Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    czacza moja nie wrzeszcz tylko piszczy jak bym jej cos strqsznego robila
    tzn lezy lezy bierze gleboki oddech i daje czadu cala kamiennica ja slyszy i na przeciwko w bloku taki ma glosik
    Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      sylwia najważniejsze że malej nic nie jest, moja alka też spadła jak miala 3 mce, odwrócilam się tylko na chwilę, tylko u mnie to prawie na 100% amelka ją pociągnęła, ala była za mała żeby w tak krótkim czasie samej się tak przemieścić, na szczęście skończyło się na płaczu i tez zero siniaka, ale ze trzy noce spać nie mogłam i też mialam straszne wyrzuty sumienia, że nie dopilnowalam, chyba każda matka przeżyła choć raz takie chwile
      Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




      Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        a moja tak wrzeszczy, że ciary wzdłuż kręgosłupa idą - mnie od razu zęby bolą i cholernej migreny dostaje jak ona tak sie drze
        Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




        Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          no witam kobity

          oczywiscie, ze sytuacja juz opanowana....
          no wiec zachcialo mi sie rozjasnic odrosty bo pasemek nie opyla mi sie tu robic a zeby jako tako wygladalo musialabym przynajmniej 2 razy isc no wiec juz ostatnio polozylam blond najpierw na odrosty przed koncem na calosc noooo ale jeszcze byly ciemniejsze niz calosc no wiec wczoraj zachcialo mi sie to zmienic i.......kupilam proszek rozjasniajacy...polozylam na odrosty moze troche ponizej...worek na glowe i czekam.....czekam.. no czas minal to lukam....a tam kurczak na glowie... jasno zolto-pomaranczowy ...pierwszy raz w zyciu przeswitywala mi skora glowy..... goraco mi sie tylko zrobilo i kuzwa nie wiedzialam gdzie rece wlozyc, bylo juz przed 4 a chyba bym sie pod ziemie zapadla predzej niz mezowi pokazala sie w takim kurczaku na glowie...wiem ze sa wieksze problemy w zyciu ale to byl tak ohydny widok, ze szok... no wiec szybko umylam glowe, podsuszylam, nakarmilam jeszcze Maika ale tak na styk pol porcji zeby tylko nie wyl, ubralam dzieciaki dla siebie oczywiscie mezka czapka na glowe i w dluuuga (to wszystko chyba z 15 minut mi zajelo takiego pawera dostalam)....biegiem do miasta marszem jakies 20 minut, biegiem troche szybciej farbe wybralam w jakas minute i heja do domu.....15 po piatej juz zmywalam nowa farbe...uuuuuf o 17:25 maz dzwonil do drzwi ... kurde nic by sie nie skapnal jakbym w toalecie sprzatnela w zlewie kropeczki po farbie szerlok jeden i wszystko musialam wyspowiadac..

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            co robicie jak się tak drą? reagujecie czy właśnie wcale nic nie robicie?
            Amelia ur. 19.04.2009
            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






            Alicja ur. 18.08.2012
            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Witaj Czacza moja Hanula w ogóle się nie drze i nawet rzadko płacze ale może jeszcze wszystko przede mną. Tylko jak już jest jej pora spania to stęka. Moja Hanka uwielbia bajki w tv - zwłaszcza na Cbebbies, gapi się jak oszalała więc jak potrzebuję coś zrobić to ją sadzam przed Tv. Wiem, że to nie najlepsza opcja ale pomaga i krzywdy wielkiej jej tym nie robię.

              Grygoranna to dawaj jakieś foto co?
              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Hej
                ja też dziś już nie wytrzymuje,Majka od 4 nie spała męczył ją zatkany nos i kaszel,co dzień jak nie jedna to druga nie śpi też już zaczynam na rzęsach chodzić

                Grygorannaale się uśmiałam tego mi było trzeba
                no to strzelaj fote jak wyglądasz teraz

                Syrwuniupan Marcin ma jakieś 23-24 lata więc już nie dla mnie ale ja zawsze wolę pogadać z facetem niż z kobietą oczywiście z wami uwielbiam rozmawiać wy to wyjątek jesteście

                co do wrzeszczenia to ja za bardzo nie pomogę bo żadne mi się nie darło jak na razie wszystkie mam grzeczne i spokojne może nieraz synek pokrzyczy ale on to inna bajka
                znajdz może przyczyne tego płaczu bo przecież musi coś być w jakich sytuacjach ona krzyczy czy chce coś wymusić a może sie czegoś wystrasza moja ostatnio się drapła i tak sie wystraszyła że nie mogłam jej uspokoić ja stawiam na to ze ona sie czegoś wystrasza
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  dziewczyny kliknijcie na brzuszek pajacyka i nakarmcie głodne dzieci

                  http://www.pajacyk.pl/
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    A zapomniałam Wam napisać, że moja Hanka wczoraj jak gryzła zabawkę to sobie jakoś ja źle włożyła i tym jednym zębem przebiła sobie dolną wargę - pierwsza krew się polała Bidula tak płakała ale mocno przytuliłam i pomogło.

                    Majorkaa masz inhalator albo nawilżacz powietrza. Mojej Hani zawsze jak jej z 2 dni robię inhalację to wszystko na 3 jak ręką odjął odchodzi.
                    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Majorka kliknęłam
                      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Hejka Kobietki,
                        ja wczoraj miałam też dzień płaczy i krzyków, i z tego co widzę dziś się powtorka szykuje, bo wiecznie stęka i marudkuje.
                        Ja po wczorajszym dniu noszę szramy na policzku i czole - tak mnie malec podrapał, no i straciłam sporo włosów tak mnie szarpał. To chyba taki wiek.
                        Ja go tule, śpiewam mu i wiecznie zmieniam zabawkę, pokój i miejsce przebywania by odciągać uwagę od płaczu... słabo to skutkuje, ale się staram choc na chwilę mu ulżyć w płaczu. A jak zaczyna mi brakować cierpliwości to dokładam go na chwile, ide zrobic kawę, złożyć pranie lub co kolwiek, by przez chwile Go nie mieć obok. Po chwili jak wracam to znów go tule, spiewam... ale przynajmniej nie krzyczę i nie denerwuje się sama (bo to nic nie zmieni). Wczoraj nawet zadzwoniłam sobie do męża sobie chwile z nim pogadać... Staram się robić wszystko by nie stracić własnej równowagi...

                        no i koniec pisania - stęka juz bobo
                        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Dobra, mały okiełznany!... pewnie na chwile, ale zawsze!
                          Zapraszam na kawkę, komu zrobić???

                          Ja też kliknęłam na pajacyka
                          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Ja walnęłam sobie Tigerka więc po kawce pewnie serducho by mis siadło.

                            Wiecie co, z tym ropiejącym oczkiem Hani to jest tak śmiesznie, że ono jej tak po 17 zaczyna łzawić i ropieć. Czyżby zmęczenie miało na to wpływ jakiś?
                            Na razie zakrapiam jej solą fizjologiczną a jak za kilka dni nie pomoże to zastosuje ten kwas borny.
                            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              cześć dziewczynki
                              ja siedzę znowu w pracy ależ mi sie dzisiaj nic nie chce

                              a co to znaczy że wasze dzieci sie drą ?? tzn płaczą czy krzyczą ?? i dlaczego to z niezadowolenia czy taka forma zabawy te krzyki ??

                              bo moja Pola to raczej sobie piszczy albo pokrzykuje albo mówi w kółko "tata"
                              ale jest przy tym zadowolona no i ona raczej nie płacze , przynajmniej narazie tak było i mam nadzieje że już tak zostanie, co do nocy to ja wstaej do niej ok 3 razy żeby podać smoka, wkładam do buzioli smoka i śpi dalej
                              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                wklejam fotke nowego koloru, patrzcie na kolor dziewczyny, bo upiecie takie "domowe"
                                Last edited by vini-miki; 30-08-2010, 08:32.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X