Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    wspolczuje :/
    Majorka daj jakiś pomysł na obiad
    1.03.2009 9:55 FILIPEK

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      ja to mam ochotę na żeberka z pomysłem na żeberka albo gulasz,ale nie stety za daleko do sklepu więc dziś albo mielone albo buraczkowa ale chyba zrobię zupę bo jakoś dawno nie robiłam
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Dobry dziewczynki

        ja dzis idę na łatwiznę i robię spaghetti na obiad
        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



        http://annalena4u.blogspot.com

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
          Dzień dobry ...

          Pffff jestem padnięta, wczoraj w nocy jeszcze pojechaliśmny na pogotowie bo mężek się uparł że trzeba, no i lekarz powiedział że wystarczy syropek albo czopki bo dwa ząbki mu się przebijają, przy kłach mogę nawet liczyć na rozwolnienie i brak apetytu mówi że dzieciaki które mają taką fizjologię że oba ząbki na raz im wychodzą to mają straszne przeżycia jak zaczynają wyłazić 4,5,6 no i noc przespana na brzegu łóżka, wstałam cała zdrętwiała a w nocy kilkanaście pobudek na masowanie, przytulanie i lulkanie. Tak mi szkoda tego mojego synka, nacierpi się maleństwo

          Na szczęście trochę się zabawia na macie więc mogę zjeść płatki chociaż.
          ... no i pojedzone, marudzi biedaczek...
          Do usłyszenia

          Aniu nie strasz!!!!!!!!!!!!! Mojemu też wychodzą po 2 ząbale
          Ja też jestem padnięta. Synio od kilku dni budzi się o 4. Zabieram go do siebie do łóżka i przytulam, żeby usnął - kiedyś to działało. A teraz............ szczypie mnie, okłada rękami po twarzy ( gdy przysnę) i gada po swojemu. A tatuś wychodzi do drugiego pokoju i śpi.............
          Pocieszam się rychłą zmianą czasu na zimowy


          A oto mój ANIOŁEK sprzed chwili
          Attached Files
          Last edited by sylka76; 19-10-2009, 10:41.
          Kochany Nikodem 2009.04.07.

          [/url][/url]

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            a ja mam pustą lodówe a wyłazić mi się nie chce na to zimnisko

            Sylka może u twojego Nikosia będzie lżej, nie martw się na zapas
            ale za to jak Fifi zasnął po 8 to jeszcze śpi taki osłabiony...
            1.03.2009 9:55 FILIPEK

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Wiecie co mam dla Filipka taki termofor http://allegro.pl/item774709275_term..._panterka.html i jak on tak wczoraj płakał i marudził to nalałam tam ciepłej wody i przytuliłam tego geparda do Fifka brzuszka i wiecie że się uspokoił. Chyba to ciepło tak kojąco na niego działało
              1.03.2009 9:55 FILIPEK

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                To może i ja to zastosuje. JESZCZE W CIAZY KUPIŁAM W BIEDRONCE MISIA PRZYTULANKE - TERMOfor- mam synka na rekach - stad to pismo
                Kochany Nikodem 2009.04.07.

                [/url][/url]

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Polecam Kołysanki Ewy Lorskiej - Nie Napisze Skad Je Mam - Domyslcie Sie................:d
                  Kochany Nikodem 2009.04.07.

                  [/url][/url]

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    my mamy też taki wiatraczek tylko zakończenia skrzydełek ma szpiczaste

                    jak pusto w lodówce to może jakieś placki ziemniaczane,albo podsmaż
                    kiełbase (jak masz)dodaj cebuli po podsmażeniu podlej troszkę woda i dopraw koncentratem i keczupem troszkę soli cukru pieprzu i papryki i sos gotowy,tylko kiełbasy musi być trochę żeby smak dała,a jak nie to ci gotowy sos podrzucę Neapolitański i makaron
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      ala miala właśnie atak ząbków, pół godziny na rękach i niesamowity krzyk - nic jej nie pomaga, a mi plecy pękają teraz śpi, tylko co jakis czas zapłacze przez sen - ale ją musi boleć aż ja się popłakałam z tego wszystkiego - ona się darła, a ja z nią chlipałam - niezły cyrk

                      fajna sprawa z tym termoforem - kupię sobie
                      Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




                      Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        no naprawdę sądze że przynosi to jakąś ulge, tym bardziej że wczoraj już wszytsko zastosowałam a to dopiero jakoś go uspokoiło
                        1.03.2009 9:55 FILIPEK

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
                          a jak nie to ci gotowy sos podrzucę Neapolitański i makaron
                          NIe mam kiełbasy ale jak byś była tak dobra to podrzuć mi a ja ci oddam kasiorkę
                          1.03.2009 9:55 FILIPEK

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Witam.My po nocce trochę niewyspani,mały budził się dwa razy na jedzenie,trochę mu się poprzestawiało bo przesypiał całą noc.Zębów nie ma jak nie było,zazdroszczęWam tych perełek My kupowaliśmy rajtuzki na Allegro po 11zl ale wtedy nie wiedziałam,że będą w Biedronce.
                            Nator dzieciaczki moje już zdrowe ,na szczęście.Zazwyczaj jest tak,że jak jedno chore to i drugie zaraz i trzecie...

                            Ania jak tam sukienka na ślub,pokazuj zdjęcie jak masz,bo nie widziałam

                            Kochane,a która z Was dostała te pieluchy do wypróbowania?? Bo ja złożyłam,mieli przesłać w ciągu 14 dni i nic Ale czytałam tam na forum Pampersa,to kobietki pisały,że jedne dostają po paczce a inne po dwie szt do testowania.Ciekawe od czego to zależy..



                            Wszystkiego naj naj dla solenizantów!
                            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              znalazłam w zamrażarce kawałek szynki to może z tego coś wykąbinuje, to już nie leć do mnie kochana
                              1.03.2009 9:55 FILIPEK

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Madzik ja dostałam dwie sztuki już dawno jakoś na początku miesiąca, ale nie wiem od czego zależy czy cała paczka czy dwie sztuki

                                A teraz dałam dla młodego gryzaczek z lodówki ale się cieszy, gryzie po prawej stronie pewnie jutro już będzie ząbek bo widać już kawałeczek
                                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X