Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Witam serdecznie wszystkie Kobitki

    Wczoraj miałyśmy bardzo ciężki dzień, bo chyba Hania się zatruła przeze mnie. Zrobiłam jej zupkę - taką jak zawsze tylko, że wrzuciłam brokułka i Mała miała chyba taki ból brzucha, że wszystko zwróciła a potem nie schodziła mi z rąk, wbiła mi pazurki w ramię i tak spała cały dzień, nie mogłam jej odłożyć bo potwornie płakała. Moja siostra dawał już w tym wieku brokuły i jej synek uwielbiał je jeść ale Moja Królewna coś chyba nie bardzo.
    Ale dziś już jest lepiej i na razie nie będziemy jadać brokuł.
    Zauważyłam też że bardzo źle znosi moje wyjazdy do szkoły w weekendy. Całe dnie jest z Babcią a ja wyjeżdżam o 6.30 rano i wracam o 21 także się nie widzimy ale jak się obudzi w nocy i zobaczy, że to ja ją karmię to już koniec, wyciąga rączki i płacze. Potem się tuli przez godzinę i trzyma mnie mocno aż w końcu zasypia. Taka jakaś przytulanka się z niej zrobiła, chyba taki wiek już. A nam się znowu powrót do Irlandii przesunął i wracamy 7 listopada. Juz powiem Wam, że tęsknię strasznie.
    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      A właśnie powiedzcie mi jeszcze ile Wasze dzieci mają wzrostu i kilo. Moja Hania ma 69 i 7 kg. Wszyscy lekarze mi mówią, że mało trochę waży ale mi tam się nie wydaje, przecież dziecko nie musi być pulpetem nie?
      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        ja dostałam pieluszki i przysłali mi nowy kod to też wypełniłam i będą kolejne

        a oto kiełbaska dla ciebie aniuza freee
        Attached Files
        HANULKA 09.04.2009




        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          heh dzięki Majorka

          Yoenne ja dokładnie nie wiem jak to z Filipem, ostatnio jak byliśmy u lekarza to miał 73cm i 8200 ale to było 2.09 także teraz pewnie mu sie podrosło i apropo pulpetów to wczoraj dzwoniła moja koleżanka która ma termin porodu na środę i wyobraźcie sobie że jej synek ma 47cm a waży 4050 to dopiero będzie pulpet cały okrąglutki
          1.03.2009 9:55 FILIPEK

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Majorka a ile dostałaś tych pieluch? Pamiętam,że przy wypisaniu ankiety wpisywało się ilość dzieci-ja wpisałam 3.A i ostatnio też dostałam na meila nową ankietę na pieluchy iii...znów nic
            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Napisane przez yoenne Pokaż wiadomość
              A właśnie powiedzcie mi jeszcze ile Wasze dzieci mają wzrostu i kilo. Moja Hania ma 69 i 7 kg. Wszyscy lekarze mi mówią, że mało trochę waży ale mi tam się nie wydaje, przecież dziecko nie musi być pulpetem nie?
              nie martw się moja Hania też 2 tyg temu miała 69 i 7 kg lekarka powiedziała że chyba taka jej urodz i nie ma co szukać na chama choroby a co do brokułów to może przesadziłaś z ilością i ją po prostu złapały wzdęcia moja wcina i nic jej nie jest ale ja daję góra 2 różyczki na zupę na 3 dni
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Madzikprzyjdą nie martw się ale to sa tylko 2 pampki i według mnie nie są tak cudne choć nie przemakają przez wierzch jak nie raz hagisy
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Mi też się wydaje że może za dużo troszkę tych brokułów albo niedogotowane, mój Filip wcina bez problemu, a nawet wczoraj podjadł troszkę chlebka z masełkiem
                  1.03.2009 9:55 FILIPEK

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    macie dobrze z tym chlebkiem masełkiem itd. ja się boję chleba bo Maja uczulona wiec ta też moze mieć a masełka nie wolno bo nabiał jakoś z Markiem problemów nie miałam bo on miał wziewne na pyłki i jadł wszystko
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      ja to współczuje wam tych alergii w sumie mojemu Filipowi jeszcze nic nie zaszkodziło i daj Boże żeby tak było nadal. Ja się trochę dygam nowych pokarmów ale moja mama mnie czasem uświadamia że wszystko ok i jak nie spróbujesz to nie bedziesz wiedziała, wczoraj np dowiedziałam sie że tata nakarmił w piątek Filipka słoiczkiem po 8 miesiącu bo fajny miał skład... ot taki mądry

                      No i wybiła nam 100
                      1.03.2009 9:55 FILIPEK

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        moja znajoma z irlandi karmi wszystkim swoją małą jest w wieku Fifiego normalnie je to co oni gołąbki i rosół z makaronem nawet nie siekanym dosłownie wszystko ,jest 2 x większa niż moja i już zasuwa na raka od czerwca ale mi się zdaje że takie jedzenie za bardzo obciąża nerki i żołądek dziecka który nie jest jeszcze przystosowany do takich przyprawionych potraw,co innego jak zje słoiczek dla troszke starszego ,jak nic mu nie było to możesz spokojnie taki kupować on mniej więcej jest składnikiem tak samo robiony jak te co dajemy tylko dokładają jakiś nowy składnik a jemu widocznie nic nie przeszkadza więc nie cykaj możesz karmić
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          MAMY SETNĄ STRONĘ!!!!!!
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            nie no rosół i gołąbki to przesada tym bardziej że przyprawione pewnie mocno ale czemu by nie dawać czegoś bardziej dorosłego? moja koleżanka z kolei ma córeczkę ze stycznia i ona normalnie sadza ją do krzesełka, daje w jedną rączkę parówkę a w drugą chlebek i ona tak sobie wcina i gryzie śmiesznie to wygląda no ale nic jej nie jest, nawet ostatnio miałą rota (nie szczepiła jej) ale sraczka skończyła się po 2 dniach i po chorobie. Wiecie to jednak wygoda dawać dziecku już to co ma się w lodówce a nie biegać po te cholerne słoiki za 5zł
                            1.03.2009 9:55 FILIPEK

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              dzień dobry wszystkim
                              u nas dziś pogodnie, słoneczko świeci tylko mroźno dość.
                              wiecie co, normalnie oszaleć można z tym spaniem-Mały coś sie poprzestawiał i spać nie chce ni cholery. A jak już padnie,w ciężkich bólach i z rykiem, to śpi raptem pół godzinki i mamy takie 3 przerwy półgodzinne w ciągu dnia. A niby małe dziecko to tak dużo snu potrzebuje...ehe, już to widze.

                              Szymon też już zaczyna sam siedzieć, oczywiście jak się zagalopuje to kładzie się na brzuszku a potem nosem w pościel a najlepsze( najgorsze?) że teraz, jak już zczaił o co loko z ttym siedzeniem, to już nie chce mi się we wannie położyć i musze go myć na siedząco.

                              co do wymiarów -domowym sposobem i wagą - toSzymon ma jakieś 72-73cm a z wagą, jak mnie poinformował wczoraj teść to 10kilo i 100g! ale może po jedzeniu akurat go ważył


                              Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Lenka waży tak ok 9 kilo(chyba) domowym sposobem zwazona a długa na 80cm

                                Madzik, mam sukienke ale juz jest za duza bo schudlam i muszę przerabiać ja, a z założeniem do zdjęcia to nie taka prosta sprawa bo piotrek mi ją wiązał tylko raz i powiedział ze nigdy wiecej ale kiedyś zrobię w niej zdjęcie przed ślubem...a zreszta moze potrzymam Was trochę i pokażę zdjęcia dopiero ze ślubu??? wkońcu to już tak niedługo
                                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                                http://annalena4u.blogspot.com

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X