Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Ale tu puściuchno. jak ja jestem to Was nie ma, a jak nie mam czasu to potem nadążyć nie daję rady.
    Idę kąpać powoli Malucha mojego. Powiem Wam, że jak wstanie tak ok. 17 po popołudniowej drzemce to nic tylko się tuli pół godziny i jak zniknę jej z oczu to ryk na całego. W dzień ok. 12 tak nie ma ale na wieczór przylepa taka, że hoho.
    Lecę powoli wszystko szykować, bo potem mam masę pracy na kompie i nauki, chyba dziś nocka będzie nieprzespana
    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      HejkaNaczytałam się waszych postów a tu cisza teraz....No cóż...U nas Kacperos marudny jest okropnie,od wczoraj ma katar,nos zawalony..ehh nie chce leżeć,siedzieć też nie,mało kiedy zajmie się chwilę sam a tak to tylko na rączkach by chciał.Cwaniak jeden Ja dopiero po dwóch nockach,jeszcze jakoś funkcjonuję ale myślę rozejrzeć się za inną pracą bo na trzy zmiany jest ciężko.
      Majorka,zrób kobieto ten test bo my tu ciekawe jesteśmy,a Ty w niepewności żyjesz.A tak poważnie,to chciałabyś mieć czwarte dziecko?
      Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Idę pojeść trochę bo niedługo do pracy(a tak mi się nie chceeee...!!!!)To papapa
        Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Hejka, ale straszne historie dziś napisałyście od rana Ja to na pewno na psyhotropach bym skończyła po takiej masakrze!
          Ale śliczne foteczki powrzucałyście i gratki nowych ząbków.
          Ja dzis na dal się słabo czuję, więc pewnie za chwile powędruje do łóżeczka.
          Mam nadzieję, że mi przejdzie i w końcu będę miała wenę siedzieć przy kompie, bo mnie oczy bolą od patrzenia w monitor... Wiecznie, jak nie urok, to sraczka!
          Nergi, troche mi dałaś do myślenia. Może ja też mam przepukline a nie tylko refluks. Chyba czas na gastro się wybrać. Ale się boję na samą myśl!
          Spadam na kolacje... chyba profilaktycznie też papkę zjem.
          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            To jak nikogo nie ma, to ja uciekam, bo słabawa jestem.
            Wole wyleżeć troszke, bo jutro mężek do Trójmiasta zasówa, a ja znów sama z małym zostaje, więc pewnie nie poleżę.
            To buziolek i kolorowych przytulaśnych snów.

            I jak mawaiła moja babcia o małżeństwach "co dzień skłócił - noc pogodzi"
            Wiec godzic mi się z chłopami, he he tylko proszę się zabezpieczyć
            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              no i jestem z powrotem

              Yoennetorcik przepiękny

              Lenka boska ja też wariuję na punkcie ciuchów dla Hani takie boskie są

              co do ciąży to na razie mi minęły fobie coś dziś nawet poleciało poczekam niech przyjdzie ten okres a po pojade do gina

              my z M już się pogodziliśmy ale bez romantyzmu

              do banku nie zdążyłam żeby sprawdzić co i jak ale te zadłużenie jest w euro więc wychodzi 3000 eu

              lecę rozebrać śpiącą Hanule bo jeszcze w foteliku bidula siedzi i smacznie śpi
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Madzikja już zakończyłam rozmnażanie ale jak się trafi to ja nie wiem co zrobię.
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Cześć ja tak na szybko, bo popijam kawusię i lecę do pracy.

                  Julci wychodzi następny ząbek i żeby było ciekawiej to na dole, obok tamtych dwóch
                  Wczoraj zmaroałam jej tym żelem po górnych dziąsełkach, bo myślałam, że tam będą wyłazić Ale i tak pomogło! Rzeczywiście dziewczyny ten żel jest SUPER!!!! Dzięki za info i niech żyje forum!!!!

                  Dziś tatuś zabiera córeczkę na szczepienie. Trochę mam stresa jak przed każdym szczepieniem.

                  To ja lecę a wy tu nastukajcie dużo pościków. Papa




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    hej
                    ja bede dopiero po poludniu bo musze teściowej dziś pomóc jakieś sałatki robić, jakiegos gościa dziś przyjmuje

                    Yoenne robiłaś tą dietkę co ci przesłałam?

                    narazicho laseczki spadam Filipa do babci odwieźć.
                    Buziaki miłego dnia;*
                    1.03.2009 9:55 FILIPEK

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Hej Kochane, ja nadal czuję sie kiepsko i NIC mi się nie chce!
                      Ale śmiesznie z tym ząbkiem, to wszystkie 3 perełki na dole będą?! Hi hi, wstaw foto uśmiechu!
                      A ja wczoraj przypadkiem znalazłam kabel od aparatu, to może wrzuce fotki, ale teraz musze uciekac bo mój król dzis strasznie marudny, ech, kolejny "wspaniały" dzień
                      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Hej kobitki

                        u mnie też nie za wesoło,byłam u lekarza i dostałam kupe leków dla dziewczyn,marudy oby dwie Majka troszkę gorzej u Hani na razie tylko katar ale wczoraj troszke kaszlała mam nadzieje że to tylko tak

                        właśnie próbuję położyć ją spać,dziś zaczęła pić herbatkę koper bo tak to nic nie piła kompletnie nic nie mogłam w nią wmusić
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Hej Kochaniutkie.
                          katarzynar fajowo, już 3 zębole, niedługo zacznie dziury w zabawkach robić.

                          Ania jeszcze nie stosowałam, na razie jestem jeszcze na swojej. Zaczęła działać nawet 2 kg. zgubiłam

                          Majorka to Ty teraz masz ostry dyżur w domku widzę.

                          Ja dziś mam w planach skończyć pisać pracę i pouczyć się trochę. We wtorek mam ostatni egzamin więc mam nadzieję, że da, radę.
                          Hania dziś bardzo grzeczna, potem wróci Babcia to się nią zajmie a ja powkuwam.
                          Dziś na spacerek pójdziemy tylko na 30 min. tak żeby Mała zaczerpnęła świeżego powietrza bo u nas zimno jak w psiarni. A tak to codziennie na 2-4 h wychodzimy
                          Idę ją położyć bo to już jej czas i zjem jakieś dietetyczne śniadanko i kawusię sobie walnę.
                          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Dwa ciekawe artykuły. Przeczytajcie sobie dziewczyny w wolnej chwili.


                            http://wyborcza.pl/1,76842,7170226,W...a_Wyspach.html



                            http://www.zeberka.pl/art.php?id=5995
                            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Idę sprawdzić czy Moja Miss zasnęła i kawę zaparzyć bo trzeba się brać za robotę Ktoś reflektuje na kawusię z mlekiem?
                              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                ja poprosze
                                ale bez mleczka jak mozna i 3 slodziki

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X