Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    mojaorka moja ciotka ma szescioro dzieci i jak by mogla to by wiecej miala
    to straszne miec dwoje dzieci z jednego roku jak tu sobie dac rade!!!
    moja kumpela ma 22 lata ma troje dzieci i mowi ze jej ginekolog powiedzial ze jak karmi to nie potrzeba zabezpieczenia glupia sie posluchala
    i nie ma zebow juz prawie straszne to nie dba o siebie bo nie ma kiedy i pieniedzy ach co z tych dzieci wyrosnie jak mieszkaja wsrod patologi!!
    Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Czesc kobietki!

      Wpadłam tylko na kfilke bo spadamy na spacer

      Wszystkiego naj dla Julci (spóźnione, ale szczere)

      Nam dzisiaj stuka 7 miesiąc

      Nator, Negri, napiszcie prosze coś wiecej o swoich dolegliwościach. Mi tez od paru lat dokucza zoladek i to konkretnie, a po ciazy to juz wogole masakra, ale boje sie wlasnie gastroskopii pije miete, ssam pastylki i jakos przechodzi, ale jest coraz gorzej....

      Kasia, super ta zabawka ja najpierw musze dokupic regal bo juz nam sie nie miesci to wszystko na polkach, potem moze pomyslimy

      A Kris drze do przodu że masakra- nie mozna go juz zostawic samego w pokoju na dluzej, bo w lozeczku podciaga sie za szczebelki, staje i robi "chopa chopa" ( w koncu straci jedynego zeba), a jak bawi sie na kocyku i wychodze na chwile z pokoju, to zaraz jest "mamaaa, mamuuu", płacz i probuje raczkowac za mna. Masakra! no i siedzenie juz sie znudzilo, taraz na tapecie tylko stanie, wiec nie wiem czy nie kupimy tego cholernego chodzika, zeby sobie stal cwaniaczek w pionie, bo tak to nie damy rady....


      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Nicholspokojnie kupuj chodzik bo one po to sa gdy dziecko samo stoi a nie utrzymuje równowagi lekarze nie zalecaja bo rodzice od 5 miecha potrafią już wsadzić dla świętego spokoju i dziecko zamiast chodzić to się odpycha i krzywi nóżki i bioderka ale twój spokojnie może w nim dreptać

        ja też mogła bym mieć nawet 5 ale kasa co z tego że wszyscy mówia da bóg dziecko da i na dziecko jak my z jednej wypłaty i na prawde koniec miecha to ciężko a z czwartym to pod kościół

        Hanulka pełza i skacze na naszym łożu ona tak prawie cały dzień leży i się bawi zabawkami,a mama ma dziś spokój
        HANULKA 09.04.2009




        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Hej
          Aniu nasz wózek nie rozkłada się na płasko, ma tylko 3 pozycje siedzące.

          My już po spacerku, bo nawet słoneczko wyszło chwilę.

          A na obiadek dałam Julci troszkę ziemniaczków wymieszanych z zupką (bo zupki nie chce jeść). Zjadła lekko zdziwiona

          Wszystkiego naj naj dla Krystianka z okazji kolejnej miesięcznicy!!!!!!!!!!




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Aaa no i śliczne fociaki dziewczynki




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Heloł babeczki

              Rocznica mineła miło i spokojnie ale za to Filipek mi zaczął gorączkować jest taki osowiały i przytulasty, dałam mu teraz przed snem paracetamol w syropku i nasmarowałam maścią rozgrzewającą.. no ale nie ma ani kataru ani kaszlu więc myśle że to od kła który mu się wyrzyna

              sądzę że dziś noc będzie nieprzespana...
              do jutra
              1.03.2009 9:55 FILIPEK

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                oto moja Pola śpiąca i nie
                Last edited by kala8; 18-05-2011, 20:36.
                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  na drugim zdjeciu jakieś oczy czerwone wyszły
                  Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Biedny Fifek... Ucałuj go od cioć forumkowych :*

                    A Polka ma świetną czapę




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Witam sporotem

                      Spacer skonczyl sie nalotem na Biedronke i kupilismy oczywiscie rajty i spiworek do spania, bo ten co mielismy zwijal sie jakos i mlody sie w nim platal

                      Szkoda Fifiego, ale te pierwsze gorne podobno sa najgorsze, potem juz z gorki

                      I wiem co czujesz Anko piszac o kolejnej nieprzespanej nocy, bo ja mam ich ostatnio po dziurki Kris budzi mi sie dokladnie co 2 godziny. Raz je, raz lapie cyca i zasypia... nie wiem kurka o co loto- czy cyc to za malo na noc i jest poprostu glodny, czy to tesknoa za mamuska....
                      Dalismy mu dzis przed kapiela kaszke, o dziwo zjadl troche, po kapieli dotankowalismy cycem wiec zobaczymy. No i wyladowal spowrotem w naszym lozku, a tata w drugim pokoju- inaczej w pracy chodzilabym do tylu chyba

                      Laseczki, jak dlugo moze stac w lodowce zupka z miesem domowej roboty? Wydaje mi sie ze gora 2 dni i znow odechciewa mi sie paprac z tym gotowaniem


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Cześć Dziewczynki,
                        ale śliczniusie fotki wrzuciłyście... a u mnie nadal kabel się nie ujawnił. Cholerka, o diabeł ogonem nakrył i zdjęć nie mogę wrzucić.
                        U nas ani raczkowania, ani zębów (ani gorączki i z tego się cieszę i współczuję Fifkowi)... ja to nie wiem o co tu chodzi. Ale zaczyna łapać o co chodzi z siedzeniem i siedzi bez podparcia, tyle, że natychmiast interesuja Go zabawki i kladzie się na brzuch bo chce się bawić. W sumie to ostatnioo tez zaczął ciągnąć nózki pod pupke, ale o przemieszczaniu nie ma mowy.
                        A wczoraj mialam tak zalatany dzien, że bogu dziękowałam jak w końcu znalazłam się w łóżku. I dziś też mimo niedzieli musialam odkurzyć w domu, bo koty juz latały, a mały ma je później oczywiście na łapkach i w paszczy.
                        A jutro rano jadę do ośrodka rehabilitacji pokazać Grocha, zobaczymy co usłyszę?! I muszę się zapisać do lekarza na ważenie, bo nie mam pojęcia ile przybrał, a ostatnio przeciez mi spadł w cetylach z 50 na 10 i mocno mnie to zmartwiło.
                        Wiecie co, chyba sobie drineczka zrobie. Ktoś równiez reflektuje???
                        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Ja ja! ja fcem drina i to mocnego!
                          Ale póki co, tylko na wirtualnego moge sobie pozwolić, bo za jakieś 2 godziny pewien mały terrorysta poepnie sie pewnie pod mojego cyca i jeszcze by korbke złapał

                          Madzik jest na NK (WYKUKAŁAM CIE CHOLERO JEDNA! ), mam nadzieje że wpadnie wreszcie, bo już tenskniem

                          Spadam poprzytulać mojego dużego misia, a potem pod kołderke do małego, bo jutro znów poniedziałek brrrr

                          Buziol *


                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            ichol, mały wirtualny drineczek dla Ciebie Kochana (taki w cycki nie wchodzi, he he)
                            No ładnie! Madzik proszę się ujawnić! Zostałaś namierzona!
                            A tak swoją drogą to słyszałyście tą afere z agentem Tomkiem? Mamy Jemsa Bonda normalnie. Choć wkurza mnie, że za naszą kasiore jakiś łoś rozbija się po knajpach i kurortach, jeździ eksta furą i zarywa dupencje... niby że pracuje! Tak to ja też bym mogła
                            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              No cześć ,cholercia reprymendę dostałam od Nichol... no i jestem Przepraszam,że mnie nie było ale jak wracałam z pracy to nie wiedziałam w co ręce włożyć a wieczorem padałam dosłownie na twarz.Ale obiecuję częściej zaglądać,tym bardziej,że wracam na trzy zmiany ....U nas po staremu,Kacperos rośnie w oczach,siedzi już super ale jak zobaczyłam na nk zdjęcie Krystianka Nichol jak stoi sobie w łóżeczku to zdębiałam Mój klocek chyba za gruby jest...A taki cwaniak się zrobił,że leżeć nie chce,tylko na rączkach lub siedzieć i najlepiej jak ktoś jest obok cały czas.No i biedaczek załapał wcześniej zapalenie oskrzeli,potem starsze chłopaki i pół apteki leków chyba wykupiłam

                              Mój mąż jutro do pracy pierwszy dzień (w mojej firmie) i jakoś sobie nie wyobrażam bo...jestem cholernie zazdrosna! Tyle,że on na jedną zmianę będzie pracował,w magazynie .Chyba *************... dostanę!


                              No a nadrobić w czytaniu wcześniejszych postów nie dam rady,postaram się być już na bierząco.Pozdrawiam
                              Last edited by madzik291; 18-10-2009, 21:45.
                              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Wszystkiego najlepszego dla Krystianka z niego to dopiero przodownik z tymi umiejętnościami

                                Kasiu no właśnie ja też tak mam i lena jak zasnie w wózku to taka potem pokrzywiona śpi

                                Aniu to może być zabek albo trzydniówka skoro innych objawów nie ma, poobserwuj go ale jakby miał dłuzej niz 3 dni wysoką to do lekarza idź

                                Polcia na drugim zdjeciu wygląda jak moja siostrzenica jak była mała no normalnie bliźniaczka

                                Nichol ja gotuję na max 3 słoiki i na 3 dni mam zupki

                                Nator ja piję piwko wiec już z drineczkiem nie będę mieszać a pamiętasz o zdjeciach dla mnie??????
                                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                                http://annalena4u.blogspot.com

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X