Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    no jestem, ale cos czuje , ze tylko na chwile...Maiki zaczyna maaaaaarudzic a przeciez co dopiero wstal

    no kolor jest chyba ten sam..na mokrych wygladalo bardziej zoltawo

    a w domku rozmawiamy po polsku miedzy soba, ale jak juz ucze Vincenta czegos konkretnego to tylko po holendersku np nazwy zwierzat cyfry czy kolory.. no i jak juz probuje powtarzac to tylko po holendersku ale po polsku zna tez wszystkie te nazwy i wie o co loto, tak samo jakies podstawowe zdania, pytania - mowie tez po holendersku(za pol roku pojdzie do ala przedszkola to mu sie przyda) no ogolnie chlopak kuma dwa jezyki, mowi wiekszosc po holendersku no i te latwiejsze polskie slowka czy te co sie jako pierwszych nauczyl, tak jak np. mowi kolko, to nie powie juz tego slowa po holendersku, choc wie, ze oznacza to samo......mala kolomyja, ale jakos sobie to wszystko uklada w glowce

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      oj anakos wiele razy mnie ponizyl ile mo9zna??? do malego tez sie nie ladnie czasami zwraca np czego wyjesz... itp. potem maly mi sie budzil z takim placzem ze nie moglam go uspokoic odkad jestem u mamy nic takiego sie nie wydazylo ladnie ispi i jest grzeczny
      Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        jestem i ja
        Młody usnął przed chwilką więc mam jakies 20min.
        ania też kupiłam ten kombinezonik z biedronki, tylko że niebieski. Naprawde jest superowy! cieplutki i bardzo ładny. Szymon wygląda jak te misie polarne na Krupówkach no i pod względem czysto technicznym - wkładam tylko Młodego i zapinam i można wychodzić. Bo ostatnio u nas z ubieraniem to masakra...
        kurcze, no nie wiem co Ci powiedzieć Pinka ale ja to wychodze z tego samego założenia co Ankasos czyli lepiej się rozstać niż wychowywać dziecko w kłótniach i pretensjach wiecznych....


        Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Pianka to zobaczymy jak będziesz miała 25 lat, dzidzia odchowana - mamusia laska będzie miała branie a tatuś z siwiejącą łepetyną- kto się będzie śmiał ostatni. Kochana bez względu na wszystko nie trać wiary w siebie: bądź pewna siebie, chodź dumna i patrz mu prosto w oczy- nie daj się zastraszyć!!!!!!!!!!


          A kochasz go????
          Kochany Nikodem 2009.04.07.

          [/url][/url]

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Napisane przez Pinka512 Pokaż wiadomość
            oj anakos wiele razy mnie ponizyl ile mo9zna??? do malego tez sie nie ladnie czasami zwraca np czego wyjesz... itp. potem maly mi sie budzil z takim placzem ze nie moglam go uspokoic odkad jestem u mamy nic takiego sie nie wydazylo ladnie ispi i jest grzeczny
            Nie daj się pinka!!!! bądź silna i poddawaj się za żadne skarby a w niektórych przypadkach naprawdę lepiej jest się rozstać ale to już Ty musisz wiedzieć czy tak bedzie dla Was najlepiej
            a tak nawiasem mówiąć, jakie to jest straszne kiedy poznajesz klogoś, kochasz a ta osoba nagle zmienia się w potwora znam dużo takich przypadków i naprawdę nie wiem jak tak można się nagle zmienić
            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



            http://annalena4u.blogspot.com

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Filip szaleje skubaniutki... i wiecie co ja mu sie pokazuje język to on też wystawia tak śmiesznie to wygląda że sikam po nogach

              Pinka napewno sobie poradzisz, ty sama najlepiej wiesz co jest dobre dla ciebie i dziecka. My jesteśmy z tobą!
              1.03.2009 9:55 FILIPEK

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                mozna po slubie.... on wogole wszystkiego mi zabranial nie moglam farbowac ani scinac wlosow malowac sie nic ubierac sie jak mi sie podoba. teraz zmienilam kolor wlosow... czy go kocham???? sama niewiem jakos mi lepiej bez niego nie tesknie za nim nie brakuje mi go....
                Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Witajcie

                  nie było mnie kilka dni, bo się trochę moje panny pochorowały, wogóle to wszyscy u mnie w domu zasmarkani mam nadzieje, że obędzie się bez poważnych leków

                  Pinka ja też uważam jak dziewczyny - jeżeli dziecko ma się wychowywać w ciągłych kłótniach, to lepiej się rozstać
                  wiem co mówię, bo moi rodzice się rozwiedli, ale uważam że o wiele lat za późno, wiem że miałabym szczęśliwsze dzieciństwo gdyby nie byli razem
                  Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




                  Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Napisane przez Pinka512 Pokaż wiadomość
                    mozna po slubie.... on wogole wszystkiego mi zabranial nie moglam farbowac ani scinac wlosow malowac sie nic ubierac sie jak mi sie podoba. teraz zmienilam kolor wlosow... czy go kocham???? sama niewiem jakos mi lepiej bez niego nie tesknie za nim nie brakuje mi go....
                    Jezu jak to czytam to normalnie jak jakiś faszysta pinka to co Ty jeszcze z nim robisz ja bym już dawno uciekła od takiego tyrana...zwłaszcza że tak jak piszesz ze nie wiesz czy go kochasz i że bez niego Ci lepiej...
                    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                    http://annalena4u.blogspot.com

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      wiem macie racje i ja t5ez tak mysle. dziekuje wam za wsparcie.
                      Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Cześć kobitki!!!
                        PINKA najważniejsze żebyś Ty była szczęśliwa i Twój mały skarb nie dawaj się jemu grrrr....!!!




                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          juz odeszłam mieszkam z mama teraz a on nawet nie chcial mi bprzywiesc reszty ciuchow malego nawet nie zapytal czy czegos potrzebuje3my
                          Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Pinka po to jesteśmy jak masz jakiś problem to wal na MC jak w dym

                            Ja się zbieram do szpitala bo już się nie mogę doczekać żeby ponosić takie maleństwo
                            Do później!
                            1.03.2009 9:55 FILIPEK

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              właśnie Pinka sama sobie odpowiedziałaś, jak nawet za nim nie tęsknisz to chyba jasne, jesteś jeszcze taka młoda - nie marnuj sobie z nim życia
                              Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




                              Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Pinka na nas zawsze możesz liczyć

                                a tak poza to moje dziecko robi mi na złość staram jej się coś tłumaczyć a ona mi na złość jeszcze gorzej a widzę ze kuma co do niej mówię i że z premedytacją mi na złość robi
                                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                                http://annalena4u.blogspot.com

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X