Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Cześć dziewczynki !

    Siedzę w pracy i męczę raporty finansowe (dziś koniec tygodnia i u nas tak zawsze), już mi cyferki skaczą, więc Cię Aniu rozumiem bo ja na excela już patrzeć nie mogę. Ale za to szefowej nie ma więc zerwę się wcześniej

    Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
    Dziewczyny a w ogóle w biedronce są super rajstopki dla dzieciaków! śliczne i cieplutkie kosztują chyba 6 zł
    Anulko, ja te rajtki już wczoraj wypatrzyłam i kupiłam Wojtkowi 6 par! Wogóle to kupiłam je już w zeszłym roku jak jeszcze w ciązy chodziłam i teraz Wojtek w nich śmiga. Są naprawdę fajne, nie rozciągają się, nie robią się kulki i są cieplutkie

    Nic, mykam do robotki co by szybko skończyć
    Buźka
    Wojtuś 03.04.2009r. 54 cm, 3100 gram szczęścia

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      ja też mam te rajtki fajne tylko troszku te gumki mnie niepokoją jakieś troszkę szerokie na Maje te duże są super

      Hania od przedwczoraj coś jeść nie chce mleka tylko 90 wypije a zupy wcale
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        a co do herbaty z cytryną to przy karmieniu nie można cytrusów bo bardzo uczulają za to można syrop STODAL i STREPSILS do ssania a przy gorączce paracetamol
        HANULKA 09.04.2009




        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          No dla Fifka też trochę ta gumka za szeroka ale jakoś się trzymają
          A nie wiedziałam że nie można cytrusów i piłam na okrągło herbe z cytryną
          1.03.2009 9:55 FILIPEK

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Hej

            Dzięki za info o rajstopkach, wybiorę się czym prędzej na zakupki Ja Julke ubieram teraz w rajstopki , body na krótki i bluzkę na długi rekawek.

            No to mam teraz weekend bez mężusia, chyba będę wam smęcić cały czas na forum, aż będziecie mieć mnie dość hihi

            Jakieś fociaki by się zdały kochane Majorka obiecała foto i nic buuuuu




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Kala a moja jeszcze nie siedzi ale bawi się na leżąco tym garnuszkiem, wkłada do niego zaiast klocków a to rękę a to nogę A garnuszek sobie gra




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Napisane przez katarzynar Pokaż wiadomość
                Kala a moja jeszcze nie siedzi ale bawi się na leżąco tym garnuszkiem, wkłada do niego zaiast klocków a to rękę a to nogę A garnuszek sobie gra
                no tak , to takie nowe wykorzystanie garnuszka może go odnajdę i mojej też podsunę do zabawy
                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  fotki nie wstawiam bo na razie nie mam kiedy zrobić,wstawie potem Hani a teraz do garów marsz bo mężek przyjedzie a na dodatek jeszcze obiadu nie mam więc maszeruje do potem
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Dobry

                    Spóźnione NAJ dla Juleczki

                    czacza nasze córcie są z tego samego dnia i do tego moja starsza to też Amelka wpadaj częściej, a co do leków to ja też karmię i jak się podziębiłam to bralam Calcium+C i rutinoskorbin, sok z malin i maść majerankowa pod nos (polecam też dla dzidzi w razie kataru)

                    ania szybki facet z Twojego synusia, przejdę się dziś do tej biedronki, mam pod samym blokiem a już z miesiąc nie byłam

                    u nas ostatnio masakra, Ala tak strasznie się drze, już naprawdę czasami nie można wytrzymać, a zębów nie ma

                    jutro zaczynam mój kurs i nie będzie mnie w domciu 12 godz, przychodzą babcie i będzie tatuś, ciekawe jak sobie poradzą, nawet się cieszę, że się trochę wyrwę
                    odciągałam dziś mleko dla małej na jutro i powiem Wam że super mi poszło, w 15 min odciągnęłam 100 ml, a myślalam że będzie gorzej, no i czeka mnie wojowanie z laktatorem jutro między zajęciami - to już gorzej, ale dam radę

                    dobra uciekam do tej biedronki - mam nadzieje ze mi rajstop nie wykupili, bo zla będę

                    do potem
                    Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




                    Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      hej mamuski
                      wszystkiego naj dla julki z okazji kolejnego miesiaca
                      zaraz moj adas z pracy wraca i lasagne w piekarniku sie robi no i dzisiaj bedzie urodzinowo
                      Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        ja wiem ze nie mozna z cytryna herbaty ale sprobowalam i nic nikol nie bylo i teraz co raz wypje sobie
                        maja tez byc w biedronie takie miski kombinezony
                        ja tez jutro lece po rajtuzy dla niki
                        Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Negri1 właśnie już kiedyś też widziałam te daty i imiona - co za zbieg okoliczności
                          dzięki za rady, ale czy aby na pewno rutinoscorbin jest dobre podczas karmienia??
                          Amelia ur. 19.04.2009
                          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                          Alicja ur. 18.08.2012
                          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            co do rutinoscorbinu to ci nie powiem ja osobiście starałam się nie brać bo przy karmieniu niby można to samo co w ciąży a w ciąży nie wolno wit.c bynajmniej na początku ona powoduje poronienie
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Syrwuniawszystkiego najlepszego dla Adasia i miłego wieczorku
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                o matko, dziewczyny jaki masakryczny dzień....
                                Młody szaleje na całego, spać w ogóle nie chce, nawet na spacerze. Od rana zebrało sie tego spania może z godzinka ( w 3 próbach!!!) już mi ręce odpadają....
                                Młody zaczyna sam siadać no i tu oki, ale jak go wezmę za łapki żeby usiadl to skubany wstawać mi zaczyna! no a jak już wstanie to cięzko go posadzić no i trzeba się trochę nawalczyć bo jednak te prawie 10 kilo dzwigam, żeby sobie nózek nie obciążął za bardzo...
                                uciekam, bo już kwęka nad uchem
                                nie wiem czy zajrze wieczorkiem bo M wraca ze szkoły. cały tydzien go nie było więc...

                                aha, buziaczki dla Juleńki


                                Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X