Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    http://www.milanos.pl/film.php?cat=1&id=10835 to dla dobrego humoru

    To dobrze że nie swędzi bo by się męczyło dziecko.
    Piesio fajny ale chyba jeszcze za wcześnie na taką edukację pełną parą
    1.03.2009 9:55 FILIPEK

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Majorka, ja to leniwa krowa jestemgdzie by mi sie chcialo takie ladnie poskladane co juz prasowac pozniej nie musze do pralki jeszcze raz pakowac, test nosowy przeszlo pozytywnie czy negatywnie zalezy gdzie kto stoi i jest git

      ale przyznam sie ze juz kiedys wkladalam powtornie do pralki

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        ja ze swoją byłam na szczepieniu i zaczeła gorączkować zadzwoniłam do przechodni a tam dowiedziałam się że panuje trzydniówka to ja do szpitala na badanie a tam stary konował dał antybiotyk i powiedział że to nie trzydniówka a za 2 dni ją wysypało i wiedziałam ze ten antybiotyk był niepotrzebny a po nim jeszcze grzyb w buzi się przyplątał no i 2 tyg się męczyliśmy,przez konowała
        HANULKA 09.04.2009




        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Hej Mamunie

          Annagrygor ja mam tak między 20-21 stopni, czasem nawet otwieram okienko kilka razy na kilka minut, żeby powietrze przefiltrować.

          No wiedzę, że chyba będziemy miały kolejne Fasolki w brzuszku - dziewczyny dawajcie znać na bieżąco co tam u Was z tymi objawami ciążowymi?

          Szczeniaczek - Uczniaczek jest fajowy, naprawdę ale nie wiem czemu u nas kosztuje prawie 150zł a w Irlandii 14.50 euro. Ale u nas wszystko co firmowe zawsze musi być droższe.

          My idziemy zaraz jak się Hania obudzi do miasta odebrać Polski akt urodzenia i zameldować Moja Małą Lokatorkę
          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
            mdłości można powiedzieć mineły ale bolą mnie cycy i wogóle sobie wmawiam a psycha coraz gorzej testu sie boję zrobić
            dziś odstawiam tabletki i niech ten okres w końcu się pojawi choć to nie powie mi czy ciąży nie ma bo można mieć i podczas ciąży ale może to przez te tabletki brzuch boli jak na okres i tak jakby wymuszał się normalnie więc od dziś nie biore tabsów
            Zapylaj lepiej po ten test i będziesz miała z głowy nerwy. Ja na razie nie biorę tabsów bo w Polsce jestem od 2 mcy a mąż w Irlandii węc nie było sensu. Ale teraz mam zamiar iśc do lakarza i wszyscy polecają mi YAZ bo podobno po nich się nie tyje a mi na tym bardzo zalezy bo i tak po ciąży mam jeszcze kilka zbędnych kilogramów.
            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Dobra Laseczki, zmykam się ubierać. Wpadnę pewnie potem zobaczyc co tu u Was słychować. Buziole:*****

              Gratulacje dla Mikiego pierwszego ząbka.
              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                no to u nas jest temperatura co dla niektorych ( np dla mojej mamy) przerazajaca, bo w sypialniach mamy ok 17 st.
                kochana mamusia zawsze mi powtarza jak moge tak dzieci meczyc
                mnie jednak przekonalo tutejsze zalecenie sluzby zdrowia ze taka temp. bardziej wskazana do snu, aaaaale jak wiadomo racja jest jak dupa - kazdy ma swoja

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  ja mam nadzieje zadnej fasolki nie mieć BOŻE DOPOMÓŻ

                  w pokojach mam różnie zależy jak napalimy raz jest tylko 20 brrrr raz 23 a wczoraj to nawet 25 mieliśmy bo nahajcował więc my nie mamy stałej temp.wiem że powinna być niska bo to najzdrowiej ale u mnie 22 to za mało i marznę

                  jak na złość ten test ciążowy wisi mi na forum nad postami

                  WON Z TĄ REKLAMĄ
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    hej mamy chłopców mam coś dla was

                    http://www.allegro.pl/item775405242_..._autem_68.html
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      http://www.allegro.pl/item778821523_...odny_smyk.html
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        dziewczyny nawet bym się nie zastanawiała

                        http://www.allegro.pl/item787064575_...basic_12m.html

                        http://www.allegro.pl/item787070951_...ays_6_12m.html

                        ta gościówa u siebie ma jeszcze trochę ciekawych ciuchów
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          ania widze ze majorka juz ci pokazala szczeniaczka a to my dlatego jej kupimy bo jest okazja a bez okazji szkoda mi bedzie tyle kasy wydac na prezet i pozatym moze jej nie byz a na mikolaja trzeba cos dziecku kupic ten szczeniaczek jest do 3 latek to jak juz go dostanie to bedzie i bedzie

                          majorka ty sie uspokoj z ta ciaze moze naprawde zro test

                          grygorana u nas pewnie tak z 25 stopni jest jak sie napali w piecu
                          Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Majorka dzięki licytuje
                            1.03.2009 9:55 FILIPEK

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              kupilam ostatnio nikoli te ciasteczka z hippa po 7 miesiacu i sa dobre tylko robie jej z mleczkiem bo jak je suche to odgryzie kawalek i sie ksztusi ostatnio jej z trzy razy wyciagalam palcem z buzi wielkie kawalki tego ciastka i chlebka (przylepki) i stwierdzilam ze jeszcze nie dorosla zeby sobie skubac i mowie jej ze jest nie kulturalna bo nie mozna tyle na raz do buzki wkladac
                              Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Jak tak lubi sama jeść to dawaj jej chrupki kukurydziane, nawet jak odgryzie kawałek to szybciutko jej się rozpuści w buzi Filip lubi sobie tak pochrupać
                                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X