Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Cześć!
    Ale Fifi słodko wyglada z tymi zębolami!
    I ja tak jak Ania daje Krisowi popróbować troche normalnych smakołyków- jada z nami obiady naprzykład, tzn sadzamy go w krzesełku przy stole i dajemy mu po odrobince- a to ziemniaczków, a to rosołu i cieszy przy tym jak cholera, a jak pyskuje i u nas jakoś nie ma problemu z drobinkami w jedzenu, wsuwa biszkopta z jabłkiem, rosołek z podrobionym makaronem, dziś jadł ze sloiczka warzywa na parze z ryżem....

    A co do chodzików jeszcze- chyba Majorka mnie przekonała. Ja też stanowczo byłam na nie, jak sie napatrzyłam jak siostrzeniec męża chodził po zabawach w tym sprzęcie. Ale teściowa wkładała do niego Kacpra na cały dzień, dla świętego spokoju, a my chcemy narazie zablokowac kółka, żeby Kris tylko sobie w nim stał, bo już naprawde siedzieć nie chce i za wszystko sie podciąga. A do nauki chodzenia kupiliśmy specjalne szelki, coby nie prowadzić go za rączki i było nam wszystkim wygodniej.

    a na dziąsła my tez uzywaliśmy i Bobodent i Dentinoxżel i ten drugi jest faktycznie lepszy

    I nie wiem co jeszce miałam pisać
    narazie uciekam wsunąć jakąś kolacyje
    Do potem
    Last edited by nichol; 19-10-2009, 20:18.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Babeczki to Wy macie z tymi zębolkami,u nas cisza.....
      Nator to przyjemnej kąpieli życzę
      A ja za godz.do pracy a tak mi się nie chce Chętnie bym wskoczyła już pod kołderkę a tu dupa.To miłej nocki kochane,ja jutro do południa będę spała(jak Kacperos da)i nie piszcie za dużo bo nie nadążę w czytaniu.
      Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        hmm...z drobinkami u nas to w zasadzie tak jak u Nichol, tzn. jakoś specjalnie Szymonowi nie przeszkadzają. POwiedziałabym nawet, że dużó bardziej podoba mu isę takie jedzenie niż te papki. ostatnio właśnie zaczął wypluwać te deserki, które są tak bardzo paćkowate. ale jak rozbrajająco wygląda jak takie mieli dziąsełkami te grudki
        i jeszcze pozostając w temacie jedzenia, to zauważyłąm że chyba lepeij mu smakują takie domowe obiadki typu marchewa,ziemnior i kawałek selerka zmiksowane(bardziej lub mniej) na pseudo-rosołku niż te słoikowe gotowce dobrze wrózy to na przyszłośc

        Młody padł w kńcu,w dzień znowu spaliśmy raptem godzinke....


        Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          aha! w końcu zdjęcie
          "Moje rybki"



          Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            I jeszcze jedno,a co
            Z miśkiem.



            Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Natorku nie rób smaka bo na saładkę to mnie od wczoraj ochotka bierze a do sklepu to mi się nie za bardzo bo w naszym nie ma wszystkiego i drogie a do miasta 4 km to się nie chce jechać,ale jutro na rehabilitacje to porobie zakupki

              a powiedz mi Natorku dla czego biegacie na rehabilitacje?

              tego posta pisałam od 19,30 i zapomniałam kliknąć by go wstawić
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                widzę że wszystkie spać pouciekały

                u nas zupki też woli te z grudkami typu rosołek z ryżem lub z kaszka kukurydzianą obiadki jarzynki z szynką,papkami pluje i nie chce jeść a dziś zmiksowałam jej ziemniaka z buraczkiem i odrobiną wody i wcinała tylko potem zaczeła pluć i koniec jedzenia tak się zaraza nauczyła że jak jest w połowie to pluje i nawet zabawianie nie pomaga
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  no to jak was nie ma to ja też ide lulu

                  pa kochaniutkie do juterka
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    cześć dziewczyny

                    u nas wczorajszy dzień i noc koszmarna - Ala miała takie straszne ataki - prawie cały czas na rękach, a zęba nie ma, tylko dziąsła spuchnięte i jakieś tam kreseczki widać - może już niedługo

                    jeśli chodzi o te żele to u nas jeśli wogóle coś pomaga to tylko Dentinox - naprawdę polecam

                    moja Ala jeśli tylko wyczuje jakąś drobinkę w papce to od razu odruch wymiotny i wypluwa, ale będziemy próbować

                    dzisiaj kolejny ciężki dzień, idziemy na szczepienie, a później jadę na tą cholerną gastroskopię - trzymajcie za mnie kciuki

                    no to do jutra bo pewnie dziś nie będę w stanie zasiąść przed kompem
                    Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




                    Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      czesc dziewczyny, kope lat

                      Mamy pierwszego zeba!!!! Byly pierwsze gile, pierwszy kaszel (kaszel zreszta jeszcze jest i suche kozy ) nooo i jest pierwszy zab...nawet nie bylo tak strasznie nooo ale swoje wymarudzil i to jeszcze skumulowalo sie z przeziebieniem... takze w bolu, ale wyszedl.

                      Teraz smrod sie kreci bo to to to wstalo o 4 rano i skrzeczalo jak wrona, bez kitu i tak ma "gruby" glos a teraz jeszcze z ta chrypka to jak cos gada to jak rockman conajmniej hehe, smialismy sie wczoraj ze Vini ma bardziej dzieciecy glosik...

                      Zaraz cos tam wyskrobie ale teraz drogie Panie... mam koncert w domu :/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Hej

                        No Aneczka gdzieś ty była jak ciebie nie było?

                        U nas noc przespana nareszcie tylko pobudka o 5:30 żeby wskoczyć do naszego łóżka i pospane do 7. Wyszedł ząb-jest luz tylko ciekawe kiedy się zacznie z drugim

                        U nas dziś mgła że drugiego bloku nie widać... brzudko, zimno i pochmurnie. Nienawidzę jesieni i zimy bleh!
                        Fifek zakimał więc mogę sobie sklecić jakieś śniadanie i herbatkę z cytryną i miodem bo coś mnie na katar bierze...
                        1.03.2009 9:55 FILIPEK

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          czesc, ja wlasnie kawke koncze i tak jakbym wcale nie wypila spaaaaaaaaaac sie chce, o ludzie jak to ciezko 1 reka pisac, trzymam mika moze zasnie na rekach to go od razu na gore szmyrne

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            do tylu jestem straszliwie z forum aaale tu rozmowa nonstop nowe tory przybiera to nie bede pisala na stare tematy babeczki co???

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              dzisiaj musze sie jakos zebrac dokupy hehe przez to siedzenie w domu caly tydzien ani wlosow dobrze nie uczesalam,,,oooo zasnal, jeziu jaki on sliczny i grzeczny ....jak spi

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                ide zaniesc babelka do jego wyrka bede bardziej produktywna z druga reka

                                pranie po drodze wstawie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X