Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    a jak by je upiąć spinkami i tak powykręcać, ta druga
    http://images.google.pl/imgres?imgur...a%3DN%26um%3D1
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Majorka, ta druga super i taka delikatna.
      Aniu, ja miałam warkocz z doplecionymi kosmykami (takie małe oszustwo), a to upięcie to wcale nie potrzeba mieć imponującej czupryny, bo jak podtapirują, popodpinają to wychodzi super.
      Poleciłabym Ci tą moją fryzjerkę, bo cuda czyni z każdych włosów, ale ciut daleko do Ciebie...
      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Gdzie jesteście?!
        Ja dostaje dziś kociokwiku, bo Grochu chce żeby być ciągle przy nim. Jak teraz usiadłam przy kompie to juz piszczy...więc muszę znów do niego na matę uciekać
        Zwariuję z tym moim towarzyskim facecikiem!
        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Hej

          A co tu takie pustki dzisiaj?

          U nas znowu brak prądu do 18.30, całe szczęście, że zdążyłam wstawić pranie przed wyjściem do pracy

          A mój mężuś jedzie jutro na weekend na szkolenie także będziemy mieć wolną chatkę

          Piszcie cosik dziewczynki czekam




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Rzeczywiście pustki...
            Luśka spi a Olek wariuje jeszcze weekend znowu na uczelni hmm....powoli szykuje się psychicznie żeby zostawic moje serduszka na tyle godzin w niedziele będą z tatąi w niedziele przyjeżdza do Nas babcia także troche mnie odciąży
            KATARZYNAR dopiero zauważyłam,że Julcia ma dwa ząbki a u nas nicccc....przerąbane macie z tym prądem




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Już wymyśliłam co zrobię z włosami

              ale jeszcze nie wiem jak to wyjdzie wiec nie piszę nic

              a oto mój miś
              Last edited by ankasos25; 27-06-2012, 19:35.
              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



              http://annalena4u.blogspot.com

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Miś jest słodziutki

                A moja Julka strasznie się wydziera wieczorem, taka zła jest że hej, czyli zębole Pewnie niedługo przywitamy następne dwa...




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  też bym chciała już zębole u mojej niuni a tu nic a nic
                  Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                  Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                  http://annalena4u.blogspot.com

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Ale słodki misio, ślicznie wygląda!
                    A z prądem to fakt, że przekichane! Człowiek jak tak pomyśli to do wszystkiego prąd wykorzystuje: czajnik elektryczny, lodówa na prąd, światło, tv, radio, komp, nawet jak chce się na gazie gotować to iskierka też elektryczna, człowiek jest więźniem nowoczesności.
                    A ja nie mogę znalesc kabla od aparatu Jak mój M zrobi "porządki" to nic nie trafia na swoje miejsce.
                    A mnie coś ostatnio jajniki bolą. Nie wiem czy tak jajeczkuje czy coś się dzieje? A do tej mojej ginekolog to terminy dopiero na grudzień To jakaś paranoja jest, tym bardziej, ze ona prywatnie przyjmuje i wcale mało sobie nie woła. Wogóle do lekarzy się dostać to masakra jakaś. Do gastrologa zapisy dopiero w styczniu i pewnie termin dostane na marzec... to człowiek zdąży w tym czasie fiknąć dwa razy w kalendarz nim do doktorka się dostanie.
                    I do dentysty muszę iść z tymi moimi ósemkami bo ruszyły dalej, a ostatnio byłam po porodzie i wtedy tylko mi powiedziała, ze s bliskie wyzynania-więc jak tak pomyśle to już pół roku z nimi się męczę. A u synusia nadal nic nie ruszyło-świat stanął na głowie. Zamiast dziecięciu rosnąć perełki to mi starej babie wyłażą.
                    I kupiłam sobie Rewalid w ampułkach do włosów. Ciekawe czy coś pomoże? Już zaczynam się zastanawiać, czy nie rozjaśnić, to by nie było widać prześwitów, bo znów garściami mi wypadają.
                    I jak tak popatrze na tego posta, to sypie się Kobiety! Moze jakieś części zamienne
                    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      To jak Was nie ma to ja też spadam do wyrka!
                      Do jutra Kobitki
                      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        hej dziewczynki ja zaraz lece spac
                        u nas jakos leci nie mam czasu zbytnio na nic biegam w ta i spowrotem
                        jutro urodzimy mojego adasia zobaczymy jak to bedzie nie bede duzo pisala bo nie mam sily
                        buziaki dziewczynki:*
                        Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          ja też na momencik
                          misio jest wspaniały słodziutki normalnie boska-nie przesłodziłam

                          a ja wygrałam takiego misia

                          http://www.allegro.pl/item767701949_...otka_nowa.html

                          lece do wyrka telewizji nie ma to trzeba się wyspać

                          Pa buziole

                          do juterka
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Hej no widzę, że śpiochy śpią jeszcze :P

                            A ja juz kawkę popijam

                            Majorka ja to nie wiem jak ty to robisz! Za 5,50 misia wylicytować! I to taki śliczny i nowy! Tyle, że ta wysyłka drogo...

                            A ja kupiłam niuni na półrocznicę (wczorajszą -zapomniałyście baby :P) takie cosik http://allegro.pl/item764584122_garn...her_price.html
                            tyle, że ja w sklepie kupiłam za 100 zł a tu z wysyłką wyszłoby dokładnie tyle samo. Fajowa zabawka następną taką drogą dostanie na roczek




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              cześć

                              ja druga, tylko na chwilkę bo musze szykować sie do pracy a gabi do przedszkola, pole mąż właśnie zawiózł do mojej mamy

                              katarzynar moja gabi miała taki garnuszek chyba jeszcze gdzieś jest tylko klocuszki pogubione, ale pola jeszcze nie siedzi sama wiec taką zabwakę u nas za wcześnie,

                              znowu mam jakąś schize z tą polki główką, i chyba pójde na usg dla spokoju swojego trzecie zresztą, tylko musze to zrobić w tajemnicy bo na mnie rodzina krzyczy że sie przyczepiłam , a mała sie super rozwija i co ja chce ???


                              pa lece pod prysznic i do roboty
                              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Witam i ja

                                WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA JULECZKI Z OKAZJI PÓŁROCZNICY

                                lecę zrobić śniadanko puki Hania śpi,a potem kawusie strzele
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X