Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wrzesień 2009!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wrzesień 2009!!!!

    Napisane przez Katya_1988 Pokaż wiadomość
    Podobno dziecko ściaga więcej mleka niż mama laktatorem. Ale ja się tam nie znam, a swojego dziecka się doczekać nie mogę .
    To prawda.Sciąganie mleka i podawanie go dziecku przez butelkę powoli doprowadza do zaniknięcia laktacji.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wrzesień 2009!!!!

      Agatka - Karolina Ci już napisała, to ja się powtarzać nie będę
      Ja po pierwszym porodzie też miałam i pamiętam, że walczyłam z tym problemem bardzo długo, i napewno nie był to miesiąc czy dwa.Tyle, że wtedy mniej bolało, nie miałam aż takich problemów z wypróżnianiem, poprostu czułam że został. Natomiast teraz mam w tym samym miejscu, co wieczór i rano próbuje go wcisnąć, a on i tak wyskakuje, już nie boli, ew. wieczorem jak za dużo w ciągu dnia połażę. Tylko przy wypróżnieniu mam wrażenie jakby nie było parcia, wychodzi samo, ale to może jeszcze minie.

      U nas dziś noc spokojna. Julek poszedł spac koło 20.30, potem pobudka koło 0.30 (na 20minut), koło 3.30 (na ciut dłużej) i potem do 6.30 cisza. No i teraz po śniadanku, wyprawieniu Bartka do szkoły usnął znowu. Więc ja się zbieram i idę sprzątać łazienkę. Dziś dzień porządków, a w następnej porze spania spacerek
      Miłego dnia dziewczynki.




      i Bartek :-)

      Skomentuj


        Odp: Wrzesień 2009!!!!

        hej mamusie,
        moja mała coraz mniej śpi,dzisiaj od 6 rano do tej pory nie śpi. Jest jakaś marudna od wczoraj. Brzuszek coś ją pobolewa,mam nadzieje, że nie z jedzenia bo jeśli tak to chyba pozostanie mi tylko jedzenie chleba z masłem. Ala na szczęście niema żadnych odparzeń,.
        Ja jestem ciągle zmęczona, marze o odrobinie snu, tak żeby mi nikt nie przeszkadzał.
        Pozdrawiam cieplutko
        Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





        Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

        Skomentuj


          Odp: Wrzesień 2009!!!!

          Napisane przez Ewylynka
          Tak poza tym to wcale nie jest tak że ściąganie pokarmu powoduje zanik laktacji, moja kuzynka karmi synka już 5 mc (ściąga i podaje z butli) więc Karolaina dla chcącego niż trudnego musisz walczyć z tym jeśli chcesz!
          Postanowiłam zacisnąć zęby i dzisiaj w nocy i teraz z piersi zjadła Boli mnie jeszcze, ale będę cierpliwa i wiem, że mała się nauczy jeść poprawnie. Niedojada mi z piersi i pomiędzy karmieniami muszę ściagać do butli i dokarmiać.
          Ale muszę Małą pochwalić bo zje ostatnią porcję o 12 w nocy i dopiero koło 5-6 się budzi na jedzenie A ja w tym czasie wstaje cała zalanaaaaa już nie wyrabiam z koszulkami
          Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




          25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
          06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
          27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
          Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
          14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
          15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

          18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

          Skomentuj


            Odp: Wrzesień 2009!!!!

            Napisane przez tuliXpanek Pokaż wiadomość
            hej mamusie,
            moja mała coraz mniej śpi,dzisiaj od 6 rano do tej pory nie śpi. Jest jakaś marudna od wczoraj. Brzuszek coś ją pobolewa,mam nadzieje, że nie z jedzenia bo jeśli tak to chyba pozostanie mi tylko jedzenie chleba z masłem. Ala na szczęście niema żadnych odparzeń,.
            Ja jestem ciągle zmęczona, marze o odrobinie snu, tak żeby mi nikt nie przeszkadzał.
            Pozdrawiam cieplutko
            Nie będziesz sama z jedzeniem chleba z masłem, bo ja mam jakieś paskudne uczulenie na nogach i nie wiem od czego pije wapno i smaruje maścią, ale to wygląda jak blizny po poparzeniu
            Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




            25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
            06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
            27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
            Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
            14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
            15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

            18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

            Skomentuj


              Odp: Wrzesień 2009!!!!

              No to ja narazie odpukać, uczulenia nie mam, Julek tez wygląda w miarę, oprócz jakieś krostek na brzuchu tu i ówdzie, występujących pojedynczo raz na jakiś czas. No to narazie się nie martwię.
              Umyłam właśnie lodówkę, teraz zdejmę pranie i powieszę następne i muszę szybko sprzątnąć łazienkę nim Julek się obudzi...co może być niewykonalne, bo już jakieś dźwięki słyszę z pokoju obok.
              Narazie miłe panie




              i Bartek :-)

              Skomentuj


                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                Cześć mamusie.
                Widze że nasz watek trochu odżył
                Mi też dalej "stamtąd" cieknie Dzisiaj Wiktoria skończyła 3 tygodnie, ale ten czas szybko leci. Dzisiaj ma jakiś zły dzień ciągle się budzi. Ja zresztą też jakoś dziwnie się czuje, mam uderzenia gorąca, ponoć tak jest jak się przekwita no ale u mnie to chuba z innego powodu hi hi.
                Jutro z rana jade do szkoły i wracam dopiero przed 21. Tatuś bedzie musiał sobie jakoś poradzić z dziewczynami. Mleka nie sciągam bo mam w cycach akurat tak w sam raz, w końcu laktacja mi się unormowała, mała będzie jutro karmiona butlą.
                Jak na razie Wiktoria źle nie zareagowała na to co jem, nawet trochu czekolady spróbowałam ostatnio. Uciekam Madziorka potworka karmić zupą. Buziaczki dla wszystkich dzidziusiów.
                Madzia - 2 grudzień 2007
                Wiktoria - 17 wrzesień 2009

                Skomentuj

                •    
                     

                  Hej!

                  Ja już znalazłam kilka sposobów na Kubę. Są to między innymi sadzanie do fotelika, puszczenie muzyki, wkładanie do wózka i ustawianie blisko otwartego okna lub balkonu, albo po prostu (tylko w ostateczności) cycek.

                  Jak Kuba dobije do 5kg (wczoraj ważony miał 4,780) to przerzucamy się na pieluszki PAMPERS 3.

                  Noce nam ładnie przesypia. Budzi się raz góra dwa razy.

                  Nie ma żadnych uczuleń i w ogóle ostatnio to bezproblemowe dziecko. Tylko je trochę postęka i zasypia .

                  Zostawiam jeszcze "muzykę" przy której Kuba się uspokaja .
                  http://rs383.*****************************/files/92..._Delfinami.rar

                  Skomentuj


                    Odp: Hej!

                    Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                    Ja już znalazłam kilka sposobów na Kubę. Są to między innymi sadzanie do fotelika, puszczenie muzyki, wkładanie do wózka i ustawianie blisko otwartego okna lub balkonu, albo po prostu (tylko w ostateczności) cycek.

                    Jak Kuba dobije do 5kg (wczoraj ważony miał 4,780) to przerzucamy się na pieluszki PAMPERS 3.

                    Noce nam ładnie przesypia. Budzi się raz góra dwa razy.

                    Nie ma żadnych uczuleń i w ogóle ostatnio to bezproblemowe dziecko. Tylko je trochę postęka i zasypia .

                    Zostawiam jeszcze "muzykę" przy której Kuba się uspokaja .
                    http://rs383.*****************************/files/92..._Delfinami.rar




                    uczlunienie to jeszcze moze sie przypetac(ale odpukac) my tez nie mielismy problemow az do 10 miesiaca i teraz trzeba uwazac co mala je




                    Changes in my life you will see in time
                    changes in my life you always in my mind
                    changes in my life you always by my side....

                    Skomentuj


                      Odp: Wrzesień 2009!!!!

                      Carin - ty się przerzucasz na 3Pampersów , a ja kombinuje co chwilkę, bo moje maleństwo ma maleńką pupkę przy swojej wadze.
                      najpierw używaliśmy Hugisów1(bo są najwęższe w pupce), potem Pampersy1, potem Bella 1 (bo dostaliśmy na samym początku w prezencie i były za szerokie). Potem założyłam kilka sztuk Pampersów2 i skucha, jak siusiu to ok, jak kupka to wylatywało od tyłu( bo tam nie ma gumki), no i wczoraj kupiliśmy dużą paczkę Hugisów2. I są OK, takie w sam raz, są wąziutkie i pewnie akurat jak się skończą, za jakiś tydzień, to Pampersy2 będą ok. Muszą być ok, bo mam 3 duże paczki po 92sztuki .
                      dziś jestem z siebie dumna, sprzątnęłam całe mieszkanie, oprócz pokoju nastolatka, tam tylko odkurzyłam, i przypilnowałam by sam posprzątał. A no i chomikom posprzątałam. Teraz Julek już się wyspał, więc zmykam do niego.




                      i Bartek :-)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrzesień 2009!!!!

                        Napisane przez karolaina Pokaż wiadomość
                        Postanowiłam zacisnąć zęby i dzisiaj w nocy i teraz z piersi zjadła Boli mnie jeszcze, ale będę cierpliwa i wiem, że mała się nauczy jeść poprawnie. Niedojada mi z piersi i pomiędzy karmieniami muszę ściagać do butli i dokarmiać.
                        Ale muszę Małą pochwalić bo zje ostatnią porcję o 12 w nocy i dopiero koło 5-6 się budzi na jedzenie A ja w tym czasie wstaje cała zalanaaaaa już nie wyrabiam z koszulkami
                        A próbowałaś takich nakładek na piersi??
                        Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                        Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                        Skomentuj


                          Odp: Wrzesień 2009!!!!

                          Hej mamusie!
                          Iga zdrowa.
                          Co tam u was słychać?
                          Muszę nadrobić czytanie wątku
                          Lista mam wrześniowych 2011 jest na stronie 17 klik



                          Skomentuj


                            Odp: Wrzesień 2009!!!!

                            A tu mój mały spaślaczek ostatnimi czasy . Jak on się zmienił .
                            Attached Files

                            Skomentuj


                              Odp: Wrzesień 2009!!!!

                              Carin taki grubasek twój Kubuś
                              Nasza córa ma już 61 cm i 5 kg. . My już mamy PAMPERS 3
                              Babeczki, 5 kg. to dla Igi pestka. przed szpitalem ważyła 5400 g.
                              Swoją drogą mamusia też była taka 'kluska'

                              AMSW
                              Oto 'historia' zapalenia płuc:
                              25 września byłyśmy z Igą u mojej koleżanki, jej synuś też miał zapalenie płuc, ale psiapsióła uważała, że jest O.K, że Adrian jest zdrowy. A tymczasem Mu nie przeszło.
                              Potem jeszcze musiałyśmy przejść jakieś 600m. żeby dotrzeć do naszego mieszkania. Zauważyłam, że Iga zaczyna mi kaszleć. Poszłyśmy do rodzinnego, lekarz powiedział nam, że to Zapalenie płuc. Dał nam skierowanie do szpitala. Wyszłyśmy dzisiaj przed południem ;| nie wiem dlaczego nas tak długo trzymali. Pielęgniarka mówiła, że takie dzieci jak Iga, które nie skończyły jeszcze m-ca muszą być dłużej w szpitalu. Aha, Iga musiała się oduczyć ssać mleko;| dobrze dla mnie. Igula może zostać w domciu z babcią, a mama może wyjść na miasto:>

                              Od razu pojechaliśmy zarejestrować Igę do USC, i jest oficjalnie jako: Iga Magdalena


                              Oj, ale się rozpisałam
                              Lista mam wrześniowych 2011 jest na stronie 17 klik



                              Skomentuj


                                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                                Napisane przez tuliXpanek Pokaż wiadomość
                                A próbowałaś takich nakładek na piersi??
                                tak, ale Mała się złościła, że jej inaczej leciało. Teraz mam inny problem, bo mi mleka brakuje i muszę podać mleko modyfikowane. Pomózcie co jest dobre na pobudzenie laktacji. Oprócz bawarki, bo niestety ale jej pić nie mogę- mleko.
                                Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                                25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                                06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                                27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                                Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                                14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                                15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                                18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X