Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    troche zjadla ale nie wiele reszte mama dojadla
    Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



    Skomentuj

    •    
         

      #77
      jak na pierwszy raz to w ogóle dobrze że zjadła
      Ja też dojadam po młodym a teraz kupiłam mu kaszkę jabłkowo-gruszkową i jest taaaaaka pyszna
      1.03.2009 9:55 FILIPEK

      Skomentuj


        #78
        Majorka, właśnie ja się boję że poźniej będzie nam wszystkim trudniej.
        A nie boję się, zeby był sam, bo jego pokój jest zaraz obok naszej sypialni i i tak wszystko usłyszę!

        Aniu, to super wiadomość.
        a jak chcesz brać kredyt to podejdz do Banku Ochrony Środowiska - tam są kredyty refundowane przez Unię i są tylko na 1%!!! One są na dach, na okna, na drzwi, na piece, na ocieplenie... my boerzemy taki na docieplenie budynku i za 40tyś przez 5 lat odsetek mamy tylko 900zł Podejdz lub poszukaj w necie bo to fajna sprawa. 1%, a nie 17% jak w innych złodzieje!
        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

        Skomentuj


          #79
          dobrze wiedzieć kochana jesteś że mówisz !
          1.03.2009 9:55 FILIPEK

          Skomentuj


            #80
            U nas też ostatnio słabiej z jedzeniem w dzień, za to wieczorem i w nocy zjada po 210 kaszki
            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

            Skomentuj


              #81
              Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
              dobrze wiedzieć kochana jesteś że mówisz !
              Nie ma sprawy! Ja właśnie to przerabiam! Jest troche więcej papierologii i zalatwiania, ale warto, bo ile kasy zostaje w kieszeni!
              To jakaś kpina, że człowiek nie ma kasy i jeszcze od niego biorą takie grube procenty
              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

              Skomentuj


                #82
                o ale się rozpiasałyście

                majorka, ona też potrafi czasmi ranona 2 godz zasnąć, ale coraz rzadziej,
                i tak jak Kacper natora wieczorem o19 tej pada w 5 minut i śpi do 4-5 tej potem wypija butle ispi do 7 mej , wiec chyba dobowo jest okz tym spaniem, chociaż w ciągu dnia bywa to jej niespanie upierdliwe

                a my właśnie wsunęłyśmy 100 ml kaszki z łyżeczki i zaraz szykujemy sie na szczepienie
                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  i jeszcze sie pchwale , od 2 tyg codziennie Pola zjada cały słoik obiadku i na podwieczorek 3/4 słoiczka deserku-owoców matko jaka ja szcześliwa jestem teraz !!! butle dostaje raz nad ranem a na kolacje i drugie śnaidanie kaszka na jej mleku z łyżeczki , oby już tak zostało !!!!
                  Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                  Skomentuj


                    #84
                    no z tymi kredytami to makabra, ja się mało orientuje ale nasz szwagier siedzi w tym i jak zaczyna nawijać o frankach, stopach procentowych, karencjach itp to w głowie się kręci i nie wiadomo jak postąpić... Boże i pomyśleć że teraz moja kuzynka zbudowała domek za który będzie przez 35 lat płaciła ratę 3 tys szok

                    ale w dzisiejszych czasach nic nie osiągniesz jak się nie zadłuzysz
                    1.03.2009 9:55 FILIPEK

                    Skomentuj


                      #85
                      oj dziewczyny was zostawić na 5 minut a wy tu tyle nastukacie że zaraz będę miała pare stron do doczytania

                      Ania super że będziecie na swoim mimo że z mamą i babcią,zawsze będzie komu popilnować fifiego a i wnuczek chowany z babcią zawsze kochańszy

                      moja Hanka pływa dookoła na brzuszku świetnie to wygląda cały czas pełza w koło maty i zaczyna się nudzić

                      ja też wczoraj kupiłam kaszkę z jabłkiem i gruszką
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        no nie mamy zaraz wychodzić a ta moja dziewucha sobie zasnęła teraz
                        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                        Skomentuj


                          #87
                          mój Fifi też padł
                          1.03.2009 9:55 FILIPEK

                          Skomentuj


                            #88
                            my mieszkamy w domku,który należy do nadleśnictwa(mieszkanie służbowe)chodzą słuchy że będą sprzedawać a my jako lokatorzy mamy pierwszeństwo wykupu więc czekamy tym bardziej ze z każdym rokiem mój M ma 8% zniżki za lata pracy więc za dom zapłacimy niedużo można powiedzieć grosze
                            mamy duże podwórko i ogród tylko troszkę kasy trzeba żeby to wszystko wyglądało jak trzeba bo w ogrodzie stoi płot który ma już 30 lat ale on jest na ostatnim miejscu teraz robimy w środku a i wczoraj spotkałam sekretarz z firmy i zagada z szefem żeby nam wymienili piec a po nowym roku pisze o remont niech robią puki mogą bo teraz to niby kryzys mieli i nic tylko pożyczkę dali,dobrze by było rzeby dach wymienili bo to najwięcej kasy a jest szajsowy,no ale zawsze to domek w bloku tygodnia bym nie wytrzymała
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              #89
                              a Hanka szaleje na leżaczku i wcale jej nie na spanie tylko strasznie się ślini normalnie gluty lecą
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                #90
                                ja zaraz idę obiad robić bo dziś gołąbki z kasza gryczaną,moja sąsiadka mnie zaraziła ona takie pyszne robi i ja też dzis próbuje
                                kasza z ryżem już ugotowana zaraz kapuste sparzę i farsz robie no i do piekarnika

                                a wy co na obiadek?
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X