Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Moja siostra dawała swojemu synkowi już od 7 mca i tez nic mu nie było, to zależy od dziecka. Moja Hania nie ma na nic uczulenia na szczęście więc myślę, że tak na spróbę jak jej dam parę łyżeczek to krzywdy jej nie zrobię. A te Misiowe mogą byc całkiem niezłe.
    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Znalazłam jeszcze to o Jogurtach

      Niemowlętom poniżej roku nie wolno dawać jogurtu.


      Nieprawda. Dla najmłodszych najlepsze jest mleko mamy, ale specjalny jogurcik mogą jeść nawet 6-miesięczne niemowlęta. Obniżono w nim poziom białka, by nie obciążać nerek dziecka, za to wzbogacono go w wapń, magnez i witaminę B2. Doskonale przygotowuje malutki żołądek na spotkanie z jogurtem, którego mogą już skosztować ośmio-, dziewięciomiesięczne niemowlęta. Na ogół jogurt jest znacznie lepiej tolerowany przez dzieci niż zwykle mleko z kartonika, a nawet niż specjalne mieszanki mleczne. Oczywiście, jak każdą nowość, jogurt trzeba podawać maluchowi stopniowo i ostrożnie, zaczynając od jednej łyżeczki i uważnie obserwując reakcję. Jeśli po kilku dniach pojawi się podejrzana wysypka, biegunka, katar lub kaszel, może to oznaczać, że maluch jest uczulony na mleko krowie i trzeba jogurt odstawić (po paru miesiącach można spróbować jeszcze raz). Weź jednak pod uwagę, że jeśli dałaś dziecku jogurt owocowy, winny może się okazać nie tyle sam napój, co owoce, które zawierał. Na pierwszy raz najlepszy jest więc jogurt naturalny lub z owocami, które maluch na pewno dobrze znosi.


      reszta artykułu:

      http://www.edziecko.pl/jedzenie/1,79...a_malucha.html
      Last edited by yoenne; 21-10-2009, 12:08.
      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        ale straszne te historie, które opisałyście dziewczyny
        ale takie zdarzenia uświadamiają nam, że tak naprawdę nasze problemy to żadne prooblemy, ja się tylko modlę, żeby nie przeżyć własnych dzieci - nie ma nic gorszego dla matki
        Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




        Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Napisane przez ankasos25 Pokaż wiadomość
          Czesc dziewczyny, zaraz doczytam co napisałyście a póki co:
          Negri a czy tego nie da się zoperować??
          lekarz mi powiedział, że to schorzenie nie kwalifikuje się do operacji, chyba że jakieś skrajne przypadki, tylko trzeba kontrolować, czy nic się tam nie dzieje -gastroskopia co dwa lata
          Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




          Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            dziewczyny za ile puścilibyście laktator AVENT z 3 pojem. na mleko i dodatkową butelką,dałam za niego 100 teraz na allegro są od 50 a moja kumpela chce odkupić i nie wiem bo nie chcę być stratna na nim ale głupio mi też dużo wziąć co sadzicie
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Napisane przez yoenne Pokaż wiadomość
              Majorka wiem, że od roku ale ja tam zaczynam wcześniej. Nie będę jej tym faszerować, chcę tylko sprawdzić czy toleruje takie jedzonko. Znam duzo dzieci, które są w wieku mojej Hani i już od miesiąca wcinąją jogurty i nic im nie jest. Ja chcę jej podawać te Jogurciki Misiowe z Nestle. One są na mleku modyfikowanym i dla dzieci od. 6mca.
              Filip je danonki chyba już półtora miesiąca nic mu nie jest a jak zobaczy kubeczek to aż kwiczy z radości
              1.03.2009 9:55 FILIPEK

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Witamy, my już po lekarzu, mała zdrowiutka, ślicznie się rozwija, ciemiączka prawie zarośnięte już tak pan doktor powiedział, waga już sama nie wiem bo położna mówiła 8100 potem że 8900 i tak wpisali w książeczke a cm 79 niby mi wyszło w domu 80 no ale nieważne to mała różnica, ważne że lenka zdrowa itp
                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                http://annalena4u.blogspot.com

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
                  dziewczyny za ile puścilibyście laktator AVENT z 3 pojem. na mleko i dodatkową butelką,dałam za niego 100 teraz na allegro są od 50 a moja kumpela chce odkupić i nie wiem bo nie chcę być stratna na nim ale głupio mi też dużo wziąć co sadzicie
                  jak malo uzywana i w dobrym stanie to ja bym wziela 60-70
                  1.03.2009 9:55 FILIPEK

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Kala też mamy body białe pod spód i jeszcsze mam biały sweterek bo gdyby w kosciele było ciepło to jej futerko zdejmę i założę sweterek

                    apropo jogurtów itp to ja też się wtstrzymam z takimi wynalazkami ale jedno mnie zastanawia bo jest masa takich deserkow, owoce i jogurt i kurcze niby tak pisza żeby powyzej roku mleczne produkty a te deserki po 6 miesiącu z jogurtem to niby kurka z czym, jak byk napisane jest że na mleku krowim, no chyba ze mi na oczy poszło no i już zgłup[iałam.

                    Teraz Lence dałam jabłuszka z biszkoptem kurczę jak się zajadała

                    a dajecie żółtko do obiadku???
                    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                    http://annalena4u.blogspot.com

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      lece do mamci pa
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        A oto Lenka w nowym sweterku i spodniach. kurcze te ciuchy dla dzieciaków są takie za*****iste że co chwile bym jej coś kupowała, tylko szkoda ze czasem tyle kasy kosztują



                        ps. a ostatnio była promocja w realu i zdjęcia 30x40 były za 5zł i zrobiłam chyba z 7 takich trochę leny parę jakiś fajnych widoków i jakoś walnęłam się z tym rozmiarem bo wydawało mi się że bedą mniejsze i mam teraz mega zdjecia ale mam też całkiem pustą całą ścianę u lenki i chyba je tam rozwieszę jakoś. Na ścianę beżową mam kilka ładnych w sepii i parę w kolorze na drugą ścianę
                        Last edited by ankasos25; 27-06-2012, 19:35.
                        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                        http://annalena4u.blogspot.com

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          ja też byłam dzisiaj u lekarza z małą, Pola waży 7300g i ma 67 cm, niska jakaś ale dzisiaj zauważyłam że jakoś dziwnie sapie, wiec lekarka ja zbadała i stwierdziła sapkę i lekko zarózowione gardło, czyli początek infekcji kuźwa a my mamy chrzciny w niedziele, za*****iście !!!
                          mam nadzieje że sie nic nie rozwinie, mam jej dawać cebion c, oscylococcinum , wapno i kropelki,
                          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Kala może się nie rozwinie, tylko teraz trzeba uważać.

                            A ja Wam powiem, że Mojej Hani coś dziś oczko ropieje i nie wiem czy może kanalik się nie przytkał. Zobaczymy jak to będzie jutro, może to tylko taki jakiś jednodniowy wybryk. Mam nadzieje.
                            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              A wstawiłam zdjęcia Hanuli z jej torcikiem na chrzciny
                              Attached Files
                              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Coś chyba u nas niedobrego się dzieje, Mała bardzo niespokojna, marudna i nerwowa. Ssie smoka jakby go nigdy nie widziała na oczy. Śpi po 20 min. i sie budzi, i potem znów zasypia...zmęczona juz tym wszystkim i jeszcze tera to oczko doszło. Może jakieś przeziębienie a może drugi ząb nadchodzi po prostu, jak jej nie przejdzie jutro to pojadę do lekarza.
                                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X