Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Kala ślicznie Wyglądacie.A gdzie ją chrzciłaś bo ja myślę o Łagiewnikach
    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Heja, a ja dziś spontanicznie pojechałam do Bydgoszczy do mojej mamusi, bo jutro ma urodzinki. Więc wprosiłam się dziś do siostry, bo tam była mama i się popłakała, że taką nispodzianke jej zrobiliśmy
      A jutro mam cudowna imprezę-rocznica słubu moich teści i szwagerki No juz się cieszę!

      Kala, slicznie razem wyglądacie, a sukienka wcale nie za skromna! Super. Ja wole tak niz takie miliony falbanek, kokardek i kwiatków. Cudnie!
      I Fifi mnie zachwyca tym uśmiechem! No szok jak On przoduje tu na forum "stomatologicznie"
      Majorka gratulacje dla koleżanki. Bidna się nameczyła, ale ma juz to za sobą!
      Anie, ja też miałam dość ciemny makijaz oka, ale na zdjęciach prawie tego nie widać. Ale na żywo było super... no i sztuczne rzęski podkreślają oko jak szalone. Nie taki pióropusz, ale kilka sztuk w kąciku... no mi się to maga podoba.
      Ale ja padam dziś na twarz dosłownie, bo się takie zamieszanie zrobiło: były moje 2 siostry, rodzice no i dzieciaki - w sumie sztuk 3! I kazdy w swoim temacie coś gadał, krzyczał, Max biegał, Kacper kwiczał, Julka zadawała miliony pytań, dziadek kimnął i chrapał, babcia ćwierkała ze szczęścia a mój M i M mojej siostry ogladali zużel No cyrk na kółkach! ale mi tego brakowało...
      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        A no i przed chwilą wynalazłam nasz wątek te wszystkie stare posty, tyle, że zbiorczy z innymi wątkami, ale czytam zawzięcie, jestem na marcu, ech to były czasy w tym dwupaku Aż się troszkę stęskniłam




        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          dziewczynki dziękujemy z Polą za komplementy

          madzik ja też myślałam o łagiewnikach ale w końcu ochrzciliśmy ją w kościele moich rodziców boto blisko ich domu a u nich było kameralne przyjątko po chrzcie,
          i Pola była grzeczna bardzo dzisiaj i w kościele i w domu
          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Napisane przez ankasos25 Pokaż wiadomość
            Śliczna Polucha i widzę ze butki z h&m
            no butki z h&m i czapa też i futerko
            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              To super Kala, że wszystko się udało!
              Ja boję się jutra, bo ta msza jest dopiero o 17 (czyli dla Małego to tak jak 18), a on końcówkę dniz ma zwykle słaba.
              Pewnie jak pójdziemy na tą kolację to koncert da na potęgę... no ale moze się w końcu moja "rodzinka" nauczy, żeby nie robic wszystkiego pod siebie.
              Cieszę się że dziś byłam u mamy, bo jutro byłoby jej maga smutno, gdyby nas nie widziała nawet na chwile - w końcu to jej urodziny, a ona tak kocha Kacperka...wogóle wszystkie wnuki.
              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Kochane, uciekam sie pluskać, bo muszę włosy umyć, co by jutro jak człowiek wyglądać.
                Pa patki i spokojnej nocki
                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Fifi ma superandzkie ząbki uśmiech pierwsza klasa no i Polunia boska jak prawdziwa księżniczka

                  Ja też byłam dziś u mamci nie zapowiedzianie i tez niespodzianke miała siedziała by sama cała niedzielę bo tata w pracy siora wymyła do chłopaka a my spadliśmy z nieba no i ciasta krówki pojadłam PYCHA

                  Moja Hana jeszcze nie śpi nie mam pojęcia co się z nia dzieje to już któryś dzień pod rząd tylko dziś nawet mleko nie pomaga chyba pójdzie razem z nami
                  Dobrej nocki kochane lece spaju pa
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Dzieńdoberek

                    Pierwsza:d:d:d
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      nocka super spały jak zabite

                      Aniu Syrwunia jak wy zrobiliście te ruchome zdjęcia?

                      a ja zaraz śniadanko lece robić i kawusie parzyć

                      a jutro z Mają do okulisty do Zielonej Góry lecimy i już się boję,coś ona nie za bardzo chce tam jechać,a i ja się boję że jej się ten wzrok popsuł bo ona częściej mówi że czegoś nie widzi albo widzi zamazane

                      a Hanula wczoraj zjadła trochę swojskiego rosołku mama ugotowała a ja jej dałam troszkę z mojego talerza i wiecie po raz pierwszy bardzo jej smakowało aż ssała łyżkę i tak ciamała a zupek w słoiczkach albo papek nie chce za żadne skarby chyba przejdziemy troszku na normalne ale mało doprawione jedzonko dziś chyba buraczkowa
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        dzieńdoberek

                        Moje chłopaki śpią (tata odsypia pępkowe wczorajsze a Fifi charce dzisiejsze)
                        Ja wczoraj małemu pogniotłam widelcem ziemniaczki z masełkiem i warzywkami z rosołu aaale wcinał! Zrobiłam całą miseczkę w nadziei że i ja sobie podjem ale co wy wszystko opyndzlował aż się oblizywał

                        Polka jest mega podobna do ciebie kala! taki słodki miś chciałabym mieć córcię za 5-6 lat

                        Cisnę jakąś jajkownicę zrobić to może ulży temu mojemu pijaczkowi hehe
                        do zobaczenia
                        1.03.2009 9:55 FILIPEK

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          cześć kobitki

                          ja już w pracy ale mi sie dzisiaj wstać nie chciało

                          ania2288 a wszyscy mówia że do taty podobna musze wam kiedyś wstawic zdjęcia mojego męża to sie wypowiecie
                          a mój mąż dzisiaj ma operacje kolana i troche sie denerwuje, ale to tylko artroskopia i jutro ma już być w domku

                          nator czy Kacper nadal nie siedzi sam ??? bo moja Pola nie i troche zaczynam sie niepokoić , w fotlu do karmienia siedzi i nachyla sie do stolika i na kolanach też sie trzyma prosto a jak ją samą chce posadzić to sie skałada w scyzoryk do przodu albo na boki leci, tak jakby dolna część kręgosłupa nie mogła jeszcze utrzymać całego jej ciężaru, chociaż ostatnio była u mnie koleżanka z synkiem 8 miesiecznym i też jeszcze nie siadział sam
                          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Witam,u nas rano mały obudził się już przed 6 ,zjadł mleko i w gadulce wpadł.No i zero spania....Chłopaków wyprawiłam do przedszkola i szkoły,dobrze,że małemu udało się zasnąć to spokojnie śniadanie zjem

                            Kala nie przejmuj się tym,że Poli trudno jeszcze utrzymać równowagę przy siedzeniu,potrzebuje widocznie więcej czasu .Mój średni syn dopiero siędział jak miał rok a 15 miesięcy jak zaczął tuptać.Więc widzisz,każde dziecko rozwija się inaczej
                            Mój Kacperos za to siedzi pięknie ale ma trudność by usiąść z pozycji leżącej no ale na nogach to by stałMyślimy o chodaku.
                            A ja popołudniówki zaczynamZresztą lepsze to niż nocki.

                            Dziewczyny myślicie już o Sylwestrze?
                            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Pewnie Kala każde dziecko ma swoje tempo, Fifi też sam nie usiądzie ale jak się go posadzi to chwilkę się utrzyma, widocznie jeszcze kręgosłupiki mają słabawe.

                              Madzik ja sylwester ciągle mam taki sam... co roku urodziny wyprawiam
                              1.03.2009 9:55 FILIPEK

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                czesc dziewczyny

                                slaby dzisiaj mam humor wpadam sie przywitac, bo nawet smecic mi sie nie chce za bardzo, ale humorek taki od wczoraj rana po rozmowie z mezem a raczej po jego monologu...no nic niedlugo pewnie przejdzie, ale na dzisiejszy dzien mam taka kolomyje w glowie, chyba mam schizofrenika w domu , i w dodatku bardzo wladczy..., kiedys jak bylam duuuuzo mlodsza nie wyobrazalam sobie zycia bez niego nawet po najwiekszych klotniach....teraz juz inaczej sie wszystko postrzega...no nie jest juz tak rozowo...

                                jutro zajrze dziewczyny, chyba ze cos mi sie dzisiaj odmieni

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X