Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    A lenka dziś nosiła nowe rajstopki i są super i nie są na nią za duże w pasie, właśnie fajne są bo się dobrze trzymają a nie gniotą, dziś nosiłyśmy białe z krówką
    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



    http://annalena4u.blogspot.com

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      No w końcu Madziku jesteś!
      Fajnie, że mężek też ma prace i może będziecie się widzieć więcej, bo w domku to pewnie ciągle chłopaki Was absorbują.
      A teraz już są zdrowi mam nadzieję?
      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Aniu, już Ci szukam foteczek
        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Aniu, foteczki masz na mailu!
          już się nie mogę doczekać efektów. Ale będziesz ślicznie wyglądać
          A w kąciki oka mozesz dokleić sobie kilka sztucznych rzęsek, to slicznie wyciąga oko!
          Ja miałam doklejone po 4 na każdym slepiu i było cudnie
          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            No to spadam Kobietki, do jutra!
            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              jestem i ja

              WSZYSTKIEGO NAJ DLA KRYSTIANKA

              Hanula dziś jakaś niespokojna i powiedzcie dziewczyny ona prócz mleka B pepti nie je nic jest ok a jak jej dam zupkę ze słoiczka bobovita lub gerber to ją wysypuje jak skaza mimo ze na etykiecie pisze nie zawiera mleka,i sama nie wiem czy im można wierzyć czy po prostu jest uczulona też na co innego ale inny produkt inaczej by chyba wysypał,już sama nie wiem jak i czym ją karmić chyba będę gotować po prostu marchew i ziemniaka

              a co do gotowanych to bez pasteryzacji 2 dni góra można trzymać a i pasteryzowane lepiej dłużej jak 3 dni nie trzymać bo może dostać zatrucia
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Madzik, nareszcie!
                Fajnie ze mimo kupy obowiazkow i powrotow do pracy naszych forumowych cioc jednak czasem udaje sie nam jakos zgadac
                A postepy Krisa to chyba nagroda za te wszystkie niecalkiem przespane nocki i klopoty z jedzeniem- butelki nadal zero, kaszka z łaska i to tylko jak go oszukamy (dzisiaj byla z biszkoptem) i wogole mlekiem sztucznym nam pluje.... Śmiejemy sie ze tek jak pizza smakuje tylko jedzona rekami, tak mlecycho Krisowi smakuje tylko z cyca i juz
                A co do chodzika- nie wiem juz widze ze jest watek na ten temat i same posty na NIE. A my mamy coraz bardziej prze... z naszym Supermenem, bo wszystkiego sie lapie i podciaga do gory, nawet jak sie siądzie kolo niego na kocyku to zaraz lapki do gory zeby pomoc mu wstac. A boimy sie kurka ze jak chodzik mu sie spodoba, to juz wogole nie bedzie chcial siedziec- ania na podlodze, ani w lozeczku....

                Nator, to ty oszustko mala mialas doklejane zesy? sprytnie!
                JA mialam sliczne, dluuuugie, czarne, a jak zaczelam malowac tak chyba sie odbarwily, bo jak nie sa wymalowane to wogole ich nie widac

                dobra, teraz naprawde uciekam do wyrka
                Do jutra!


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  ja też się melduję

                  WSZYSTKIEGO NAJ DLA KRYSTIANKA

                  ja jestem po dwóch dniach zajęć z rachunkowości, straaasznie dużo nauki, ale zaczynam ogarniać - cuś tam w głowie po studiach zostało jednak
                  jestem strasznie zadowolona z mamy i teściowej - spisały się na medal przy wnuczkach; Ala wytrzymala bez cyca 12h, ale jak tylko wróciłam to się prawie na mnie rzuciła,

                  madzik witaj z powrotem!

                  nichol jeśli chodzi o moje dolegliwości żołądkowe to u mnie sprawa dziedziczna: babcia-ojciec-ja, u mnie jest to głównie ostry ból żołądka, niestrawność, biegunka, zgaga, mdłości, bakteria i też po porodzie mi się pogorszyło; strasznie się boję gastroskopii, ale wiem że to jedyny sposób, żeby zobaczyć co tam się dzieje
                  dwa lata temu moja babcia zmarła na raka żołądka, więc wolę chuchać na zimne, jak już będę po gastro to dam znać jak było
                  nichol jak opisujesz jak Twój mały siedzi przy cycu w nocy to mi się Amela przypomina; kochana to nie z głodu tylko z przyzwyczajenia, radzę zacznij odzwyczajać, bo będzie coraz ciężej

                  majorka mi się wydaje, że jak oni piszą na tych słoiczkach że jest bez mleka, to raczej tak jest, u mojej nie ma teraz nowych krostek, a te stare lepiej wyglądają, nie tykam nic co ma mleko, ale np moja Amelka reaguje wysypką - jak przy skazie, a jest uczulona na kurz, a nie na mleko

                  ja też mam te rajtki z biedronki - moje ulubione to białe z krówką - są słodkie, dla Amelki też śliczne wybrałam
                  Last edited by Negri1; 18-10-2009, 23:03.
                  Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




                  Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Ja jestem ogromną przeciwniczką chodzików. Sama w takim wychowana miałam potem ogromne płaskostopie i dłuuugą rehabilitację ( a i tak często jak idę to nogi do srodka stawiam) i skrzywiony kręgosłup z którym do teraz mam problemy. więc chodzikom mówie stanowcze NIE ale nie potępiam osób stosujących takie rozwiązanie... ale leny w to nie wsadzę. My na później mamy tzw pchacz.
                    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                    http://annalena4u.blogspot.com

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      ja tez nie wsadzę Małej nigdy do chodzika, zresztą Amelka też nie miała - jakoś nigdy nie brakowało mi tego urządzenia, zgadzam się ankasos - więcej może byc z tego szkody niż pożytku
                      Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




                      Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        W sumie nie wiem czy moje "wady" wzięły się z chodzika alee... jednak coś musiało się do tego przyczynić...

                        Natorku dzięki za wyjaśnienie i zdjęcia... będziemy próbować i napewno wrzucę zdjecia
                        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                        http://annalena4u.blogspot.com

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          ale sie rozpisałyście w ten niedzielny wieczór

                          a ja oglądałam taniec z gwiazdami, a teraz to już do łóżka spadam bo rano do pracy,
                          to wynika z tego że tylko my nie mamy rajstopek z biedronki
                          to może i ja podjade i kupie jeśli jescze będą, dziewczyny a ile kosztują te rajtuzki ??? i czy są tylko dla niemowląt czy dla większych dzieci też ??
                          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
                            jestem i ja

                            WSZYSTKIEGO NAJ DLA KRYSTIANKA

                            Hanula dziś jakaś niespokojna i powiedzcie dziewczyny ona prócz mleka B pepti nie je nic jest ok a jak jej dam zupkę ze słoiczka bobovita lub gerber to ją wysypuje jak skaza mimo ze na etykiecie pisze nie zawiera mleka,i sama nie wiem czy im można wierzyć czy po prostu jest uczulona też na co innego ale inny produkt inaczej by chyba wysypał,już sama nie wiem jak i czym ją karmić chyba będę gotować po prostu marchew i ziemniaka

                            a co do gotowanych to bez pasteryzacji 2 dni góra można trzymać a i pasteryzowane lepiej dłużej jak 3 dni nie trzymać bo może dostać zatrucia
                            Spróbuj jej podać coś ugotowanego przez siebie z takich samych składników jak na słiczku( ja tak robie) jeśli nic jej nie bedzie to bedziesz miała odpowiedź... my nie mamy żadnej skazy wiec ciężko mi stwierdzić czy to kłamią na słoiczkach, wiem tylko jedno że takie ze słoiczka to zje góra 130 kręcąc nosem a moje to wcina po 190 i jeszcze by chciała wiec coś w tym musi być...
                            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                            http://annalena4u.blogspot.com

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              kala kosztują 7 zeta i są też dla starszych dzieciaków - naprawdę śliczne
                              Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




                              Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Napisane przez kala8 Pokaż wiadomość
                                ale sie rozpisałyście w ten niedzielny wieczór

                                a ja oglądałam taniec z gwiazdami, a teraz to już do łóżka spadam bo rano do pracy,
                                to wynika z tego że tylko my nie mamy rajstopek z biedronki
                                to może i ja podjade i kupie jeśli jescze będą, dziewczyny a ile kosztują te rajtuzki ??? i czy są tylko dla niemowląt czy dla większych dzieci też ??
                                7zł kosztują i są super... i są różne, my mamy białe w krówki, pomarańczowe w foczki i jeszcze jakies nie pamiętam z czym ale były też jakieś zielone i niebieskie w coś, no przeróżne. ja kupiłam rozmiary 68/74 i teraz są dobre a nosi ogólnie rozmiary na 80cm i jedne większe na później ale były też mniejsze
                                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                                http://annalena4u.blogspot.com

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X