Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    na razie czytalam w necie, a ten co robił mi badanie powiedzial, że dieta koniecznie, ale że wszystko mi powie lekarz rodzinny, ogolnie to tak na czuja muszę obserwować, po czym jest niedobrze i to wykluczyć, ogólnie ta choroba polega na tym że to co zjesz cofa się z żołądka do klatki piersiowej i to powoduje bóle za mostkiem (często są nawet mylone z zawałem) więc im bardziej jedzenie rozdrobnione tym lepiej, no zobaczymy, najważniejsze że to żadna choroba śmiertelna, tylko za*****iście uciążliwa
    Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




    Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      jeny strasznie ci współczuje mój Damian męczy się tylko ze zgagą i refluksem a widzę jak się strasznie z tym czuje... a jakieś leki zmiejszające tą przepuklinę istnieją?
      1.03.2009 9:55 FILIPEK

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        leki zapobiegaja cofaniu się treści żoładka, ale nie zmniejszą przepuliny, no i trzeba spać z głową wysoko, bo to w nocy jest najgorzej
        ania a Twój mąż robił sobie gastroskopie? bo u mnie objawem byla wlaśnie zgaga
        Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




        Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          robił i to z 3 razy ale podobno jest wszystko super i ma tylko przyjmować od czasu do czasu pantoprazol a on ma hamować wydzielania soków trawiennych...
          1.03.2009 9:55 FILIPEK

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            no to dobrze, u nie to dziedziczne - prawie cala rodzina mojego ojca to jak nie żołądek to jelita chore - no trudno trzeba się leczyć - mogę też znależć plus tej sytuacji - pewnie niedługo super szczupła laska będę na takiej dietce
            Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




            Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              jeszcze chudsza niż jestes dziewczyno!

              a Filip ma chyba trzydniówkę... ma kilka kropeczek na twarzy i brzuszku, dobrze że już za sobą
              1.03.2009 9:55 FILIPEK

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                dobrze że już mu się kończy, biedne te dzieciaczki jak chorują, teraz ta pogoda taka to nietrudno o jakieś świństwo, moja Amela też coś chrypie ostatnio i wczoraj gardło ją bolało, mam nadzieję, że nic się z tego nie rozwinie no i że na Luśkę nie przejdzie
                Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




                Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  dobra ja lecę położyć tego łobuza spać bo już krzyczy mama...
                  do usłyszenia
                  1.03.2009 9:55 FILIPEK

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    ja może poprasuje trochę póki mała śpi
                    na razie
                    Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




                    Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      czesc dziewczyny

                      ale mam strasznego dola od wczoraj, dostalam wiadomosc od mojego brata o mojej kolezance, ze urodzila wczoraj ale martwe dziecko i najprawdopodobniej za dlugo ja trzymali bo termin miala na 6-8 pazdziernik a wczoraj przeciez 20, to jest dopiero tragedia, spac dzisiaj w nocy nie moglam a jak sie tylko dowiedzialam to pikawa mi tak walila jak nigdy... i tylko mysle, jak ona sie pozbiera, otrzesie, niewyobrazalne to jest dla mnie....no tragedia poprostu.. a jeszcze jak p[atrze teraz na swoje dzieciaki to juz rycze, jak wszystko w zyciu moze inaczej sie potoczyc... ech moze niepotrzebnie wam tu smutam, ale nie mam komu, do domu jeszcze nie zadzwonie bo mama po nocce spi

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Ania smutne naprawdę, współczuje straszna tragedia tak to właśnie jest że lekarze są tacy w dupe konserwatywni i zamiast wywołać albo pomóc kobiecie to czekają huje na rozwój sytuacji
                        1.03.2009 9:55 FILIPEK

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Czesc dziewczyny, zaraz doczytam co napisałyście a póki co:
                          Negri a czy tego nie da się zoperować??

                          Anno, wiem jak się czujesz miałam podobną syt i też nie umiałam się otrząsnąć, moja kolezanka pierwsza ciąże poroniła jak ja byłam w połowie, znowu zaszła i jej dziecko zmarło jeszcze w brzuchu po tym jak jej wody odeszły w 26 tygodniu teraz nie mam z nią póki co konaktu bo całkiem się załamała, mamy konakt tylko z jej mężęm więc z tego co wiem to jest po genetycznych badaniach( a propo tego dla mnie to bzdura ze każą za to płacić i to sporo kasy, za darmo jest po 3 straconej ciąży!!) i z jej genetyką jest coś nie tak. A co do tego przetrzymywania przez lekarzy to też jest straszne bo moja druga koleżanka co prawda urodziła ale wpierali jej że miała źle termin obliczony i omało się nie przekręciła i dziecko też i wtedy dopiero wpadli w panikę że chyba jednak jest po terminie!!
                          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                          http://annalena4u.blogspot.com

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            dziewczyny to straszne wspolczuje im okropnie!!!
                            one tu znadzieja ze przytula swoje malenstwo i zobacza a tu tak sie los potoczyl
                            az sie zyc nie chce ja bym sobie nie poradzila
                            Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              o matko ale tragedia
                              żona mojego kolegi też urodziła martwe dziecko, 2 tyg przed terminem okręciło sie w pępowine i zanim znalazła sie w szpitaku to maleństwo sie udusiło porostu horror , ja nie wiem jak po takim czymś można dojść do siebie !!! no ale to raczej nie była wina lekarzy ty losu, a w tym przpadku co pisze gregoryanna to wina lekarzy ewidentna, bo ku..a cesarek sie nie chce robić !!!! jak nie masz własnego lekarza któremu płacisz przez całą ciąże i za opieke przy porodzie to mają w dupie
                              mój wziął mnie na swój dyżur i wywołał poród, a po godz skurczów okazało sie że mała pierwszą wystawiła rączke i w ciągu 10 min byłam na stole i szybko cc, bo by ją połamali jakby kazali mi rodzić naturalnie, ale nie wiem co by było gdybym była tam anonimowa i trafiła na byle jakiego lekarza !!!! wiec sie ciesze że mój lekarz był przy mnie i podejmował od razu decyzje, żeby było bezpiecznie dla małej i dla mnie
                              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Kala miałam wstawić rzeczy Lenki do chrztu ale mam tylko sukieneczke póki co bo futerko i butki czekam na przesyłkę z allegro
                                a sukieneczke mamy taka:
                                Last edited by ankasos25; 27-06-2012, 20:35.
                                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                                http://annalena4u.blogspot.com

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X