są świetne, jak dziecko ma ciut szerszą pupkę.
                          Spróbuj kupić paczkę Hugisów1 (one są malutkie po około20-30sztuk, max do 40 i kosztują ok. 15-18pln), a potem z powrotem wejdź na pampki.
                          U mnie to działa




                          i Bartek :-)

                          Skomentuj


                            Odp: Wrzesień 2009!!!!

                            Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                            Bylam u lekarza i okazalo sie, ze mam za duzo pokarmu i musze sciagac, bo juz sie tworza stany zapalne, a ja tak tego nie lubie ze masakra .
                            Może masz zły laktator?
                            Ja z czułością wspominam swój elektryczny, który miałam przy Bartku. Tym ręcznym to trzeba się nieźle nagimnastykować by wycisnąć pokarm (w każdym razie na początku), ale potem już leci.




                            i Bartek :-)

                            Skomentuj


                              Odp: Wrzesień 2009!!!!

                              Napisane przez coyotek74 Pokaż wiadomość
                              Może masz zły laktator?
                              Ja z czułością wspominam swój elektryczny, który miałam przy Bartku. Tym ręcznym to trzeba się nieźle nagimnastykować by wycisnąć pokarm (w każdym razie na początku), ale potem już leci.
                              Nie no laktator mam dobry ale ja po prostu nie lubi go rozkladac myc pozniej znow skladac. Wole dac malemu cycka i styka .

                              Skomentuj


                                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                                hej dziewczyny,
                                gratulacje dla nowych mamuś
                                Ja podaje małej witamine K i D oraz Cebionmulti.
                                Mojej Ali też przeciekała pielucha ale jak była za duża. My używamy jeszcze pampersów 1 i została nam jeszcze paczka,musimy ją złóżyć. A pampersów 2 mam 3 duże paki.
                                My jutro idziemy do lekarza padiatry na mierzenie i warzenie,a w piątek do ortopedy, żeby skonsultować opinie poprzedniego.
                                U Was też mnóstwo śniegu?? U Nas zaspy po kolana.
                                Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                                Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X