Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Filipek dziś pięknie zasnął także ja mam już luzik i piję sobie piwko jakoś zachciało mi się czegoś gorzkiego

    nator trochę zmieniłaś moje podejście do tej mojej "histerii" jak młody płacze, od dziś jak już poczuje narastającą bezsilność albo gniew to wyjdę do kibelka policze do 10 i będzie lepsiej
    Co do fryzjerów to ja już rezygnuje z farbowania, ostatnio byłam z moim m w rosmanie to powiedział że i tak nie widać że mam farbę na włosach... jak to powiedział "ani się to błyszczy ani powala na kolana" także zostaję przy brązie naturalnym

    nichol ten twój Kris to szybki bil jest ja nie mogę jak on już staje w łóżeczku to niedługo będzie biegał czyli będziesz pierwsza jeśli chodzi o stłuczki w domu ale tak na serio super ci zazdroszczę ta moja dupeczka tak jakby kuma o co chodzi z raczkami ale często zapomina i kręci bączki zamiast raczkować... no i mamy kojec bez szczebelków więc za szybko się nie podciągnie.

    Lecę do mężulka bo taki kochany dziś dla mnie że muszę go poprzytulać trochę.
    Do juterka
    Dobrej nocki!
    1.03.2009 9:55 FILIPEK

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      NATOR ja nie wiem od czego mam to uczulenie,kiedyś miałam coś takiego...po chusteczkach do pupy(musiałam się dotknąć ręką do twarzy )no i wzięłam teraz Zyrtec,tylko nie wiem czy łączyć go z Clemastinum?

      A co do farbowania włosów to kiedyś kupiłam sobie farbę Garniera i dostałam takiego uczulenia,że chciałam się zadrapać.Jak umyłam głowę swędziało jeszcze bardziej i skończyło się na Zyrtecu i wapnie.No wtedy dałam się skusić na coś czego nie próbowałam ,mimo że zawsze tylko kupowałam Palette.I od tamtej pory sama już nie farbuję sobie włosów.Człowiek na stare lata się alergikiem jakimś robi

      Przede mną nocccc,cholerka,spałam tylko 4 godz więc będzie tragicznie.

      mój "solizant" 7 miesięczny już padł...
      Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Madzik! współczuje nocek! brrrrr


        Ania, Krystian też nie raczkuje jeszcze, choś chyba baaardzo by chciał. Jak sobie siedzi i ucieknie mu jakaś zabawka, to opiera z przodu rączki o podłoge, wyciąga je bardziej i bardziej... aż w końcu kładzie sie na brzuchu. Przebiera rączkami do przodu, merda nogami, ale jeszcze nie łapie na czym raczkowanie polega więc tylko pełza i to najczęściej w koło.
        A w łóżeczku też nie łapie sie szczebelków (tych pionowych) tylko odrazu łapie rame (poziomą) i drze do góry
        Żałuje troche że nie kupiliśmy łóżeczka turystycznego- przynajmniej przy upadkach byłoby mniej guzów....
        Last edited by nichol; 23-10-2009, 21:02.


        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          WSZYSTKIEGO NAJ DLA KRYSTIANKA Z OKAZJI 7MIECHA!!!!

          powiem wam że moja Hania już próbuje na raka staje na kolankach i na rączkach i stara się przesuwać rączki ale jeszcze upada no ale blisko,tak samo robi niedźwiedzia jak to nazwała rehabilitantka staje na rączkach i na stópkach i tyłek do góry super to wygląda

          Dziś doszłam do tego że to że moje choruja to alergia u Maji zaczyna się to tak samo już od stycznia co najmniej raz w miesiacu najpierw muwi że boli gardło a potem jest katar i kaszel kończy się zawsze antybiotykiem dziś ma już gorączke a Hania nic tylko wodnisty katar więc też alergia na coś tylko bądz tu mądry i dowiedz sie na co one mają tą alergie
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Witajcie kobitki
            Troszke zaniedbalam ostatnio Nasze forum,ale mamy remont i troszke czytam jak nie zasne wieczoremTakie ciekawe te podręczniki,że ho,ho
            Ania kolorek prześliczny
            Zaraz doczytam co napisałyście i jeszcze coś naskrobie




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Laski, a ja jakiegos powera dostałam normalnie, latam i sprzątam coby jutro miec mniej, zamiast sie głupia położyc po nieprzespanym tygodniu
              Kris śpi, więc juz sie chyba nie będe tłukła, może u którejś z was pobiegać ze szmatką?

              I wogole to jakos mi sie tak ciężko na dusycce zrobiło- bylismy dzisiaj na zakupach do przedszkola (zabawki, przybory itp) i oczywiście skusiliśmy sie na kolejną pierdułe dla Krystiana, a on juz tyyyle tego ma miejsca brakuje, a zabawek przybywa...
              Głupio mi, bo ja np nie miałam tyle bajerów a byłam szczęsliwym dzieciakiem no i wiem, że niektóre maluchy nie mają nawet głupiej grzechotki, a u nas.... Zbiera mnie normalnie żeby zacząc rozdawać cholerstwo.... tylko kurka z drugiej strony większośc zabawek małego to prezenty, wiec jak

              Majorka, trzymamy piąchy żeby dziewuchy wyzdrowiały szybko, żal mi strasznie jak widze że taki maluch meczy sie okropnie, bo ani wysiąkać nosa nie potrafi, ani odkaszlnąc porządnie do dupy że taka Bogu ducha winna Hanula naprzykład- tak sie musi meczyć...


              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                ja też bym kupowała zabawki jak głupia tylko siedze w allegro i szperam co tu kupić ale powiem wam ze jak mają tego dużo to potem nic ich nie cieszy mój syn zawsze staraliśmy się żeby miał co chce i chyba nadal tak jest tylko teraz brakuje kasy i nie zawsze ma to w tej chwili nieraz musi poczekać,ale on jeszcze w mikołaja na szczęście wierzy i zawsze ale to zawsze jest tak ze co sobie zażyczy to ma tak samo jest z Maja tego roku chce ciastoline puzle lalke barbi no i ja postaram sie żeby to miała a syn chce gre na PS2 NEED FOR SPEED no i chyba też będzie spełnione a poza tym kupe zabawek dostaja od moich ciotek chrzestnych na gwiazdkę i na urodziny także zima jest dla nich chojnato ja zawsze przed świętami stopuję
                na prawdę widzę to po moim młodym jak mu się nawet kupi to co chciał to nie widać szału żeby skakał z radości dzieci jakoś kiedyś cieszyły się z byle zabawki a teraz nic ich nie cieszy,no za bardzo się rozbrykałam

                spadam do wyrka puki śpią bo na pewno za 2 godz na butle wstanie a Majka od 4 będzie marudzić

                Do juterka kochane
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Witajcie

                  Wszystkiego naj dla Kacperka
                  Wszystkiego naj dla Grygoranki
                  Gratulacje z okazji nowych ząbków


                  Ja po dwóch dniach w Zabrzu dziś dopiero odpoczywam, kurde normalnie wracałam do domu i padałam na ryjek, dosłownie

                  Troszkę doczytam co naskrobałyście ale nie chce mi się az tak dużo bo zaraz muszę spadac
                  ehh
                  Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                  Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                  http://annalena4u.blogspot.com

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Hej

                    Od razu widać, że dziś weekend! Zero postów, no dobra, jeden

                    U nas nic ciekawego, ząbek nr 3 się schował i na razie go nie widać

                    Julcia potrafi siedzieć sama kilka minutek i z zapałem trenuje turlanie.

                    Buziole piszcie cosik




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Cześć Kochane,
                      wczoraj padłam po wieczorze pełnym odgruzowywania własnej osoby: depilacja nóg i brwi, pazury rąk i nóg, maseczka i balsamowanie.. Masakra była jak ja wyglądałam juz.
                      Madzik, ja jestem zdania by brać na tą chwile wapno i do tego albo zyrtek albo klemastyne (ale tylko jedno z nich). Lepiej nie przyzwyczajać organizmu do leków, bo później nie będziesz miała czym się ratować.
                      Aniu, cieszę się, ze moja metoda Ci się spodobała. W sumie, nasze nerwy w niczym nie pomogą i nie sprzyjają wyciszaniu bobasków.
                      Majorka, wiem o cym piszesz. Moja chrześnica kiedyś cieszyła się ze wszystkiego, ale jak zaczeła rosnąć to teraz przed świetami dzwoni do mnie i czyta liste czego chce... czasem kilkanaśnie pozycji I jeszcze czasem marudkuje, ze to nie to chciała... ech te dzieci.
                      A my dzis bylismy na basenie. było świetnie! Pływaliśmy w takich tunelach z pianek i nawet Kacper dziś pierwszy raz nurkował Ale miałam z niego ubaw, jak wyszedł z wody w takim szoku i zdziweiniu, po czym obdarował mnie rozbrajającym uśmiechem
                      A u nas nadal zero wstawania. I moze lepiej, bo tak to jeszcze chwile nad nim mogę panować... A tak to tylko guzy!
                      Lecę robic obiadek.
                      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Heh, a myślałam, że będę druga, a tu mnie Kasia uprzedziła....
                        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Nator jade dziś na próbny fryz, trzymaj kciuki żeby moja sis wytrzymała to bo po zdjęciach się przeraziła i chciała wypisać z tego interesu. Kupiłam dziś ozdoby do włosów więc jak coś nam wyjdzie to wstawię fotki
                          Wiecie co miałam lekkiego stresa teraz bo okres mi się spóźniał a przy tabsach to zawsze regularnie i kurde parę dni nie wiedziałam co o tym myśleć alee nie czułam nic tak wewnętrznie bo jak wtedy nie dostałam w terminie to podświadomie czułam że to właśnie to w sumie wtedy to po seksie czułam że chyba się uda hihi no ale wracając do tematu w koncu dostałam wiec luzik

                          Dostałam ze ***************** paczkę z czekoladami z wedla, jakie są pycha i aż 9 całych czekolad

                          Grygor śliczną masz fryzurkę kolor boski, i Tobie to nawet w upięciu "domowym" ślicznie

                          Mnie też Lena bije, drapie itp i kurcze staram się jej już teraz tłumaczyć ze tak nie wolno żeby potem nie było problemu ale narazie to ona chyba nic z tego nie kuma co do niej gadam

                          Ja też nic nie poradzę na krzyczenie i wrzaski bo Lena tak nie robi i nawet nie wiem jak to dokładnie wygląda????

                          Lena ostatnio jak zasypia wieczorem to robi sobie" aaa" " aaa" jakby się usypiała hehe jeszcze trochę i bedzie mówić "aaa kotki dwa"

                          Yoenne u nas też pierwsza krew się polała już dawno temu tak mała cholera gryzła grzechotkę że uszkodziła sobie podniebienie

                          Ostatnio coraz ciężęj mi się myje główkę lenki bo kurcze odkąd siedzi to jak ją wkładam do wanienki to siada, chwyta sie po bokach wanienki i ani rusz, czeka az ją umyję i sztywno siedzi no i odkryła wspaniałą zabawę chlapanie na całego

                          Nichol jak Ci się jeszcze nie znudziło sprzątanie to możesz do mnie zajrzeć bo mi się nic dziś nie chce
                          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                          http://annalena4u.blogspot.com

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            hej babeczki

                            noc uffff znów ciężka ale dziś pojawił się 6 ząb wreszcie... Spałam teraz z Filipkiem od 10 do 13 i jakoś mogę bardziej funkcjonować
                            Spadam bo chyba trzeba potworka zabawić, nauczył się krzyczeć mama i teraz non stop mama mama

                            do później
                            1.03.2009 9:55 FILIPEK

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Anek trzymam kciuki za fryzurkę i koniecznie podrzuć fotki (nawet jak nie wyjdzie) to może cos jeszcze podpowiem!
                              Gratulacje dla Fifka! No na gwiazdkę to juz bedzie miał hollywoodzki uśmiech
                              U nas Kacpero nie lubi chyba siedzieć. Jak Go posadzę to po chwili sam się kładzie n brzusia i dawaj przed (a raczej za) siebie - bo bardziej się cofa niz w przód brnie
                              to uciekam, bo miałczy!
                              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Witka
                                dziś zabiegany dzień i dopiero teraz luzik mam
                                Hania prawie nie je pije tylko 50 ml i nic wiecej a śpi też po pół godzinki
                                POKOIK SKOŃCZONY

                                tylko się wprowadzić i muszę pikasso walnąć na ścianie ale skończyliśmy
                                no to wstawie zdjęcie
                                Attached Files
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X