Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Moja Nikola Zjadla Pierwszy Raz Caly Sloiczek
    A To Przez To Ze Kala Mi Troche Nosa Przytarla Ze Jej Mala Tyle Je

    Katarzynar Moja Kumpela Miala Takiego Duzego Ze Nie Mogla Siedziec I Miala Zabieg Na Niego Taki Byl Ogromny!!!

    Kurde Ja Nie Wiem Czy Kupowac Kkrzeselko Malej???
    Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



    Skomentuj

    •    
         

      katarzynar mozes podac ta strone tej ANKIETY??
      Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



      Skomentuj


        Dzień dobry.

        ja nadal chora i to jeszcze bardziej a jutro do pracy i tak głupio brać odrazu L-4 no ale jeśli mi nie przejdzie to bedę musiała

        co do tego forum to jeśli jesteście za to szukam jakiegoś najlepszego

        Syrwunia to krzesełko dostaliśmy tak już w ramach chrzcin a cena jego chyba 289zł jakoś tak
        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



        http://annalena4u.blogspot.com

        Skomentuj


          Aneczka zdrówka ci życzymy!

          Ja też lookałam krzesełka na allegro ale niedługo i tak jedziemy na zakupy dzieciowe więc jak nic nie kupimy będę musiała zacząć coś licytować

          Filip zrobił sobie drzemkę więc ja myk do laptoka

          a ja sie nie zalapalam na te pampki szkoda
          1.03.2009 9:55 FILIPEK

          Skomentuj


            Napisane przez syrwunia90 Pokaż wiadomość
            Moja Nikola Zjadla Pierwszy Raz Caly Sloiczek
            A To Przez To Ze Kala Mi Troche Nosa Przytarla Ze Jej Mala Tyle Je

            Katarzynar Moja Kumpela Miala Takiego Duzego Ze Nie Mogla Siedziec I Miala Zabieg Na Niego Taki Byl Ogromny!!!

            Kurde Ja Nie Wiem Czy Kupowac Kkrzeselko Malej???
            syrwunia no co ty ja tylko chciałam sie pochwalić troszkę, po naszych przejściach jedzeniowych to sukces jest ogromny ostatnio,
            dzisiaj byłam na szczepieniu, waga 6900g nadal, 66 cm czyli dwa cm urosła
            doktorka powiedziała że owszem główka spora ale w normie i równomiernie przyraasta i że najważniejsze że mała sie dobrze rozwija i jest bysta i ma cytuje "mądre spojrzenie " no myślałam że padne jak to powiedziała no i jeszcze dodała że ja też mam dużą głowe i może mała ma tak po mnie czujecie uśmiałam sie !!!
            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



            Skomentuj


              Anka, kuruj się Kochana, bo rzeczywiście L4 na wstępie może się nie spodobać szefowi?! Ale jak masz umierać w pracy to nie ma co!
              Kala, to Ci doktor powiedział Mój ma płaski łepek z tyłu i zrzuciła to na męża, podobnie jak blisko osadzone oczka - on się prawie śmiertelnie obraził
              A widzisz, nie ma co się martwić na zapas. Wszystko w normie z Polką i to najważniejsze.
              Sylka a zarejestruj się na *****************.pl i tam są co i rusz jakieś akcje. Ja byłam w Pampersach, a teraz Jonson

              Muszę powystawiać swoje aukcje i troche kasy uwolnic, bo mam 3 foteliki samochodowe i do tego ciuszki ze chrztu tylko leżą...

              To do potem
              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

              Skomentuj


                NATOR zarejestrowalam sie i czekam na pampersymaja mi przysłać do 14dni a Ty długo czekałaś?




                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez Inka_R Pokaż wiadomość
                  a powiedzcie o co chodzi z tym napieciem miesniowym?
                  sory za brak polskich znakow ale młody na drugiej rece wisi.
                  Mój Oli mial wzmożone napiecie mięśniowe i jeździłam z nim przez rok na rehabilitacje dawała świetne rezultaty po 6-7 miesiącach było dużo lepiej mimo tego co mówili lekarze,że późno zacZnie siedzieć i chodzić rozwijał sie śiwetnie dzieki rehabilitacji przegonił rówieśników rozwojem a teraz trzy światy z nim




                  Skomentuj


                    Tak jak pisze NATOR napięciu.Mój maly był wiecznie wygięty w pałąk spał wygięty jak rogalik ale rehabilitant pokazała mi jak go ubierać nosić itp.




                    Skomentuj


                      jestem znowu

                      samopoczucie nadal do dupy

                      teraz gotuję małej obiadek żeby tatuś miał czym karmić a lenka zaczyna marudzić tak ja wszystko szybko nudzi że hej
                      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                      http://annalena4u.blogspot.com

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        no a u nas tylko pół słoiczka zjadła i waży tyle co Pola a o połowe większa sie urodziła no ale pewnie z niej laska nebeska będzie więc nie narzekam
                        no a jeśli chodzi o hemiaczki to ja mam dwa wielkości dobrego ziarnka grochu ale smaruje maściami i na razie jest ok

                        ja też się jyż zarejstrowałam
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          Nator dzięki za artykuł moja Hania mimo że się nieraz pręzy to nie ma żadnych innych z wypisanych objawów
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            Hej

                            To żeście mnie troszke pocieszyły, nie tylko ja mam te okropne hemiaki!!! Mam nadzieję, że szybko znikną!!!

                            Nator ja mam takie krzesełko http://allegro.pl/item742020216_angi...ystar_hit.html. Z wyglądu identyczne jak twoje




                            Skomentuj


                              Syrwunia ja dostałam meila takiej treści:
                              Czy słyszałaś już o www.************************************?

                              Jeśli ty lub Twoje koleżanki macie małe dzieci, które jeszcze używają pieluszek, skorzystaj z okazji i zamów sobie zupełnie darmowa próbkę najnowszego produktu Pampers Premium Care!

                              Zapraszamy Ciebie i Twoje znajome na www.************************************. Wystarczy zostawić swoje dane i wpisać hasło Ekspert.

                              Myślę, że możesz też ypełnić, skoro pisze "ty i twoje koleżanki"




                              Skomentuj


                                Katarzynar a jak jesteś już ekspertem w ***************** to tam też można się wpisać
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X