Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Hejka Kobietki, u mnie na tym moim osiedlu to tylko takie małe sklepiki sa spożywcze, piekarnia, poczta...nawet mięsnego nie ma... a do Biedronki to wyprawa do centrum, a jakoś ostatnio ani mi się nie chce za bardzo, ani czasu nie ma, bo ciągle są majstry i jak tylko znikam za bramą to oni siadają w garazu i kawkują i papieroskuja a robota stoi. A wieczorkirm to mi się dostaje od mężka, ze nie pilnowałam...
    Co do cytrusów, miodu, mleka, czekolady, jaj...podczas karmienia piersią, to wszystko mozna o ile u dziecka nie występuje alergia. Zobacz Majorka, ja mleko mogłam, a Ty ani grama, za to u nas na jaja pojawiła się alergia, a u mojej kumpelki na miód. I tak zawsze trzeba po prostu patrzeć.
    Czacza, a jak naprawde podle się czujesz to najprościej podejść do lekarza. Tam Cię osłucha, popatrzy w gardło i podpowie co brać najlepiej.
    A ja jutro mam dzien zajęty calusi, bo rano basen, później wracam na obiadek i na popołudnie lecę do kumpelki na kawkę imieninową (takie spotkanko robi 4 rodzinek z małymi bobkami więc fajna sprawa), po kąpaniu małego mają wpaść znajomi i pewnie zostaną na noc...więc calusi dzień zaplanowany
    U nas też ostatnio marudzenie na potęgę i malusio spania w ciągu dnia... no ale mam nadzieję, że to taki okres
    Lecę zamieszać rosołkiem, bo robie na jutro!
    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      u nas ze spankiem tak samo a jak nie śpi to piszczy i się denerwuje już sama nie wiem co jej jest i czego chce

      zrobiłam czekolade z mleka w proszku zobaczymy co z tego wyjdzie
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Witam ja tylko na chwilkę bo koszmarny dzień dziś w pracy

        Katarzyno wszystkiego naj dla Juleczki widzisz sama się upominałam a też nie pamiętam o innych

        Natorku kochany jeśli się nie pogniewasz to chyba zgapię trochę Twoją fryzurkę

        Lena się wierci i próbuje usnąć bo ponoć cały dzień spała całe 15 minut a ja wkońcu na spokojnie piję kawusię a jak mała pójdzie spać to chyba otworzę sobie wino i napiję się lampki bo dziś jestem chodzącym strzępkiem nerwów i tylko się powstrzymuję żeby nie wybuchnąć płaczem
        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



        http://annalena4u.blogspot.com

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
          Cześć Dziewczyny!
          Aniu z tą schizą chorobową to nie tak całkiem. Ja jestem wrzodowcem i jak jest jesień lub wiosna to zwykle umieram, a do tego akurat tak wypadło że i idą mi zęby i jeszcze coś się z "babskimi sprawami" dzieje. A co ciekawe to ja nie lubie łykać leków.

          nator dokladnie Cię rozumiem - mam takie same problemy z żołądkiem, od 5tej klasy podstawówki się męczę, ciągle stany zapalne, helicobacter itd. we wtorek idę na gastroskopię miałaś kiedyś? ja już trzy razy przez to przechodziłam, ale znowu strasznie się boję
          Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




          Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Aniu, będę zaszczycona jeśli skusisz się na taką fryzurkę Ja byłam na 2 próbnych bo pierwsza fryzjerka wogóle nie wiedziała o co mi chodzi i dopiero druga wyczarowała moje marzenie na głowie. A ta pierwsza mi wkręcała, ze mam za malo wlosów i że się nie da-głupia baba, he he!
            Jak potrzebujesz lepsze fotki to podaj maila to postaram Ci sie wybrać jakieś gzie dobrze widać i z obu stron. a jak masz za krótkie włoski na warkocz to spokojnie dokup jakąś treskę (na allegro jest ich od groma) lub kup włosy u fryzjera w zakladzie gdzie przedłużają (choć to wychodzi więcej kasy). Hi hi, ale się cieszę, że Ci się podoba.
            Nergi, ja gastro nigdy nie miałam, bo zwykle jak trafiałam do lekarza to ze stanem ostrym na izbie przyjęć, a wtedy gastro nie robią. Do tego ja mam refluks więc masakra na maksa. A śpię jak królewna na ziarnku grochu-miliony poduszek pod głową, bo tak to wiecznie afty, zajady i niesmak w ustach Paskudna choroba! Współczuję i jednoczę się w bólu!
            A u mnie dziś koszmar z pluskaniem małego. W pewnym momencie tak się zaczął drzeć, że aż się zanosił. Całe ubieranie mi się wił i krzyczał, póxniej nie mógł złapać butelki i dopiero po chwili przytulania się wyciszył. I dopiero wypił mlesio. Nie wiem też co się stalo?!
            A pochwalę się, że on na dobranoc zjada już od tygodnia po 240mleka z kaszką. Mój dzielny duży facet
            A mój drugi facet znów pojechał na polowanie i dzwonil, ze strzelił łanie. Ja to zawsze mam mieszane uczucia, bo w sumie to żal takich zwierzaczków, ale niby jakiś odstrzał musi być... Ale ja to bym nie mogła chyba tak... no pajaka czy komara zabić to co innego
            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Hej

              A dziękuję bardzo w imieniu Juleńki za życzonka

              Widzę, że u was też maluszki nie chciały dzisiaj spać, moja spała 2 godzinki, a zazwyczaj śpi ze 3. A Lenka to rzeczywiście jakiś rekord w spaniu chyba pobiła

              Nikt nie wkleja fotek to wam pokażę Juleńkę dzisiejszą i wczorajszą ja fotek to wam pokażę Juleńkę dzisiejszą i wczorajszą
              Attached Files




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Juleczka śliczniutka już siedzi?


                lecę kochane oglądać filmek na dvd więc do juterka i pewnie wieczorem bo jadę w moje rodzinne strony czyli do mamci ale jej nie ma wiec sobie połażę po koleżankach,chyba że przyjedzie gościu od wstawiania pieca to zostajemy i lecę do kumpeli na kawe

                Dobranoc buziolki
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Dziewczyny współczuję Wam takich problemów zołądkowych, ja to tylko zgagę miałam w ciąży a tego już nie umialam przeżyc.

                  Nator właśnie kupiłam na allegro włosy i bedziemy z siostrą kombinować a jesli mogłabym prosić o więcej zdjęć zeby jej to pokazać (bo póki co się przestraszyła) to ja poproszę na aniatryc@interia.pl
                  Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                  Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                  http://annalena4u.blogspot.com

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Natorka i Negri to ja wam współczuje tych choróbstw, ja to bardziej u siebie czegoś szukam na siłe ale oststnio to narzekam głównie na kręgosłup, posiedzę chwilę na krześle i już mnie boli

                    Juleńka ma taaakie śliczne oczy mmm

                    A my dziś z mężkiem szalejemy, do kina sobie śmigamy i na kolację do jakiejś restauracji - jutro rok nam mija jak jesteśmy małżeństwem jak to szybko poleciało

                    Niedługo usypiam Fifka i wpadam z kawusią dalej robić te ankiety cholerne także napewno zajrze
                    1.03.2009 9:55 FILIPEK

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Witam. Mam dosyć !!!!!!!!!!!! Synuś koncertował od 2 do 4 i nie pomagały żadne znane sposoby Teraz też jest upierdliwy a mi zaczął się okres a on waży 8, 5 kg. Co go podniose to chlup i chlup.......... Tatuś wyjechał- wraca jutro. Zawsze mówię, że żaden z niego pożytek ale teraz dostrzegłam , że trochę pomaga
                      Kochany Nikodem 2009.04.07.

                      [/url][/url]

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        cześć kobitki

                        ania228 to fajny wieczór wam sie szykuje

                        a my za tydzień chrzcimy Polę, ale nie robie wielkiej imprezy, tylko odświętne śniadanie po chrzcinach w domu moich rodziców i osób też niewiele ok 15, poprostu kameralnie , tylko najbliźsi
                        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Hej

                          Aniu wszystkiego naj naj z okazji rocznicy ślubu

                          Majorka
                          u mnie dzis na obiadek była twoja karkówka, mniam mniam smaczna była...

                          Byłam w Biedronce, kupiłam 3 pary rajstopek, fajne ciplutkie i wcale na Julkę nie są za szerokie

                          Poza tym nic ciekawego, zimno, szaro i ponuro, ale i tak wybrałam się na chwilkę z niunią na spacerek i nawet aparat zabrałam

                          Piszcie cosik dziewczyny
                          Attached Files




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            My tez zachaczylismy o biedronke i kupilismy 3 pary na teraz i jedne na wyrost fajne te rajstopki

                            i bylismy tez w realu po wode i mleko itp a tam normalnie koszmar, wszystkie miejsca parkingowe zajete, conajmniej jakby coś za darmo rozdawali, a dzis były występy ludzi z mam talent i akurat trafiliśmy na występ tego chłopaczka w dredach beatujacego kurde on jest niesamowity, jak mu to świetnie wychodzi, on normalnie kilka róznych dźwięków łacznie ze śpiewem wydaje z siebie naraz...szok

                            a mam pytanko czy te co ich dzieci skonczyly już 6 miechów dajecie mleko dwójkę???
                            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                            http://annalena4u.blogspot.com

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Kasiu Juleczka fajnie wygląda a powiedz mi jaki Ty masz wózek???
                              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                              http://annalena4u.blogspot.com

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Napisane przez ankasos25 Pokaż wiadomość
                                My tez zachaczylismy o biedronke i kupilismy 3 pary na teraz i jedne na wyrost fajne te rajstopki

                                a mam pytanko czy te co ich dzieci skonczyly już 6 miechów dajecie mleko dwójkę???
                                ja daje Poli Enfamil 2 już dosyć dawno, chyba z tydzień przed tym jak skończyła 6 mcy, a co ty Lenie dajesz 1 jeszcze ??
                                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X