Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
    a jakie macie ubranko Kala i Ankasos do chrztu?
    ja mam jasnoróżową sukieneczke, ale taką zwykła tzn elegancka ale nie typowo do chrztu, do tego białe kozaczki z futerka, białe rajtuzki, biała kurteczka z misia i biała czapucha, zrobie może później zdjęcia to wam wkleje, albo wkleje z chrztu, no w każdym razie nie tak strojnie, bez falbanek i koronek i kokardek, bo ja nie lubie
    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Chyba już wiem w czym rzecz z tym zwracaniem Mojej Hani. Wyobraźcie sobie, że dziś jej dałam owocki i do tego wkruszyłam biszkopta, poczekałam aż zmięknie całkiem i jeszcze blenderem przemieliłam i niestety ale zwróciła wszystko Ona chyba nie umie jeszcze jeść takich papek z granulkami bo tak samo było z tymi brokułami - one też nie zmieliły się tak dokładnie, pływały w tej zupce takie ziarenka zielone z nich - wiecie te końcówki z tych różyczek. I teraz z biszkoptem to samo było, a w południe jadła obiad i wsio oki, tylko właśnie jak dostanie takie coś to otwiera szeroko buzię i tak jakby sie dławi.
      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Dziewczyny ja miałam taką sukienusię i polecam Wam tą stronę - tam są piękne ubranka na chrzest.


        http://www.ubrankadochrztu.com/sklep...ru-z-roza-B008
        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Napisane przez kala8 Pokaż wiadomość
          ja mam jasnoróżową sukieneczke, ale taką zwykła tzn elegancka ale nie typowo do chrztu, do tego białe kozaczki z futerka, białe rajtuzki, biała kurteczka z misia i biała czapucha, zrobie może później zdjęcia to wam wkleje, albo wkleje z chrztu, no w każdym razie nie tak strojnie, bez falbanek i koronek i kokardek, bo ja nie lubie
          haha to ja dokładnie tak samo tylko sukienka ecru a tak to białe rajstopki, kurteczka z misia biała, kozaczki futerkowe białe i biała czapulina
          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



          http://annalena4u.blogspot.com

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Napisane przez yoenne Pokaż wiadomość
            Chyba już wiem w czym rzecz z tym zwracaniem Mojej Hani. Wyobraźcie sobie, że dziś jej dałam owocki i do tego wkruszyłam biszkopta, poczekałam aż zmięknie całkiem i jeszcze blenderem przemieliłam i niestety ale zwróciła wszystko Ona chyba nie umie jeszcze jeść takich papek z granulkami bo tak samo było z tymi brokułami - one też nie zmieliły się tak dokładnie, pływały w tej zupce takie ziarenka zielone z nich - wiecie te końcówki z tych różyczek. I teraz z biszkoptem to samo było, a w południe jadła obiad i wsio oki, tylko właśnie jak dostanie takie coś to otwiera szeroko buzię i tak jakby sie dławi.
            moze to właśnie o to chodzi, Lena co prawda nie zwraca ale to dlatego że nie zje czegoś co ma okruszki bądź kawałki, jak tylko poczuje coś innego niz papka to ma odruch wymiotny i otwiera buzię i czeka aż wszystko wyleci
            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



            http://annalena4u.blogspot.com

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Napisane przez ankasos25 Pokaż wiadomość
              haha to ja dokładnie tak samo tylko sukienka ecru a tak to białe rajstopki, kurteczka z misia biała, kozaczki futerkowe białe i biała czapulina
              no proszę , to może podobny gust mamy , anka wstaw zdjecia to porównamy
              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Sukienusie są taaaaakie faaaajne

                Ja lecę już spać bo trochę z Filipem się nawalczyłam.
                Jeden ząbek już się przebił ale dałam mu w razie czego nurofen na noc,lepiej niech nie gorączkuje.

                Do jutra babeczki ;*
                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  No z tymi kawałeczkami to ja też miałam komedie, bo jak zaczęłam podawać coś innego niz papki, to natychmiast odruch wymiotny, plucie i slinienie żeby nic w paszuli nie zostało.
                  ale teraz juz sobie radzi, z tym, ze więcej czasu trzyma w buzi i rozgniata języczkiem i dziąsełkami.
                  Ja to do chrztu mialam garniturek i czapeczkę z daszkiem (taką na "warszawskiego cwaniaka") i kocyk z jego danymi bo było chlodno w kosciele. Ale powiem Wam, że polecam do torby zabrać coś "normalnego" do ubrania, bo Kacper na koniec to już marudził na koszule, a do tego zasikał się cały, no i był koniec imprezy.
                  A ja dziś upieklam z synusiem rogaliki i zrobiliśmy sałatkę z selerem, jajkami, kukurydzą, groszkiem i papryka na majonezie - mniami! To bedę dzis miała ucztę na kolację!
                  Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                  Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    mm Nator czemu mi takiego smaka narobiłaś, wysyłam mężka po coś samcznego do sklepu jakiś wilczy apetyt mam ostatnio, Majorka może my obie w ciązy

                    wstawiam wam jeszcze nowe fotki
                    Smyk rozmawia z termoforem- panterką, i w roli pilota

                    to jeszcze raz dobrej nocki!
                    do jutra
                    Attached Files
                    1.03.2009 9:55 FILIPEK

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      A Wasze Maluchy już stoją czy siedzą, bo Hania ma prawie 7 mcy i jeszcze nie siedzi. A ostatnio jak była u ortopedy to mi powiedział, że w żadnym wypadku nie sadzać, nie ćwiczyć tak żeby się trzymając mnie za rączki podnosiła. Im później usiądzie i stanie tym lepiej dla niej i dla jej kręgosłupka.
                      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
                        Sukienusie są taaaaakie faaaajne

                        Ja lecę już spać bo trochę z Filipem się nawalczyłam.
                        Jeden ząbek już się przebił ale dałam mu w razie czego nurofen na noc,lepiej niech nie gorączkuje.

                        Do jutra babeczki ;*
                        Ania może spróbuj bez Nurofenu. Mi lekarz mówił, żeby nie dawać tak na wszelki wypadek tylko w razie konieczności. On szybko działa więc gdyby co to pewnie błyskawicznie by pomógł. Nie wiem, zrobisz jak tam chcesz, lepiej znasz swoje Maleństwo ale może nie będzie potrzeby dawać mu Nurofenu. Moja Hania dostała raz a tak to nie dawałam i spokój był w miarę. Tylko żelem jej smarowałam na dziąsła. Mam taki niemiecki - dostępny w aptekach - fajnie chłodzi bo sama wypróbowałam zanim podałam i mojej Małej najlepiej pasuje. Nazywa się Dentinox N
                        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Tylko drogi bo ok. 24 zł a sa tańsze np. Bobodent po 16 chyba
                          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Kochane, ja też uciekam, bo mam ciepłą wodę w wannie i gorącego faceta w niej
                            To do jutra
                            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              nie mogłam musiałam jeszcze zajrzeć dopóki chłop mój poszedł do sklepu

                              Yoenne ja stosuje bobodent ale to nic nie pomaga, na początku przy pierwszych był ok a tutaj to już musi być lek zbijający gorączkę i przeciwzapalny a wczoraj Filip miał przeszło 38*, teraz czułam że też robi się gorący w ogóle ten drugi ząbek widzę że będzie kilka dni nas męczył bo dziąsęłko nie dość że spuchnięte to jeszcze czerwone noc do kitu bo już marudzi.
                              No teraz to już spadam na dobre
                              bye
                              1.03.2009 9:55 FILIPEK

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
                                nie mogłam musiałam jeszcze zajrzeć dopóki chłop mój poszedł do sklepu

                                Yoenne ja stosuje bobodent ale to nic nie pomaga, na początku przy pierwszych był ok a tutaj to już musi być lek zbijający gorączkę i przeciwzapalny a wczoraj Filip miał przeszło 38*, teraz czułam że też robi się gorący w ogóle ten drugi ząbek widzę że będzie kilka dni nas męczył bo dziąsęłko nie dość że spuchnięte to jeszcze czerwone noc do kitu bo już marudzi.
                                No teraz to już spadam na dobre
                                bye
                                Ania spróbuj tego żelu co Ci poleciłam, na Hanię też Bobodent przestał działać a ten działa i naprawde jestem zadowolona.
                                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X