Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    http://www.allegro.pl/item785242879_...lindex_74.html

    http://www.allegro.pl/item787765487_...iem_74_80.html

    http://www.allegro.pl/item787765518_...aplikacje.html
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Majorka Ty to dopiero szperaczka Allegrowa jesteś.

      Zmykam na trochę do mojej Niuni, bo skończyłam pisac pracę więc ją chyba na spacerek przed obiadkiem wyciągnę na 30 min.
      Buziaki i do potem
      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        hej mamuski
        no wiec tak ja tez musze sie wziac za odchudzanie bo nie moge patrzec na te moje brzuszysko brzuch mi zostal po porodzie ale wiecie jaki rozmiar spodni nosze 26 tylek chudy a brzuch wisi i to praktycznie taka skora bo miala bardzo duzy brzucho do porodu i dlatego ale naszczescie w dupsko mi nie poszlo
        ja dzisaj juz druga 4 dostalam na technologi hehe szaleje wiecie co u as w grupie jest bardzo duzo osob nie slyszacych nasza grupa liczy kolo 160 osob no i tlumacz przychodzi tylko na niektore zajecia a oni tak siedza nawet na tych na ktorych nie ma tlumacza i wyobrazcie sobie ze jest taki chlopak naprawde przystojny i on nie slyszy jest tez taka dziewczyna nie slyszaca ladna i kolesie ja podrywali i dopiero puzniej sie szczaili ze ona i tak ich nie slyszy no i z tego co zauwazylam to oni sa inaczej traktowani
        chodz ja dzisiaj z takim chlopakiem rozmawialam co troszki slyszy troche machalam rekami chodz nie znam migowego ale sie dogadalam bo tlumaczylam mu co mamy robic na kompie a baba nie raczy mu pokazac ni nic
        moim zdaniem powinni byc tlumacze na wszystkich zajeciach
        lece dalej prasowac
        Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Tu moderator,
          dziewczyny w zwiąku z tym że są tworzone specjalne działy dostosowane do wieku dzieci trzeba przenieść wątki do ich działu.Tj.np.chłopcy z lutego 2009 do dzieci urodzone w lutym 2009.
          Wasz wątek także musi być przeniesiony tu :http://www.mamacafe.pl/forum/forumdisplay.php?f=93 tyle że Wasz wątek nosi nazwę Kwiecień i trochę marca.Moje pytanie brzmi w jaki miesiąc was dodać?Kwiecień czy Marzec 2009?
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            A ja zamiast wypić z Wami kawkę miałam walke z Groszkiem. Od tamtej pory do teraz darł mi się, bez względu czy na rękach, czy w huśtawce, w łóżeczku - jeden wielki płacz! ani nie chciał zjeść, ani nic. Żel na dziąsła nic nie pomagał - dopiero teraz padł! Ja to się nie nadaje do tego bo razem z nim bym najchętniej płakała.

            Majorka a te ciszki super, ale ja już stanowczo na 80 potrzebuję, bo te na 74 to takie na styk. A ostatnio kupiłam body na 12 m-cy, bo były w promocji i całe szczęćie mu przymiezyłam, bo już są dobre W sumie sporo rzeczy na 9-12m-cy już nosi.
            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Colorowa, myślę że do kwietnia, bo więcej jest tu mam z kwietniowymi dzieciaczkami. Ale czaemu znów są takie przenosiny??? Przecież my znów się pogubimy!
              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Właśnie, nie możemy sobie tu zostać jako mamusie z Kwietnia i kawałka czerwca? Może po prostu zmienimy nazwę Kwiecień i Kawałek Marca - Mamusie 2009???
                To tylko taka propozycja.
                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek Grygoranna


                  STO LAT!
                  W dniu Twoich urodzin gorące życzenia
                  wiele uśmiechu i powodzenia,
                  niech Cię nie trapią żadne zmartwienia
                  i niech się spełnią wszystkie marzenia.
                  Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Ja również z Kacperkiem przyłączamy się do zyczeń

                    W dniu urodzin Twych kochana
                    Życzę szczęścia pod dostatkiem.
                    Aby troski i kłopoty
                    Odpłynęły gdzieś ukradkiem.

                    Słońce niech Ci zawsze świeci,
                    A na twarzy uśmiech gości.
                    I by nigdy Ci nie brakło
                    Marzeń, wiary i miłości.
                    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      I jeszcze kwiatki dla cioci
                      Attached Files
                      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Napisane przez yoenne Pokaż wiadomość
                        Właśnie, nie możemy sobie tu zostać jako mamusie z Kwietnia i kawałka czerwca? Może po prostu zmienimy nazwę Kwiecień i Kawałek Marca - Mamusie 2009???
                        To tylko taka propozycja.
                        To niemój pomysł
                        Pisałam do Eli(adminki) ze to bez sensu robić wątki dzieci rok po roku.Na co ta odparła że stare wątki będą przenoszone do nowych.Nic się nie zmieni prócz innego miejsca wątku
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          oj dziewczyny ja sie strasznie czuje wiecie co moja nikola spadla z lozka a co najgorsze to ja bylam obok tylko sie odkrecilam do tylu po zabawke!!!
                          a ona mi wtedy spadla i sie rozplakala przestraszyla a ja zalamana jak to sie stalo jestem taka zla na siebie mam nadzieje ze nic jej nie bedzie narazie ma tylko czerwony policzek
                          Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            WitamU mnie nadchodzi kryzys -ciężko te nocki mi mijają ,do tego bierze mnie jakieś przeżiębienie,dzieciaki w domu znów pokasłują no i armagedonMały dzisiaj wpadł dosłownie w jakąś histerię,płakał strasznie ale jak sprawdziłam dziąsełka to wszystko się wyjaśniło-na dole spuchnięte,więc żel na ząbki zastosowaliśmyMoże jutro wyjdzie perełka na równe 7 miesięcy?

                            Grygoranna -sto latek życzymy!


                            Acóż to znowu za zmiany na forum mają być?? Jak dobrze zrozumiałam znów przeniosą nas gdzieś indziej....Bez sensu trochę takie mącenie.


                            Kobietki ,pośpijcie w nocy trochę za mnie
                            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Majorka ja też już zakończyłam powiększanie rodziny,nie wiem co bym zrobiła gdyby się przytrafiło.Mnie teraz brakuje już cierpliwości i z kasą też krucho a co dopiero by było przy 4 dzieciaków Więc trzymam kciuki aby u Ciebie nie było "niespodzianki"
                              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Hej wieczorkiem

                                Calorka
                                piss zostaw nas tutaj ja i tak do tej pory jeszcze klikam w "oczekiwaniu na dziecko" a teraz to już zupełnie zwariuje!

                                Dzień pełen lataniny, zrobiłam 4 sałatki i wysprzątałam teściowej gabinet masażu uff, szybki obiad, kąpiel Filipka i zasnął na szczęście szybko bo paaadam
                                do jutra dupeczki
                                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X