Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Pisz i na stare tematy
    Dzieci to są najkochańsze jak się śmieją i jak śpią hehe
    a ja wcinam hot dogi i pranie rozwiesiłam
    1.03.2009 9:55 FILIPEK

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Wiecie co czytam właśnie artykuły o trzydniówce i sie zastanawiam czy aby czasem Filip tego nie przechodzi Gorączkę miał właśnie 3 dni ale nie widzę żadnych plamek na razie tylko kilka kropeczek w okolicy czółka ale myśle że to może potówki hmmm

      http://ebobas.pl/artykuly/czytaj/169...i-rumien-nagly
      1.03.2009 9:55 FILIPEK

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Vincent przechodzil pol roku temu trzydniowke i skapnelam sie ze to to, dopiero jak go wysypalo i to na poczatku tez myslalam ze to od pomidorowej bo jadl 2 dni pod rzad aaaaale za duzo tego bylo jak na uczulenie od obiadku, krostka przy krostce, najwiecej na brzuszku
        Last edited by vini-miki; 20-10-2009, 09:32.

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          ale goraczke mial masakryczna doslownie slanial sie z wyczerpania a ja wtedy mialam jeszcze mega ogromny brzuchol masakra jak to niedawno przeciez bylo

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            no Filip miał tak 38-38,5* i też był taki osowiały... poczekam jak go wysypie to znaczy że mamy to za sobą a drapał się po tych krostkach czy one nie swędzą?
            1.03.2009 9:55 FILIPEK

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              hej dziewczynki ja was tu podczytuje ale jak dobijam do konca to padam
              no wiec tak moja nikola od 5 dni ciaga smoka
              u nas moze niedlugo zabek wyjdzie mam takie podejrzenia ta zabawka co zamowilam przyszlas i jest super
              swierdzilismy ze zamiast sobie kupowac prezety na mikolaja kupimy nikoli tego szczeniaczka uczniaczka
              moja nikola wczoraj pierwsze pol godz z niania i jakos poszlo nie byla zbytnio niegrzeczna takze nikola sobie poradzila z nowa osoba no i niania z nia
              Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                wstawilam pranie, a jak zanosilam Maika, poszlam po miske zeby pozbierac ubrania i patrze a tam jeszcze wczorajsze pranie nierozwieszone
                skleroza u mnie na calego, poskladalam to wczoraj po wypraniu w kosteczke i mialam pod wieczor rozwiesic i sie dziecku zapomnioalo, ale wachalam - nie zgnilo
                w tym pokoju gdzie wieszam pranie jest jeszcze zimniej niz w pozostalych czyli meeega pizgawica prawie jak na dworze moze to pomoglo ze mi nie zesmiardlo

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Aniu Vini sie nie drapal, no ale czy to swedzi czy nie to do konca niewiem, ja bynajmniej nie widzialam zeby sie lorowal, a moze juz nie pamietam



                  ale Ci pomoglam

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    pytanie za 100pkt.

                    Jaka macie temperature w pokoiku w nocy? tam gdzie dzieciaki? tak pi razy drzwi

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      hehe pomogłaś pomogłaś

                      Sylka a co to ten szczeniaczek uczniaczek?
                      1.03.2009 9:55 FILIPEK

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Witka
                        my już po śniadanku jakoś kawy nie mogę

                        co do trzydniówki to my już po,gorączka 39,5 przez prawie 3 dni na koniec troszkę się zmniejszyła ale na 4 dzień wysypka całego ciała nie było wolnej czystej skórki wyglądała jak poparzona aż się wstydziłam z nią na miasto wyjść i wysypka utrzymywała się z 2-3 dni
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          o to co nic nie mówiłaś Majorka?
                          Dalej masz objawy ciążowe? Powiem ci że mnie wcale to nie śmieszy mi też dziś rano było słabo i niedobrze a wieczorami mam wilczy apetyt dosłownie wcinam co jest pod ręką
                          1.03.2009 9:55 FILIPEK

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            wysypka nie swędzi

                            szczeniaczek
                            http://www.allegro.pl/item772729630_..._serce_pl.html

                            ja jak za długo trzymam pranie to zawsze je na płukanie jeszcze nastawie i więcej płynu leje
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Vincent mial ta trzydniowke po kontroli lekarskiej no i na poczekalni bylo w tym dniu sporo takich maluchow ok.2 letnich czyli potencjalnych nosicieli, na bank stamtad to przywlekl, 3-dniowka wystepuje u dzieci od ok pol roku zycia do 3 lat, juz teraz nie jestem pewna czy 3 czy 2

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                mdłości można powiedzieć mineły ale bolą mnie cycy i wogóle sobie wmawiam a psycha coraz gorzej testu sie boję zrobić
                                dziś odstawiam tabletki i niech ten okres w końcu się pojawi choć to nie powie mi czy ciąży nie ma bo można mieć i podczas ciąży ale może to przez te tabletki brzuch boli jak na okres i tak jakby wymuszał się normalnie więc od dziś nie biore tabsów
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X